Doğa Bilimleri Sertifika Programı

Doğa Bilimleri En iyi Sertifika Programları

Doğa Bilimleri

Fen doğanın davranışları tahmin veya tamamen oluşumları anlamak için deneysel verileri kullanarak umutları ile söz olduğu alandır. Bu şube çeşitli içerir ve sürekli yeni verilerin toplanması, analizi ve önceden bilinen bilgilerle karşılaştırılır olarak değişiyor.

Doğa Bilimleri Sertifika nedir? Böyle biyoloji, kimya ve yer bilimleri gibi disiplinler, bir arada kişinin eğitimini ilerletmek için bir basamak olduğunu. Bir birey geniş bir düzeyde okuyan, ya da belirli bir odak ile mikroskobik okuyan ilgilenen olsun, bu alanda bir sertifika uzmanlık alanlarını göstermek için bir yoldur. Kurs fizikokimya ve çevresel hukuk öğrenimi için astronomi, antropoloji ve ekoloji, gibi seçenekler içine dal olabilir.

Doğa Bilimleri Belgesi alma yararları öğrencinin diğer çalışmalarda öğrendim ve odaklanmış bir keşif dahil etti kavramlar üzerine bina bulunmaktadır. Bu tip bir sertifika da onları bir öğretim licensure elde etmek için gerekli araçları vererek, eğitim alanında kendilerini girmek isteyenler yardımcı olabilir.

Doğa Bilimleri Belgesi edinme maliyeti kurumun konumunun yanı sıra sertifika programı tamamlamak için beklenen sürenin uzunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Bu kendi özel programının maliyetini açıklamak için uygulamadan önce ilgi okulu araştırma için en iyisidir.

Bu sertifika bir laboratuar teknisyeni, araştırma yazar veya analist olarak kariyerini ilerletmek isteyenler için yararlı olabilir. Ayrıca eğitmenler ve öğretimine yönelik bir adım atmak isteyenler için harika.Çevre avukatlar da değişen alanında eğitim devamı ile kendilerini ayrı ayarlayabilirsiniz.

 

Günümüz Eğer Doğa Bilimleri Belgesi için çalışmalara başlayacak gün yapın. Nerede olursanız olun veya esneklik, çevrimiçi sınıflar programınıza içine çalışmış olabilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Butte College
Kampüs Tam zamanlı 12 - 24 ay August 2018 Amerika Birleşik Devletleri Chico

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS), genellikle eşlik eden gerçekler ve rakamlar dolu eşlik veritabanları ile, konumsal veri, mağazalar, toplar yönetir, analiz eder ve görüntüler bilgisayar programının bir türüdür. [+]

Coğrafi Bilgi Sistemlerinde Belgesi

Coğrafi Bilgi Sistemleri Programı

Christine Trolinger, Başkan (530) 895-2301 Daire Başkanlığı: LRC 304 (530) 895-2471 Danışmanlık ve Danışmanlık: (530) 895-2378

Program Hakkında

Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS), genellikle eşlik eden gerçekler ve rakamlar dolu eşlik veritabanları ile, konumsal veri, mağazalar, toplar yönetir, analiz eder ve görüntüler bilgisayar programının bir türüdür. Coğrafi veri sağlık mühendisliğe pazarlama, kentsel tasarım doğal kaynak yönetimi, iklim bilime, istihdam kategorilerinin geniş bir yelpazede büyük önem taşımaktadır. CBS de coğrafi teknolojinin sürekli genişleyen alanının bir parçasıdır.... [-]


University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Online Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Irvine ABD Çevrimiçi

Bugünün tüketici, endüstriyel ve ticari ürünlerinin giderek artan miktarı mercekleri ve optik sistemleri içeriyor. Bunlar; savunma, tıbbi, temiz enerji, nanoteknoloji, otomotiv, elektronik, iletişim, eğlence, bilgisayarlar ve tüketici ürünleri dahil neredeyse her sektör için gereklidir. Optik Mühendislik Sertifika Programı, optik bileşenleri ve sistemleri kavramsallaştırma, tasarlama ve imal etme becerisi olan profesyoneller için giderek artan talebi karşılar. [+]

Bugünün tüketici, endüstriyel ve ticari ürünlerinin giderek artan miktarı mercekleri ve optik sistemleri içeriyor. Bunlar; savunma, tıbbi, temiz enerji, nanoteknoloji, otomotiv, elektronik, iletişim, eğlence, bilgisayarlar ve tüketici ürünleri dahil neredeyse her sektör için gereklidir. Optik Mühendislik Sertifika Programı, optik bileşenleri ve sistemleri kavramsallaştırma, tasarlama ve imal etme becerisi olan profesyoneller için giderek artan talebi karşılar.

Kurslar Geometrik Optik Fiziksel Optik Objektif Tasarımına Giriş Gelişmiş Objektif Tasarımı Optik Sistem Mühendisliği Optik Mekanik Bileşen Tasarımı Optik Alet Tasarımı Lazerlere Giriş Fiber Optik'e Giriş Optomekanik Sistem Mühendisliği Optomekanik Sistemlerde Titreşim Kontrolü Radyometriye Giriş Kimler Kaydolmalı? ... [-]

Quincy College
Kampüs Tam zamanlı 25 saatleri September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Quincy Center Plymouth + 1 daha

Programın odak gibi istiridye gibi tuz-su kabuklu türlerinin üzerindedir. Sertifika programı mezunları özel çiftliklerde, hükümet kuluçkahanede üzerinde iş bulmak veya kendi yetiştiricilik üretiminin başlayabilir. [+]

Su Ürünleri Sertifika Programı kabuklu deniz ürünleri yetiştiricilik ve iş yönetimi giriş derslerinden 25 dönem saattir. Sınıflar pratik deneyim, bilim ve iş kursları uygulamalı üzerinde eller bir arada yer alıyor. Öğrenciler uygulamalı su kalitesi testi, sistem yapımı ve bakımı, tedavisi, beslenme ve üreme teknolojisi gibi su ürünleri uygulamalı serisi boyunca becerileri öğrenirler.

Programın odak gibi istiridye gibi tuz-su kabuklu türlerinin üzerindedir. Sertifika programı mezunları özel çiftliklerde, hükümet kuluçkahanede üzerinde iş bulmak veya kendi yetiştiricilik üretiminin başlayabilir.

Program Çıktıları

Programın tamamlanmasından sonra, öğrenci olacak: ... [-]


Abbey College Manchester
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Birleşik Krallık Manchester

kolej yılı 11 içine orta GCSE aktarmak isteyen öğrenciler için eşsiz ve son derece başarılı bir yıl GCSE programı sunmaktadır. Öğrenciler 6 konulara kadar alabilmesi için ve tabii ki bir yıl içinde bütünüyle teslim edilir. [+]

kolej yılı 11 içine orta GCSE aktarmak isteyen öğrenciler için eşsiz ve son derece başarılı bir yıl GCSE programı sunmaktadır. Öğrenciler 6 konulara kadar alabilmesi için ve tabii ki bir yıl içinde bütünüyle teslim edilir. Normal şartlar altında öğrencilerin yıl veya önerilen çalışma 1 Eylül'de 16 yaş ve altındaki olacağı beklenmektedir.

Öğrenciler dersin başarıyla tamamlanması denetleyecek bir taban odası ve Yılın adanmış ve deneyimli Başkanı var. yasal okul çağındaki öğrenciler Kişisel, Sosyal ve Sağlık Eğitimi (PSHE) ve spor timetabled var.

kendi GCSE tamamlayarak birçok öğrenci iki yıl A Seviyesi programlarına katılmaya davet ediyoruz.... [-]