Filter
Sertifika
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Endüstri Mühendisliği En iyi Sertifikalar

Bir sertifika, belirli bir konu uzmanlığı, bir testin geçişi veya gerekli kursların tamamlandığını gösterir. Sertifika kursları çeşitli konularda, konularda ve yeteneklerde mevcuttur.
Endüstri mühendisliğinde sertifika nedir? Derslerin çoğu, sınıf ortamında uygulamalı eğitim gerektirir ve teknolojiyi mühendislik kavramlarıyla bütünleştirmeye odaklanır. İşleme ve robot konusunda belirli sertifika programları mevcuttur. Bazı kurslar, kayıt öncesi bir derece veya deneyimin tamamlanmasını gerektirir. Birçoğu ayrıca, bir sertifika verilmeden önce öğrencilerin bir sınavı geçmesini gerektirir. Bir hafta kadar kısa bir sürede, öğrenciler, yere bağlı olarak ve tam zamanlı ya da yarı zamanlı olarak katılıp katılmadıklarına bağlı olarak sertifika kursunu tamamlayabilirler.
Kalite ve üretim süreci becerileri, güvenli bir işyeri ortamının sürdürülmesi için programlarla öğrenilen bilgilerle iyi entegre olur. Bu beceriler bireyleri güvende tutabilir, işyerindeki sorumluluğu azaltabilir ve genel iş deneyimini geliştirebilir.
Bir sertifika programının web sitesinin kapsamlı araştırması, katılım için ilgili maliyetlerin bir dökümünü sağlamalıdır. Alınan sertifikasyon kursuna bağlı olarak ek ücret veya kurs malzemeleri de gerekebilir.
Endüstri mühendisliğinde sertifika alan kişiler CNC operatörleri ve endüstri mühendisleri olarak çalışmaya devam ettiler. Göz önünde bulundurulması gereken bazı popüler kariyer seçenekleri, operasyon araştırmaları, malzeme mühendisi, sağlık ve güvenlik mühendisi, endüstriyel üretim yöneticisi, lojistik proje yöneticisi, kalite kontrol mühendisi, mühendislik profesörü, kalite kontrol müfettişleri, satış mühendisi, kıdemli araştırma mühendisi, endüstri mühendisliği teknisyeni, kıdemli modelleme analisti, lojistik ve araştırma-geliştirme mühendisi. Bazı iş fırsatları ek eğitim veya lisans gerektirir. İşler, eğitim, devlet, imalat, endüstriyel satış ve bilgisayar sistemleri tasarımı dahil olmak üzere çeşitli alanlarda mevcut olabilir.
Endüstri mühendisliğindeki çoğu sertifika programında kampüs içi eğitim gerektiren bir uygulamalı bileşen bulunur. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.
 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in Endüstri Mühendisliği

Goodwin College

Goodwin Koleji belgesi ve önlisans seviyesinde CNC İşleme programları sunmaktadır. Her ikisi de bir üretim süreçlerinin anlaşılmasını, malzeme bilgisi ve üretim matematik ... [+]

CNC Operatörü Eğitimi

Bildiğimiz kadarıyla sanayinin yüzü sonsuza dek değişti. Eğer bugünün imalat başarılı olmak için gereken becerileri öğrenin CNC İşleme. Goodwin Koleji CNC programları bu talep alanında ödüllendirici kariyer için yolda koymak için tasarlanmıştır.

Goodwin Koleji Sertifika ve önlisans seviyesinde CNC İşleme programları sunmaktadır. Her ikisi de bir üretim süreçlerinin anlaşılmasını, malzeme bilgisi ve üretim matematik çalışma anlama entegre. Ayrıca teknik çizimler, teknik özellikler ve bilgisayar destekli işleme yetkinlik elde edersiniz.

kombine sınıf öğretim ve çalışma hands-on Yeni CNC 3 eksen freze ve sektöründe başarılı olmak gerekir bilgi ve işleme deneyimi sağlayacaktır torna. Bu CNC operatör eğitimi programında, aynı zamanda gelişmiş Mastercam programlama aracı konumu, hareket için gerekli olan beceri ve yemlerin ve hız derinlemesine bir anlayış kazanacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    там

    также читайте

    еще по теме