Filter
Sertifika
Arjantin

Arjantin'de En iyi Sertifika Bul 2019

Sertifika programları hem yüksek öğrenim almak isteyen hem de eğitim aldıkları alanda iş bulmak isteyen öğrenciler tarafından alınabilmektedir. Bu döküman bireyin gerekli eğitimi ve becerileri almış olduğunu göstermektedir.

Arjantin özellikle araştırma odaklı müfredat yüksek öğretim kalbidir. Bu öğrencilerin pratik bilgi ve beceri değil, aynı zamanda gelişmiş pratik bilgi uygulama elde sağladı. Bu ülkenin sorunlarına çözüm vermek için bilim adamları yardımcı oldu.

Arjantin'de En iyi Kurs Eğitimleri, Üniversitelerle İletişime Geçin 2019

Read More Read Less

Results

University of Belgrano

Latin Amerika Çalışmaları Sertifika 5 kursları + PEAL veya SPAN 490 Blades alarak ilgilenen öğrenciler için sunulmaktadır. Öğrenci nüfusunun% 30'u zaten 5 alıyor ve biz m ... [+]

Latin Amerika Çalışmaları Sertifika 5 kursları + PEAL veya SPAN 490 Blades alarak ilgilenen öğrenciler için sunulmaktadır.

Öğrenci nüfusunun% 30'u zaten 5 alıyor ve biz mükemmellik akademik deneyim Belgrano dönem dönüştürmek isteyen öğrencilere sertifika ayırt etmek istiyorum.

Öğrenciler 4 yönelimleri arasında seçim yapabilirsiniz:

Ekonomi ve İş Dünyası kültürel çalışmalar dilsel ve Latin Amerika çalışmalar Her yön 4 özel ders ve diğer yönlerinde herhangi birisi opsiyonel alandan oluşmaktadır.

Buna ek olarak, tüm yönlerde İngilizce (BIÇAKLAR) veya İspanyolca (PEAL) bir araştırma makalesi sunmak için gerekli hangi onlar dönem 4/5 haftasında kaydetmeniz gerekir:... [-]

Arjantin Buenos Aires
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Arjantin
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Buenos Aires
    )

)
1
February 2019
Full-time
1 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku

  oncesearch.com/details/the-fappening-photos-bella-thorne-unique-torrent-88778

  www.onlyyou.od.ua/services/spa/

  У нашей фирмы классный интернет-сайт , он рассказывает про массаж в одессе https://onlyyou.od.ua