Akıllı Şehirler

Tel Aviv University

Program Açıklaması

Akıllı Şehirler

hakkında

Son on yıl, bugün insanlık tarihinde ilk kez dünya nüfusunun yarısından fazlasının şehirlerde yaşadığı ima edilerek benzeri görülmemiş nüfus ve kentleşme büyümesine tanık oldu. Bu şehircilik eğiliminin akıllı şehirler kavramıyla birlikte sonuçları bu programın ayarlarıdır.

Program, "Dünyanın En Zeki Kenti" ne girerek, öğrencileri hızla gelişen BİT'i (bilgi iletişim teknolojileri) ve bazı kronik kentsel problemleri çözmek için yeni olanaklar ve fırsatlar açmanın yanı sıra, yeni tanınan çevresel ve sosyal problemleri nasıl ele alacağını tanıtmayı amaçlıyor. .

Programın odak noktası, trafik tıkanıklığı, kentsel sürdürülebilirlik, esneklik, yönetişim ve kent planlaması, etik, ulaşım, yönetişim, şehir planlama ve tasarım, sürdürülebilirlik ve esneklik gibi akıllı şehirlerle ilgili en önemli konuları tartışırken olacaktır. Ders, sınıfta ve dilde yapılacak ve Tel Aviv Belediyesi'nin imkânlarının yanı sıra, Akıllı Şehir çözümleri ile uğraşan şehir yetkilileri ile yapılan toplantılar da yer alacak. Program, TAU'nun Şehirler ve Şehircilik Araştırma Merkezi olan "Şehir Merkezi" ile işbirliği içindedir. Program, lisans eğitiminin son yılında lisansüstü öğrencilere ve öğrencilere açıktır.

Kursuna ek olarak, TAU International, Madrichim tarafından yönetilen Kuzey, Ölü Deniz ve Kudüs gibi ülke çapında sosyal etkinlikler ve geziler sunmaktadır. Bunlara ilişkin kesin tarihler, programın başlangıç ​​tarihine daha yakın bir tarihte açıklanacaktır.

Uygulama Gereksinimleri

Uygunluk

Akıllı Şehirler programı, lisans eğitiminin son yılında lisansüstü öğrencilere ve öğrencilere açıktır. Kurs, İsrail dışındaki akredite edilmiş yüksek öğrenim kurumlarına kayıtlı başarılı öğrencilere açıktır. Genellikle, 100 üzerinden en az 80 ortalama, 3.0 veya 4.0 ölçekte 3.0 veya eşdeğeri geçerlidir.

Gerekli Başvuru Belgeleri

Tam bir başvuru, gerekli tüm belgelerin çevrimiçi başvuruya ek olarak gönderilmesinden oluşur.

 • Online Başvuru Formu
 • Başvuru Ücreti $ 60
 • CV / Özgeçmiş
 • Alınan diplomaların birer kopyası da dahil olmak üzere, tüm yüksek öğretim kurumlarından resmi transkriptler (asılları) katıldı. Tüm transkriptler İngilizce olmalıdır (veya noter tarafından tercüme edilmelidir).
 • İki akademik tavsiye mektubu
 • Lütfen seçtiğiniz program hakkında neden çalışmayı istediğinize dair kısa bir (150 kelimelik) bir makale gönderin.
 • Gösterilen Komuta Sınıfı: Tüm adaylar İngilizce dil yeterliliklerini bir TOEFL veya IELTS sınavıyla onaylamış olmalılar. Sınavlar başvuru tarihine kadar yapılmalıdır ve resmi puanlar doğrudan test ajansı tarafından TAU Uluslararası Ofisine gönderilmelidir. TAU International'ın ETS kodu 7704'dur. TOEFL testi (en az puan: yazılı 582, bilgisayar temelli 223 veya iBT 89) IELTS testi (en az puan: 6.5). İstisna: Avustralya, Kanada, İngiltere, İrlanda, Yeni Zelanda veya ABD'de ilk ve orta öğrenimine devam eden öğrenciler bu zorunluluktan muaftır. Bu ülkelerden birinde doğmuş, ancak başka yerlerde eğitim almış öğrencilerin başvurularını tamamlamak için İngilizce yeterlik şartını yerine getirmesi gerekecektir.

Gerekli Ayrılış Öncesi Formlar

 • Geçerli pasaportun bir kopyası
 • Pasaport fotoğrafı
 • Tıbbi Form
 • Sözleşme Mektubu
 • Güvenlik Mevduatı Formu
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Temmuz 2019
Duration
Süre
1 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
2,000 USD
Öğrenim ücreti
Information
Deadline
Locations
İsrail - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Başlangıç tarihi : Temmuz 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Temmuz 2019
İsrail - Tel Aviv-Yafo, Tel Aviv District
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste