Gizlilik politikası

İnternet harika bir araçtır. Bu güç yaşadığımız şekilde değiştirme hakkına sahiptir ve bu potansiyel bugün görmeye başlıyoruz. Sadece birkaç fare tıklama ile, haberleri takip edebilirsiniz gerçekleri aramak, mal ve hizmet satın almak, ve diğerleri ile dünyanın her yerinden iletişim. Bu Masterstudies önemlidir, kullanıcılarımızın ve müşterilerimizin yardımcı gizlilik hepsi Internet yararlanmak korumak's sunuyor.

İşinizi kimse başka olduğuna inanıyorum. Kişisel gizlilik sizin için önemli olan Bizi ve. Bu yüzden bizimle bilgilerini paylaşmak korumak gerekir. Gizliliğinizi korumak için, Masterstudies müşteri gizliliği ve veri koruması için dünya çapında uygulamalara uygun olarak farklı ilkeler şunlardır.

  • Satmayacağız veya kimseye adınızı, posta adresiniz, telefon numaranız, e-posta adresi veya başka herhangi bir bilgi vermek.
  • Biz state-of-the-art güvenlik önlemleri yetkisiz kullanıcılardan bilgilerinizi korumak için kullanacağız.

&nbsp

DİKKAT

Biz ne zaman biz sizi kişisel olarak (kişisel bilgiler) veya sizinle iletişim kurmak için bize izin tanımlayan bilgilere ihtiyaç soracaktır. Genellikle bu bilgiler, sizin sitede bir Kayıt kimliği oluşturmak veya ne zaman, ücretsiz yazılım indirme bir yarışma girmek istendiğinde, sipariş e-posta haber veya sınırlı erişim prim site katılın. Biz dört birincil amaçlar için Kişisel Bilgiler kullanın:

  • Daha t bilgileri girmeniz gerek kalmadan kullanmak için site kolaylaştırmak için han kez.
  • hızlı yazılım, hizmet veya bilgi bulmanıza yardımcı olmak.
  • Size en alakalı içerik oluşturmak yardımcı olmak.
  • ürün güncellemeleri, özel teklifler, bilgi ve Masterstudies diğer yeni servisler için sizi uyarmak için.

&nbsp

Rıza

Kaydolmak veya kişisel bilgilerinizi vermek istemezseniz, hala web sitemizin en kullanabilirsiniz. Ama registra gerektiren erişim alanlarına mümkün olmayacaktır Tion.

Kayıt karar verirseniz, size bilgi bizden çeşitli hizmetleri, elektronik bültenler gibi abone almak istediğiniz tür seçmek mümkün olacak. bize sizinle ilgili başka teklifi e-posta, posta veya telefonla Masterstudies ürünleri, programları, olay veya hizmetlerine ilişkin iletişim kurmak istemiyorsanız, bu seçenek sizin Masterstudies pazarlama mesajları almak istemiyorsanız belirten seçebilirsiniz.

Masterstudies bazen allo olarak diğer şirketlerin ürün ve hizmetlerini, e-posta kullanımı hakkında kayıtlı bilgi sunmaktır. Bu teklif almak istemiyorsanız, bu seçenek sizin üçüncü tarafların pazarlama materyalleri almak istemiyorsanız belirten seçebilirsiniz.

&nbsp

ACCESS

Biz, kişisel bilgilerinizin doğru ve güncel olmasını sağlamak için gerekli olan yolları sağlayacaktır. Sen gözden geçirebilir ve ou üzerinde herhangi bir zamanda bu bilgileri güncellemek r web sitesi. Orada, şunları yapabilirsiniz:

  • Görüntüleme ve zaten bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi düzenleyin.
  • İster Size posta ile tekliflerini göndermek üçüncü şahıslar istiyorum pazarlama bilgisi, yoksa göndermek istediğiniz bize söyleyin.
  • Üye Ol Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında elektronik bültenler için.
  • Kayıt. Bir kez kayıt, tekrar yapmak gerekmez. Nerede olursanız olun web sitemizde gitmek, bilgilerinizi sizinle kalır.

&nbsp

GÜVENLİK

Masterstudies güçlü önlemler ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumak için, kendi kullanım amacı için seçimler onur sağlamak için almıştır. Biz kaybı, yanlış kullanım, yetkisiz erişim ya da açıklama, değiştirme veya imha verilerinizi korumak için güçlü önlemler almak. .

Masterstudies kesinlikle kişisel bilgilerinizi ve onur seçenekleriniz amaçlanan kullanıma güvenliğini korur. Biz dikkatlice korumak kaybı, yanlış kullanım, yetkisiz erişim ya da açıklama, değiştirme veya imha r veri.

Kişisel bilgileriniz şirket dışında sizin izniniz olmadan, yukarıdaki şartları açıkladı altında dışında asla paylaşılmaz. şirket içi, veri sınırlı erişim parola kontrollü sunucularda depolanır. Bilgileriniz saklanabilir ve Masterstudies, yan kuruluşları, iştirakleri veya maddeleri bulunur ülkede işlenir.

Ayrıca yo korunmasında önemli bir role sahip ur bilgi. Hiç kimse göremez veya kullanıcı adınızı ve şifrenizi bilmeden kişisel bilgilerinizi düzenlemek, böylece bu başkalarıyla paylaşmayın.

&nbsp

YERINE GETIRME

[email protected] e-posta ile bize haber lütfen Masterstudies bu ilkelere riayet değil inanıyorum nedense Eğer biz tespit etmek ve derhal sorunu gidermek için elimizden geleni yapacağız. Gizlilik Politikası bazı kelimeler Be Konu satırı bulunmaktadır.

&nbsp

MÜŞTERİ PROFİLİ

Yukarıda belirtildiği gibi, her kayıtlı müşteri benzersiz bir kişisel profile sahiptir. Her profil bize yalnızca sizin profilinize erişebilir sağlamaya yardımcı olur benzersiz bir kişisel kimlik numarası atanır.

Kayıt olduğunuzda, profil, kişisel kimlik numarası atamak oluşturun ve sonra tekrar kod çok küçük bir bit bir çerez şeklinde sabit diskinize bu kişisel kimlik numarası gönderebilir. Bu kod uniquel olduğunu y senin. Bu Masterstudies genelinde sorunsuz seyahat için pasaport olan web sitesi.

&nbsp

Ne paylaşmak yapmanız ile bilgi

Ne zaman bize katılın, size temas bilgisi, adınızı ve e-posta adresi de dahil olmak üzere bize. Sizin hesabınızla ilgili güncellemeleri göndermek için, anket hizmet ve sunduğumuz yeni ve heyecan verici hizmetler hakkında duyurular ile sizlerin memnuniyeti ölçmek için bu bilgileri kullanırız.

Zaman zaman kiralama diğer şirketleri adına, ürün veya hizmetler hakkında müşteri sorularının yanıtlanması dahil olmak üzere, posta ve işleme olay kaydı gönderme sınırlı hizmet sunmaktır. Bu şirketlere yalnızca, onlar hizmeti sunmaları için gereken bilgiyi verecek başka herhangi bir amaç için bu bilgileri kullanmaları yasaktır.

Gerekirse Masterstudies, haber vermeden kişisel bilgilerinizi olacak, sadece yapmak çok yasa veya iyi niyetle tarafından bu eylemin yerde sınıflandırılmamış olan essary: (a) kanun fermanlarında uygun veya yasal süreç Masterstudies ya da sitede sunulan uymak, (b) korumak ve haklarını veya Masterstudies mülkiyet ve Websites onun aile savunmak, ve (c) hareket acil durumlarda Masterstudies kullanıcılarının kişisel güvenliğini korumak için, kendi web siteleri, ya da halk.