Tabii - 3d Animasyon Ve Görsel Efektleri

Vancouver Film School - VFS

Program Açıklaması

Tabii - 3d Animasyon Ve Görsel Efektleri

Vancouver Film School - VFS

3D Animasyon ve Görsel Efekt program bilgisayar animasyonu zorlayıcı bir hikaye anlatmak için bir araç olduğunu yaratıcı bakış açısını öğretir. Sadece film yapmak için öğrenmek değil sinematik ve teknolojik eğitimi birleştirerek, size bir film yapmak için öğrenirler.

Öğreneceksiniz nedir

Ve makara - - profesyonel düzeyde mükemmel sanatçılar sadece yanı sıra bazı animasyon deneyimi olanlar olarak başlayan uygundur, bu program alma becerileri hakkında. Sen animasyon sektöründe herhangi bir disiplin sürdürmeye size bir temel vererek, geleneksel sanatlar ve bilgisayar animasyonu becerilerini inceleyerek başlar. 3D Animasyon, Modelleme, veya Visual Effects: Ne programın ilk yarısında öğreneceksiniz tutku keşfetmek için, ve sonra sanayinin temel taşlarından biri bir ihtisas seçebilir verir.

Başlangıç ​​Tarihleri:

  • 5 Ocak 2015 Wait-list - 2 Mart 2015 - May 4, 2015 - 29 Haziran 2015 - 31 Ağustos 2015 - 26 Ekim 2015

Program Gereksinimleri

  • VEYA - hayat (tercih), hala, ya da karakter çizimleri ve 3D bilgisayar işi (maksimum 12 adet toplam) içeren işinizin bir görsel sanat portföyü VFS Vakfı Görsel Sanatlar ve Tasarım programının başarıyla tamamlanması. Geçiri kazanmak ve 3D Animasyon ve Görsel Efekt çalışmaları başlamak için, bazı 3D deneyimi gereklidir. Şu anda yeterli bir 3D deneyimi yoksa Ancak, diğer bilgisayar resminizin (örneğin Flaş, Photoshop, Illustrator, vb) ve çizim becerilerinin bir arada gücüne dayalı şartlı kabul verilebilir.

With You Lisansüstü:

  • 3D Animasyon Diploma. - Son projesi bir hakim demo reel. - VFS Mezunlar Directory ve İş Kurulu'na erişim.
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Başlangıç tarihi: Mar. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Mar. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste