Tabii - Film Ve Televizyon Için Hareket

Vancouver Film School - VFS

Program Açıklaması

Tabii - Film Ve Televizyon Için Hareket

Vancouver Film School - VFS

Kamera için oyunculuk yetenekleri benzersiz bir dizi gerektirir. Ne VFS oyunculuk dersleri öğreneceksiniz sinematik naturalizme temellerini vurgular, stil sette olduğunuzda genellikle ulaşmak için bekleniyor olacak. Okuldaki ilk haftasından itibaren son kadar, sen kameraya olacak.

Öğreneceksiniz nedir

Oyunculuk kendini keşfetme sanatıdır. Sizin zanaat ilişkiler, duygular ve eylemlerin yakın bir çalışmaya dayanmaktadır, ve yetenek yaptığınız her jest ve kamera önünde konuşmak her kelimede görülür. İşte VFS'nin de oyunculuk dersleri sizin yılından itibaren bazı olayları:

Fiziksel Enstrüman

Oyunculuk Her gün egzersizleri, uzanıyor, ses ve beden çalışması, ve doğaçlama oyunlar içeren bir rutin fiziksel ısınma ile başlar.

Kendiniz ile İlişkisi

İlk dersleri engellemeler döken ve samimi sahnelerde görsel efekt eylem stunts her şeyi mücadele için cesaret oluşturmak için izin verir.

Diğer insanlar ile İlişkisi

En büyük yaratıcı atılımlar Film ve TV atölye dolu bu yoğun ve zorlu birkaç ay boyunca gelmesini bekliyoruz.

Sen, senin Craft & İş

Sen yetenek ve know-how var - yani nerede seçimleri var? Sizin yıl profesyonel bir portföyün hazırlanmasının yanı sıra bir Final Projesi "Konum çekim" ile tamamlanmıştır.

Başlangıç ​​Tarihleri:

  • 5 Ocak 2015 Wait-list - 2015 Sınırlı Koltuklar Mevcut 2 Mart - May 4, 2015

Program Gereksinimleri

Başarılı VFS Oyunculuk Essentials programının tamamlanması ve Oyunculuk Fakültesi davet - VEYA - Müspet ortaöğretim sonrası oyunculuk deneyimini ve Bölüm standartlarını karşılayan bir videoya seçmelere.

Bölümü Standartlar

Seçmeler ya tarafından teslim edilebilir: - VHS (NTSC) - YouTube veya benzeri bağlantı - video kişisel web sitesinde yayınlanan seçmelere özellikle aşağıda verilen İçerik Gereksinimleri göre VFS'nin oluşturulması gerekir ve açık bir şekilde tanımlanması gerektiğini lütfen unutmayınız. Gönderilen DVD'ler ya da VHS kasetler iade edilmeyecektir.

İçerik Gereksinimleri

Bant uzunluğu maksimum altı dakika olmalı ve aşağıdaki biçimde olmalıdır: - kamerada isminizi belirtin - bir dakikadan daha az bir çağdaş monolog sergilemek - (kısa bir çağdaş sahne sergilemek başvuran kamera ve okuyucu üzerinde kapalı olmalı bir dakikadan az kamera) - İstenirse, özel bir beceri (örneğin şarkı, dans, fiziksel eylem, vb) maksimum bir dakikalık demo sağlamak - iki dakika en fazla aşağıdaki sorulara cevaplar verin: neden yaptın Eğer seçmelere parçaları seçmelisiniz?

Ne zamandır davranmalarını istedi var mı?

Kim oyunculuk kariyeri istiyorum size ilham?

Bir aktör olarak güçlü ve zayıf yönleri nelerdir?

Bir aktör olamaz eğer, ne olmak seçsin?

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Başlangıç tarihi: Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste