Filter
Sertifika
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sanat Top Kurs Eğitimleri

Bir sertifika, bir öğrencinin bir öğrenme alanında belgelenmiş bir yeterlilik seviyesine ulaştığını gösterir. Beşeri bilimler, iş, yaşam bilimleri, mühendislik ve teknoloji gibi birçok disiplinde sunulmaktadır. Bir sertifika, bir öğrencinin eğitimindeki boşluğu da kapatabilir.

Sanatta sertifika nedir? Bu geniş öğrenme alanı fotoğraf, resim, heykel, sanat takdiri, tiyatro ve film gibi çeşitli konuları kapsayabilir. Öğrenme ortamı, öğrencinin belirli beceri ve teknikleri öğrendiği bir atölye olarak yapılandırılabilir ya da başarılı bir eğitmen tarafından sınıf öğretimi ve dersleri biçiminde olabilir. Bilim adamı seçilen alanda daha fazla araştırma yapmak isteyebilir veya programın tamamlanmasından sonra işgücüne katılabilir.

Programın odağına bağlı olarak, öğrenci bir müzik aleti çalmak veya çizim teknikleri kullanmak gibi özel beceriler edinebilir. Öğrenci, bağımsız düşünme becerilerini öğrenebilir ve bir sanatçının yaşamındaki değerli yetenekleri yaratıcı olarak çalışabilme yeteneğini geliştirebilir.

Programın gideri, öğretildiği yer ve diğer bazı faktörlere bağlı olacaktır. Daha fazla bilgi edinmek için, ilgilenen akademisyenler tüm maliyetleri daha iyi anlamak için her okulla bireysel olarak iletişime geçmelidir.

Sanatta sertifika alan bir kişi, kariyer ve kişisel yaşam için birçok seçeneğe sahiptir. Öğrenci eğitimine devam etmek isteyebilir veya iş aramak isteyebilir. Mezunlar, öğretmen, eğitimci, müzik eğitmeni, sanat savunucusu, müze küratörü, fotoğrafçı ve sanatçı olarak çalışabilirler. Üniversiteler, sanat kurumları, sanat komisyonları, şirketler ve medya kuruluşları için çalışabilirler.

Kurslar çevrimiçi olarak sunulabilir veya çeşitli okullarda ve üniversitelerde sınıf ortamında kullanılabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

2 Sonuçlar Sanat

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Windward Community College

Çizim ve Resim bu Akademik Konu Belgesi amacı çizim ve boyama alanlarında Görsel Sanatlar alanında kariyer planlayan öğrenciler için önceden mesleki eğitim vermektir. Ser ... [+]

Çizim ve Resim bu Akademik Konu Belgesi amacı çizim ve boyama alanlarında Görsel Sanatlar alanında kariyer planlayan öğrenciler için önceden mesleki eğitim vermektir. Sertifika 4 yıllık bir kuruma (1) transfer planı öğrencilerin hedeflerine ulaşmak ve Güzel Sanatlar derecesi (BFA) ve / veya, bir lisans kazanmak istiyorsunuz (2) portre komisyonları galerilerde sergilenmesi ve takımlar profesyonel bir sanatçı olmak ve / veya, (3) ticari sanat alanında kariyer girin.

Portföy Yorum çıkın

Art Akademik Konu Belgesi tamamlanması: Çizim ve Boyama portföy gözden geçirilmesini gerektirmektedir. Öğrenci özel hayatının çıkış portföy incelemesi için hazırlık çizim ve boyama tam zamanlı fakülte ile danışmak gerekir. Bir inceleme komitesi çizim ve boyama iki öğretim üyesinden oluşan oluşturulacaktır. portföy gönderme hafta sonraki bahar tatilinde meydana gelecek, ya da ilk Yaz Dönemi sonunda, öğrenci kendi son stüdyo sanat ders olarak Windward Atölyesi tamamlandı eğer.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Honolulu
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
Florence Classical Arts Academy

Program, eski ustaların resimlerinin kopyalanmasını ve eserleri restore etmeyi öğrenirken orijinal tekniklerini öğrenmeyi de içerir. Üç yıllık programı tamamladıktan sonr ... [+]

Program, eski ustaların resimlerinin kopyalanmasını ve sanat eserlerini eski haline getirmeyi öğrenirken özgün tekniklerini öğrenmelerini içerir. Üç yıllık bir programın tamamlanmasından sonra, öğrenci diploma ile mezun olur. Bir yıllık programın tamamlanmasından sonra öğrenciler bir sertifika alırlar.

Bu program, yüksek mesleki eğitim gereksinimine göre oluşturulmuştur. Akademi şu anda, Floransa'nın en önemli müzelerinden Palazzo Pitti'nin işbirliğiyle, büyük boyutlu, antika orijinal bir resim restorasyon projesi gerçekleştiriyor. Programın müfredatının bir kısmı, eski ustaların tablolarını kopyalayıp orijinal tekniklerini öğrenmeyi içerir. Üç Yıllık Kursun tamamlanmasının ardından öğrenci Diploma alır.... [-]

İtalya Florence
Ekim 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
1 - 3 yıl
Kampüs

    HT