Tabii - Film Ve Televizyon Için Makyaj Tasarımı

Vancouver Film School - VFS

Program Açıklaması

Tabii - Film Ve Televizyon Için Makyaj Tasarımı

Vancouver Film School - VFS

Stan Edmonds, bir saygın sanayi makyaj sanatçısı rehberliği altında, Vancouver Film Okulu bir yıllık Makyaj Tasarım programı hikaye anlatımı ışık ve renk sanat anlayışı gerçekten benzersiz.

Büyük gerçekliklere büyük hayallerden - VFS bir inanılmaz yoğun yıl içinde disiplin her yönüyle birleştiren dünyadaki tek Makyaj Tasarımı programı sunmaktadır. Komut arıza sahne makyajı, moda makyaj, film ve televizyon makyajı ve makyaj efektleri dahil olmak üzere makyaj tüm yönleriyle, sürükleyici bir çalışma sayesinde, on-set protokolü ve dijital karakter tasarımı, VFS'nin az bir yıl herhangi bir üretim ekibine katılmak için hazırlar, gündüz veya gece.

Başlangıç ​​Tarihleri:

  • 31 Ağustos 2015 - 2015 Sınırlı Koltuklar Mevcut 5 Ocak, - May 4, 2015

Program Gereksinimleri

  • VEYA - niyet maksimum 500 kelime mektupta VFS Vakfı Görsel Sanatlar ve Tasarım programının başarıyla tamamlanması. Başarılı olan adaylar onların (o kanıtlanmış olsun ya da potansiyel) tutku, yetenek ifade ve bağlılığa dayalı seçilecektir. Eğer VFS katılmak için derin bir arzu var neden en iyi arka plan, potansiyelinizi taşır hissediyorum ve ne iletişim kurmak için teşvik edilmelidir.

  • VE - En iyi makyaj tasarımı (maksimum 12 adet) da sanatsal görselliği skeçler ve / veya fotoğraflardan oluşan bir portföy. Bu bir CD, DVD, renkli fotokopi, skeçler, ya da fotoğraf şeklinde olabilir. Tüm gönderimler iade edilemez unutmayın.

Niyet mektubu için Yönergeleri

Film ve Televizyon için VFS Makyaj Tasarımı Programı, her başlangıç ​​tarihi mevcut sadece 18 sandalyeye sahip. Başarılı olan adaylar kendi tutku, yetenek (kanıtlanmış veya potansiyel olarak olsun), ve tahrik dayalı seçilecektir. Rekabet şiddetli ve dünya çapında olacak programı içine almak.

Tüm adaylar onlar 18 sandalyenin biri seçilmelidir hissediyorum neden bir niyet maksimum 500 kelime mektubu vermesi gerekmektedir. Biz size en iyi hissediyorum ne olursa olsun formatında arka plan, yetenek aktarıyor içinde gönderme yapmak öneririz, ve VFS katılmak için derin bir arzu var neden.

With You Lisansüstü:

  • Sinema ve Televizyon Makyaj Tasarım Diploma. - Kapsamlı bir portföy. - VFS Mezunlar Directory ve İş Kurulu'na erişim.
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Başlangıç tarihi: Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste