Filter
Sertifika
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Enerji Bilimi Top Sertifikalar

Eğer bir sertifika programına katıldığınızda, size gereken bir sınav için çok özel bir birikiminiz ve / veya ayrıntılı bir hazırlık almayı bekleyebilirsiniz. Bu programlar genellikle bir yıl sürer, ya da başından sonuna kadar, daha az. Bir sertifika yolu genellikle hızlı ve odaklı hem de.

Enerji Sertifika nedir? Enerji geliştirme ve sürdürülebilirlik gibi büyüyen küresel nüfus ve ekonomik istikrarsızlık gibi birçok zorlukla karşı karşıya. Enerji sektöründe sertifika programının amacı, güvenilir, ekonomik ve temiz enerji teslim katılan pek çok konuyu ele onları hazırlamak için gerekli olan dersler ile lisans öğrencileri için tipik. Programın bu tür için sağlanan derslerin bir örnek Küresel Arena'da Enerji Altyapıları ve Enerji içerir.

Sertifika programını tamamlayan bu öğrenciler bir iş pozisyonuna geçmeye hazır olabilir, ya da onlar daha fazla eğitim için gereken akademik eğitim olabilir. Öğrenciler çoğunlukla seçtikleri hedefe hızlı bir yolda onları alarak, kısa bir miktar içinde bu pozisyonu elde edebilirsiniz.

Bir sertifika programı tamamladıktan ile ilgili maliyetler çok farklı olabilir. Özellikle uluslararası sınırlar boyunca okullar, ders ve bir çok şey değişebilir ücretleri ayarlayabilirsiniz. Özel bilgiler için, potansiyel öğrenciler bireysel okullar başvurmalısınız.

Enerji Belgesi ile mezun akademisyenler veya profesyonel olarak pozisyonları doldurmak için umut olabilir. Bu pozisyonlar özel sektörde hem de kar amacı gütmeyen veya hükümet kurumları için genellikle mevcuttur. Mezunlar ayrıca akademik kuruluşlarda pozisyonları bulabilirsiniz.Iş sorumlulukları gelişen teknoloji, çevre ve politika yapıcılar arasındaki bağlantıların gelişimini içerebilir.

 

Sertifika programına bir pozisyon için uygulamak için, potansiyel öğrenciler bir danışman ile ziyaret etmeniz gerekebilir. Daha fazla bilgi edinmek için bu program listeleri ve kurşun formları kullanın. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın. 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

8 Sonuçlar Enerji Bilimi

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Frankfurt School of Finance & Management

İklim Değişikliği dünya çapında hükümetlerin gündeminde yüksektir. Küresel enerji sisteminin yapısal değişim sürüyor zaten. İklim ve Yenilenebilir Enerji Finansmanı yeni ... [+]

İklim ve Yenilenebilir Enerji Finans Sertifikalı Uzmanı Kursu İklim Değişikliği dünya çapında hükümetlerin gündeminde yüksektir. Küresel enerji sisteminin yapısal değişim sürüyor zaten. İklim ve Yenilenebilir Enerji Finansmanı yeni bağlantılı e-öğrenme ders bu konuya yönelik iki farklı bakış açılarını anlamak için katılımcılar sağlar. Bir yandan, kurs sektöründe uygun yatırımları etkileyecek sözde "piyasa başarısızlıkları" ile ilgilenir ve bu eksiklikleri gidermek için kullanılabilir politika araçlarını göstermektedir. Öte yandan, ders politikası ve düzenleme dahil olmak üzere Yenilenebilir Enerji finansman özelliklerine odaklanarak proje finansmanı perspektifi kapsar. Elbette kişisel kariyer hedeflerine ulaşmak için yardımcı ve katılımcıların kurumların alt satırında bir etki yapacaktır uygulanabilir içerik sağlar.Bu bireysel programları ile eşleşen bir 6 ay part-time sertifikasyon programıdır. Bu ve çalışma katılımcıya kadar olduğunu. Bu bir entelektüel uyarıcı programı ile yoğun bir iş yükü ve aile yükümlülükleri dengeleme sağlar. Ilgileniyor musunuz? İklim ve Yenilenebilir Enerji Finans (CECRF) in ilk Sertifikalı Uzman Mart 2014 başlayacak. Kayıt Aralık 2013 mümkündür. Ders İçeriği Iklim ve yenilenebilir enerji teknolojilerinin yenilenebilir enerji finansmanı Temelleri içine giriş ve genel enerji karışımı Çevre ekonomisi ve uluslararası iklim politikaları İklim finans rolleri ve RE projeler ve destek programları finanse edilen özel sektör yatırımları RE Vaka çalışmaları yatırımcının bakış açısı Öğrenim Ücretleri Normal öğrenim ücreti EUR 1,100.Eğer 15 Ocak 2014 tarafından kayıt varsa EUR 900 erken kuş öğrenim ücreti uygulanabilir. Final sınavı için ücret 50 EUR olduğunu. Final sınav ücreti final sınavına barındıran kuruma doğrudan nakit olarak ödenmelidir.... [-]

Almanya Frankfurt
Bilgi iste
Yarı zamanlı
6 aylar
Kampüs
Fraunhofer Academy

Programın Ana Amacı Rüzgar Enerjisi Sistemleri, benzersiz bir eğitim ittifakı tarafından yürütülen rüzgar enerjisi araştırma deneyimi ile araştırma ve endüstri için rüzga ... [+]

Programın Ana Amacı Rüzgar Enerjisi Sistemleri, benzersiz bir eğitim ittifakı tarafından yürütülen rüzgar enerjisi araştırma deneyimi ile araştırma ve endüstri için rüzgar enerjisi alanında kapasite geliştirme: Almanya'nın önde gelen sürdürülebilirlik üniversitesi olan Kassel Üniversitesi Fraunhofer Institute Rüzgar Enerjisi ve Enerji Sistemi Teknolojisi Enstitüsü , Avrupa'nın önde gelen araştırma enstitüsü FRAUNHOFER .

Kassel'de Rüzgar Enerjisi Sistemlerinin çalışılması oldukça esnektir: İnsanları farklı kapsamlarda ve çeşitli yetkinlik alanlarında daha yüksek bir eğitim seviyesinde eğitiyoruz. Bu nedenle, tüm yüksek lisans programı Online Yüksek Lisans çalışmanın yanı sıra. Rüzgar Enerjisi Sistemleri , ayrıca yedi İleri Çalışma Sertifikası sunmaktadır . Bu sertifikalar, katılımcılarımızın rüzgar enerjisi sistemlerine farklı bir odaklanma ile belirli sertifikaları incelemelerini sağlar.... [-]

Almanya Baden-Baden
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
Fraunhofer Academy

, Ilkbahar ve sonbaharda her yıl başlayan Freiburg Üniversitesi ile birlikte Fraunhofer fotovoltaik teknolojiye odaklanarak Güneş Enerjisi Mühendisliği alanında eğitim mo ... [+]

Mart ve Ekim aylarında her yıl başlayan Freiburg Üniversitesi ile birlikte Fraunhofer alanında eğitim modüllerinin bir dizi sunuyor Güneş Enerjisi Mühendisliği fotovoltaik teknolojiye odaklanarak.

Sertifika programı, kış ve yaz döneminde satışa sunulacak. Bir modülün başarı ile tamamlayan katılımcılar, Freiburg Üniversitesi tarafından verilen katılım belgesi verilecektir.

Sürekli eğitim modülleri harmanlanmış öğrenme formatında sunulmaktadır: kendi kendine öğrenme aşamalarında, düzenli çevrimiçi toplantılar ve Freiburg katılım aşamalarında (kampüs evreleri) bir kombinasyonu. Kampüs aşamalarında, öğrenciler, öğretim üyeleri ve diğer öğrenciler ile ağ sınavlarına ve Güneş Enerjisi Sistemleri İMKB Fraunhofer Enstitüsü laboratuvarlarında uygulamaya bilgilerini koymak için fırsat var.... [-]

Almanya Freiburg Munich
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 12 aylar
e-Öğrenme
Teesside University

Bu uzaktan eğitim petrol mühendisliği HNC kursu, petrol mühendisliği sektöründe teknisyen / teknisyen mühendis olarak çalışmak, bakım ve test yapmak isteyen öğrenciler iç ... [+]

Kursa Genel Bakış

Bu uzaktan eğitim petrol mühendisliği HNC kursu, petrol mühendisliği sektöründe teknisyen / teknisyen mühendis olarak çalışmak, bakım ve test yapmak isteyen öğrenciler içindir. Yerel endüstri ile istişare içinde geliştirilen teorik ve pratik çalışmaları endüstriyel uygulamalara odaklanarak birleştiriyor.

Bu kurs, kariyerinizi istihdam veya daha ileri düzeyde bir diploma eğitimi alarak ilerletmek için beceriler geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli disiplinler sunmaktadır. Bu, Teesside University açık öğrenme (Mühendislik) tarafından Teesside University alınan lisansla verilen bir Teesside University ödülüdür.

Kurs ayrıntıları... [-]
Birleşik Krallık Middlesbrough
Ağustos 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
e-Öğrenme
edX

Sıcak çöl iklimlerinde güneş enerjisindeki kariyerinizi etkin bir şekilde oluşturmak ve hızlandırmak için ihtiyacınız olan bilgi ve becerileri geliştirin. ... [+]

Sıcak çöl iklimlerinde güneş enerjisindeki kariyerinizi etkin bir şekilde oluşturmak ve hızlandırmak için ihtiyacınız olan bilgi ve becerileri geliştirin.

Çöl bölgeleri güneş enerjisi için caziptir, çok güneş ışığı ve faydalı ölçekli ve konut uygulamaları için birçok fırsat sunar. Ancak, zorlu iklim koşulları fotovoltaik (PV) modül performansı, güvenilirliği ve enerji tahmini için zorluklar yaratır.

Bu program güneş enerjisi değerlendirmesi ve PV güneş pili ve sıcak, tozlu iklimler için modül tasarımı üzerine odaklanmaktadır. Program size güneş radyasyonu ile ilgili temel bilgileri öğretecek ve sert iklimlerde hava kalitesi ve meteoroloji ile ilgili zorlukları keşfedecektir. Videoları, gösterileri, dinamik öğrenme etkinliklerini ve gerçek dünyadaki verileri kullanarak, PV teknolojisinin pratiklikleri ve PV hücrelerinin ve modüllerinin çöl koşullarına göre en iyi şekilde nasıl ayarlanacağı hakkında bilgi edineceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
14 - 16 hafta
e-Öğrenme
edX

Akıllı şebekeyle elektrik gücünün temellerini, iklim değişikliğine etkisini ve sektörün geleceğini öğrenin. ... [+]

Akıllı şebekeyle elektrik gücünün temellerini, iklim değişikliğine etkisini ve sektörün geleceğini öğrenin.

Bu Mesleki Sertifika programı, mühendislerin enerji sektörüne dönüşümüne ve enerji uzmanlarının gelişimine özel ilgi duyan, enerji sürdürülebilirliği ile ilgilenen kişilere fayda sağlamak için, özellikle Latin Amerika'da olmak üzere, modern enerji gerçekliğinin farklı konularını içermektedir. enerji sürdürülebilirliği konularında teknik profil.

Uzmanlaşabilecek farklı enerji sürdürülebilirliği sorunları, elektrik sektörüyle ilgilenen geniş bir halk için değerli ve güncel bilgiler sunmak üzere tasarlandı.

Bu Profesyonel Sertifika programı aşağıdaki kursları içerir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
16 - 28 hafta
e-Öğrenme
E-Learning University of Athens

Bu çevrimiçi kurs, Atina Üniversitesi Uluslararası Mimarlar Birliği - ARES Enstitüsü ile işbirliğinin sonucudur. Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi (UOA) Sürekli E ... [+]

Bu çevrimiçi kurs, Atina Üniversitesi Uluslararası Mimarlar Birliği - ARES Enstitüsü ile işbirliğinin sonucudur . Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi (UOA) Sürekli Eğitim ve Hayat Boyu Öğrenme Merkezi'nin E- Öğrenme Programının eğitim sistemi olduğu temelinde uzaktan eğitim üzerine kurulmuştur. İlk 25 başvuran için kurs ücretleri 700 avro olacak.

Tüm modülün amacı, mimarların ve diğer mühendislik bilim adamlarının, planlama, değerlendirme ve pozitif enerji dengesi ile sıfır enerji binaları için optimizasyon gibi konularda çalışan diğer mühendislik bilim adamları gibi diğer ilgili uzmanlık alanlarını temel alan Mesleki Eğitim ve Eğitim'dir.... [-]

Yunanistan Athens
Bilgi iste
Ingilizce
26 hafta
e-Öğrenme
edX

Daha temiz bir güç sektörüne geçişin neden bu kadar önemli olduğunu öğrenin. Enerji kaynaklarımızı temizlemek için gereken değişiklikleri anlayın. Kendinizi bu hayati, kü ... [+]

Daha temiz bir güç sektörüne geçişin neden bu kadar önemli olduğunu öğrenin. Enerji kaynaklarımızı temizlemek için gereken değişiklikleri anlayın. Kendinizi bu hayati, küresel değişimin bir parçası olarak donatın.

Enerji sektörü kritik bir noktada. Enerji üretim karışımımızın fosil yakıt yoğunluğunu acilen azaltmamız gerekiyor ve birçok ülkede, enerji sektörü reformu sağlık ve ekonomik büyümedeki iyileşmeler gibi diğer faydaları da beraberinde getirebilir. Bu programda, Imperial College London'dan uzmanlar, güncel, gerçek hayattan örnek olay incelemeleri ve pratik önerilerle gösterilen ülkenizdeki enerji sektörünün neden ve nasıl temizleneceğini açıklayacaktır. Kamu ve özel sektörden kilit küresel rakamlar, bu kursa kendi kişisel ve profesyonel bakış açılarını ekledi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Cambridge
Aralık 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
15 - 18 hafta
e-Öğrenme

    HT
    детские платья

    https://monaliza.kiev.ua

    الخيارات الثنائية المتداول العربي