Tabii - Genel ingilizce

Crest Schools of English

Program Açıklaması

Tabii - Genel ingilizce

Neden Genel İngilizce?

Genel İngilizce dersleri tüm dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır: okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Genel İngilizce dersleri ayrıca dilbilgisi, telaffuz ve akıcılık geliştirmek için yardımcı olacaktır. Sınıflar acemi yeterlilik için tüm düzeyleri için kullanılabilir.

Ne sınıfları bekleyebilirsiniz?

Deneyimli öğretmenler eğitiminiz boyunca ilerlemeyi izlemek ve öğrenme pekiştirmek için ödev olacaktır. Eğer serbest zaman sınıf dışında çalışmaya devam edebilirsiniz, böylece kendi kendine erişim öğrenme materyalleri bir dizi ve bir çevrimiçi e-öğrenme öğrenci zonu vardır.

Ne benim ders sonra ne olur?

Onların ders tamamlamak öğrenciler çalışmalar ve elde düzeyi uzunluğunu gösteren İngiliz belgesinin bir Crest Okulları, verilir. Okulda son gün sonra örnek dersleri erişmeye devam böylece kurs bittikten sonra öğrenme pekiştirmek için, bir süre için açık e-öğrenme hesabı tutacak. Biz de size İngilizce ve diğer topluluk kaynaklarını uygulama yararlı tavsiyeler, eğlenceli oyunlar ile, bizim online blog ve haber bülteni için sürekli, sınırsız erişim verecektir bizim Crest mezunları, katılmaya davet edecek.

Ben alabilir sınavları var mı?

Dil düzeyini göstermek için uluslararası kabul görmüş bir sınava girmek isteyen öğrencilerin okulda test için kayıt olabilirsiniz. İngilizce sorguç Okulları İngiltere'de büyük Cambridge ESOL ve Trinity College Sınav Merkezleri biridir Londra Crest Open Merkezi, ile bağlanmıştır. Cambridge ESOL Sınavları dünya çapında tanınan ve dil yetenekleri değerli bir tanıma vardır. Trinity College GESE sınavları konuşma ve dinleme dil düzeyini göstermek için bir sertifika isteyen öğrenciler için idealdir. Öğrencilerin daha fazla eğitime devam edebilmek için, ayrıca dünya genelinde üniversiteler tarafından tanınan IELTS sınavı için kayıt isteyebilirsiniz.

Hızlı gerçekler

  • Yaş sınırı: 16 - Seviye: acemi yeterlilik için (A1 - C2) - Ders: Dersin Süresi - her zaman: Esnek - İçin İdeal: İngilizce kendi genel düzeyini artırmak isteyen öğrenciler - 6 - Haftada 30 saat Başlangıç ​​Tarihi
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Edgware, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - Edgware, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
www.bestseller.reviews

topobzor.info/chehly-dlja-telefonov-i-smartfonov-na-alijekspress-iz-kitaja/

https://baly.com.ua