Bina Hizmetleri Sertifika Programı

Bina Hizmetleri Top Kurs Eğitimleri

Bina Hizmetleri

Genellikle belli lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlamak için kullanılan, seçtiğiniz alanda bir sertifika size eğitim ve kariyer ilerletmek için gerekli niteliklere elde etmesini sağlar. Derecenize ilişkin belirli alanlarda sertifikalar sayesinde, ekstra tecrübe ve diğer potansiyel iş adaylar üzerinde bir bacak kadar elde edebiliyoruz.

Hizmet binasında bir sertifika nedir? Bu sertifika almak aradıkları ne bağlı olarak çalışmanın farklı alanlarda inşaat sektöründe ek eğitim bu sunar. Odak bazı alanlarda diğerleri arasında sıvama, elektrik tesisatı, fayans ve inşaat teknolojisi içerir. Kayıt olduktan sonra, iyice seçtiğiniz alanda eğitsel olacak ve seçtiğiniz kariyer alanını ilgilendiren becerilerini geliştirmek mümkün olacak. Eğer kaynak, marangozluk bilginizi derinleştirmek için arıyorsanız olsun, başka disiplin, bir yapı hizmetleri belgesi ile bir yıl veya daha az yapabilirsiniz.

Bir inşaat profesyonel olarak, işgal başarı beceri düzeyi ve eğitim bağlıdır. Bir sertifika ile bu bilgiyi sürdürmek, ek projeler almak portföy oluşturmak ve daha etkin planlamak ve iş atamaları yürütmek için izin verir. Bu sertifika aynı zamanda kendi inşaat iş sahibi için mükemmel bir basamak olduğunu.

Bir sertifika edinme maliyeti büyük ölçüde çalışma alanı ve onu sunan kuruma bağlı olarak değişir. Eğitiminizi ilerleyen maliyetlerini anlamaya, seçtiğiniz okulun kabul departmanı ile irtibata geçiniz.

Çok inşaat ve yapı dünya çapında devam ile, bu sertifika büyüyen inşaat sektöründe kariyer ilerletmek için harika bir yol olabilir. Kendi birini başlayan kurulmuş bir ekip katılmasını, size eğitim ufkunuzu genişletmek marangoz, duvarcı, elektrikçi veya kaynakçı olarak daha büyük başarılar bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bina hizmetlerinde bir sertifika Kazanç online ve program etrafında tamamlamak zaman alıcı aşırı zaman olmak zorunda değildir. Sınıfların Bizim geniş bir seçim esnek ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

Devamını oku

Benjamin Franklin Institute of Technology
Kampüs September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma (HVAC & R) işlerinin ABD Çalışma Bakanlığına göre 2020 yılına kadar% 34 oranında büyümesi öngörülüyor. Ülkedeki en hızlı büyüyen meslek alanlarından biri olarak, bu sertifika programının mezunları için mükemmel istihdam olanakları bulunmaktadır. Bu dokuz aylık, 800 saatlik, tam gün saat veya akşam sertifika programı, öğrencilere başarılı HVAC & R teknisyenleri olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Bugünün HVAC & R Teknisyeni EPA sertifikasına sahip olmalıdır. BFIT'in HVAC & R programı, EPA sertifikası için test hazırlığı sağlar. Buna ek olarak, başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra bir R-410 A sertifikası ve 10 saat OSHA Güvenlik sertifikası da sunuyoruz. [+]

Isıtma, Havalandırma, İklimlendirme ve Soğutma (HVAC & R) işlerinin ABD Çalışma Bakanlığına göre 2020 yılına kadar% 34 oranında büyümesi öngörülüyor. Ülkedeki en hızlı büyüyen meslek alanlarından biri olarak, bu sertifika programının mezunları için mükemmel istihdam olanakları bulunmaktadır. Bu dokuz aylık, 800 saatlik, tam gün saat veya akşam sertifika programı, öğrencilere başarılı HVAC & R teknisyenleri olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Bugünün HVAC & R Teknisyeni EPA sertifikasına sahip olmalıdır. BFIT'in HVAC & R programı, EPA sertifikası için test hazırlığı sağlar. Buna ek olarak, başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra bir R-410 A sertifikası ve 10 saat OSHA Güvenlik sertifikası da sunuyoruz.... [-]


Melbourne Polytechnic
Kampüs Tam zamanlı 18 ay February 2019 Avustralya Melbourne

Güvenlik toplum için giderek daha önemli bir husustur ve Locksmithing sanayi sürekli yeni ürünler, yeni teknoloji ve yeni yöntemler için talebi karşılamak için gelişmektedir. Locksmithing Melbourne Politeknik Sertifika III sanayi ile yoğun görüşmeler sonucunda dizayn edilmiştir ve aynı zamanda Uluslararası öğrencilere sunulmaktadır. [+]

Locksmithing güvenli bir kariyer kilitleyin! Güvenlik toplum için giderek daha önemli bir husustur ve Locksmithing sanayi sürekli yeni ürünler, yeni teknoloji ve yeni yöntemler için talebi karşılamak için gelişmektedir. Locksmithing Melbourne Politeknik Sertifika III sanayi ile yoğun görüşmeler sonucunda dizayn edilmiştir ve aynı zamanda Uluslararası öğrencilere sunulmaktadır.

erken kod çatlak ve geleceğini güvence altına

Mühendislik Melbourne Politeknik Sertifika II kilitler sektöründe iş için hazırlar. Bu eller pratik kurs son derece Çilingir endüstrisi tarafından aranır becerileri öğretir.

Çalışmanın alanları şunlardır:

üretim ve mühendislik ortamları bilişim teknolojisi el aletleri ve elektrikli el aletleri anahtar üretim Kaynak termal kesim teknik çizim ... [-]

MIAT College of Technology
Kampüs Tam zamanlı 9 ay September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Houston Canton + 1 daha

HVACR sistemlerinde güvenli çalışma ısıtma ve soğutma biliminin bir bilgimizin, güvenlik prosedürleri keskin bir farkındalık, ticaret araçları ile uzman aşinalık ve el becerilerinin çeşitli gerçekleştirmek için yeteneği gerektirir. HVACR eğitim programı, hem sınıf ders ve öğrenme eller üzerinde oluşur. Müfredat Bu programın mezunları kez alanında çalışan gelişmiş becerileri kazanacaktır ise HVACR bir vakıf kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır. [+]

HVACR teknisyeni sertifikası

Profesyonel HVACR Teknisyeni Be Becerileri alın

Isıtma, havalandırma, klima ve soğutma (HVACR) teknisyenler yüklemek, onarım, bakımını ve çok sayıda ayarları ve işyerlerinde hava sıcaklığı ve kalite kontrol sistemleri yükseltin. Bu alandaki istihdam artışı, yeni inşaat ve güçlendirme ya da daha fazla enerji tasarruflu ekipmanlar yayınlandı ve yeni güvenlik ve çevresel düzenlemeler yürürlüğe girmesi gibi eski sistemler yükseltme ihtiyacı ile tahrik edilmektedir. sistemleri giderek daha karmaşık hale geldikçe, resmi eğitim ve uygun belgelendirme giren ve bu alanda ilerleme kaydetmesi için zorunludur.

MIAT at HVACR Teknisyeni Eğitimi ... [-]

Capstone College
Kampüs Tam zamanlı 36 hafta September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Pasadena

HVAC Teknikerliği Programı temel bilgi, beceri, çalışma alışkanlıkları ve bugünün HVAC / R sektöründe giriş seviyesi istihdam için gerekli olan HVAC / R sistemlerinin pratik uygulamaları ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. [+]

Program açıklaması

HVAC Teknikerliği Programı temel bilgi, beceri, çalışma alışkanlıkları ve bugünün HVAC / R sektöründe giriş seviyesi istihdam için gerekli olan HVAC / R sistemlerinin pratik uygulamaları ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır. HVAC Teknisyeni programı etkili bir performans ve yüksek talep HVAC / R sektöründe HVAC / R sistemlerin montajı, bakım ve servis uzmanlaşmak hazırlar.

Program Misyon ve Hedefler

HVAC Teknisyeni Programı misyonu ve amacı ısıtma, havalandırma, klima, araç ve test ekipmanları, temel elektrik, elektrik bileşenleri, teori ve pratik uygulamaların kullanımı için güvenlik prosedürleri de dahil olmak üzere soğutma sistemlerinde eğitim ile öğrencilere sağlamaktır ısıtma, havalandırma, klima ve soğutma sistemleri, sac montajı, şemaları, pirinç ve lehim, bakım ve servis, sorun giderme, onarım ve HVAC / R sistemlerin montajı. Öğrenciler gerçek dünyadaki temel HVAC / R süreçlerinde eğitim ve pratik uygulamalar sağlanacaktır, eller aynı ekipman laboratuar ortamında iş dünyası ve sanayi tarafından kullanılan ve verimli gerekli giriş seviyesi görevlerini yerine muktedir HVAC / R Sanayii.... [-]


Northern New Mexico College (NNMC)
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Espanola

Bu program elektrikçi yardımcısı veya bir çırak elektrikçi olarak giriş seviyesi istihdam için hazırlar. [+]

Bu program elektrikçi yardımcısı veya bir çırak elektrikçi olarak giriş seviyesi istihdam için hazırlar. Buna ek olarak, bir usta elektrikçi olarak lisans için devlet sınavına hazırlar. Sen tam zamanlı olarak katılmak zorundadır.

GENEL EĞİTİM (7-8 cr)

İletişim (4 cr)

TUR 108N Temel Kompozisyon I (4)

Matematik (3-4 cr)

MATH 100N (4) ya da daha yüksek bir düzey matematik ders (3)

PROGRAM GEREKSİNİMLERİ (24 cr)

Elektrik Teorisine ELEC 140 Giriş (3) Elektrik Kodu ELEC 141 Giriş (3) ELEC 142L Konut Kablolama Lab (6) ELEC 150 Elektrik Teorisi (3) ELEC 151 Elektrik Yasası (3) ELEC 152L Ticari Kablolama Lab (6)

TOPLAM KREDİ: 31-32 ... [-]


VCampus Global
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Canoga Park Birleşik Arap Emirlikleri Ras Al Khaimah Hindistan Delhi + 4 daha

Vizyonumuz: mesleki eğitim dünya çapında franchise modeli geliştirmek için - başarıyla teklif ülke genelinde çoğaltılabilir bir model [+]

Sertifika Programı - Elektrik Teknikeri

Bu Program kapsamında Kursları

Temel Çalıştayı Electricals Temelleri Elektrik Makineleri

Vizyonumuz

Başarıyla dünya çapında eğitim programları, teknoloji ve uluslararası nitelik sunmak için ülke genelinde çoğaltılabilir bir model - Mesleki eğitimin dünya standartlarında bir franchise modeli geliştirmektir.

Misyonumuz

VCAMPUS son iş odaklı teknoloji eğitimi sunan ve dünya çapında ortakları ağımız üzerinden çözümleri öğrenme ile akademisyenler ve iş piyasalarının ihtiyaçlarına arasındaki uçurumu var.

[-]


    www.diploma-s.com/diplomy-v-kaluge/

    читать дальше diploma-s.com