Filter
Sertifika

Almanca Top Kurs Eğitimleri

Bir sertifika belli bir konu veya bölgede yeterlilik belirler. Birçok program profesyonellere diğerleri lisans programının daha kısa kurs yeni bir konuyu incelemek fırsatı sağlayabilir iken, kendi kariyer geliştirmek yardımcı olmak için belli bir konu içinde eğitimlerini ya da deneyim ilerletmek için bir fırsat sunuyoruz.

Almanca bir belge nedir? Almanca belgesi Almanca iletişim kurmak için bir kişi 'ın yeteneğini belirtir bir program ve / veya sınav içerir. Başlangıçtan ileri düzeye kadar çok düzeyde olabilir. O 'olabildiğince sık Alman iş, Almanca öğretimi, ya da başka bir özel odaklanmak sertifika programları bulmak için. sertifika güvence altına alarak, bireylerin yeterlilik kanıtı, hem de onlar programda uygulanan herhangi bir eğitim var.

Alman teklifler bir sertifika dilsel yetenekleri sadece kanıtı daha fazla tanıyan bir programa kayıt.Tüm ileride çabalara çevirebilir problem çözme, iletişim becerileri de dahil olmak üzere çok değerli yaşam becerileri, ve dinleme becerilerini sağlar.

Almanca bir sertifika için maliyet programı, uzunluğu ve diğer faktörlere bağlı olarak değişir. Bazı yerlerde, diğerleri hafta veya sınıfların ay dahil olurken, sadece sertifika almak için sınava şansı sunabilir. Bu maliyetleri öğrenmek için ilgilendiğiniz programları başvurmanız uygun olacaktır.

Almanca bir sertifika ile birçok farklı kariyer fırsatları vardır. Birçok kişi bunları işletmeler veya Almanca yetkin dil becerileri olan biri gerektiren kuruluşlar, hem konuşma ve yazma ile bir iş olsun yardımcı olması için kullanacağız. Yasa, tıp ve diplomasi gibi alanlarda, çok çeşitli bir tercüman ya da çevirmen olarak işe almak da mümkündür. Bazı insanlar başkalarına öğretmek için Alman dil becerilerini kullanmayı tercih.

Eğer Almanca sertifikanızı alabilirsiniz yerlerde çeşitli vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Read More Read Less
Other options within this field of study:
| |

1 Results in Almanca

Eastern Kentucky University

Almanca öğrenmek çok kapılarını açıyor. Pratik taraftan bakıldığında, ek dil öğrenme tıbben sizin ömür boyu zihninizi güçlendirmek için kanıtlanmıştır. Bu bellek, mantık ... [+]

Lisans Seçenekleri

Alman Konuşma ve Kültür Belgesi (15 kredi saat GER 201 düzeyinden başlayarak)

Alman Çalışmaları ilgileniyor kim olurdu?

Günlük yaşam ve kariyer fırsatları Almanca çalışmasında tarafından geliştirilmiş olabilir, eğer her alanı:

Turizm, Parklar ve Rekreasyon Görsel Sanatlar, Müzik ve Sahne Sanatları İmalat, Mühendislik, Otomotiv, Havacılık, İşletme ve Perakende Telekomünikasyon, Sosyal Hizmetler ve Eğitim Televizyon, Sinema, Edebiyat, Gazetecilik Medya ve Tarım ve Çevre Koruma Neden Alman Çalışmalar?

Alman Çalışmalar sadece gerçekleri ezberleme, ama bir ömür boyu uygulanabilir becerilerin geliştirilmesi değildir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Richmond
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Richmond
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku