Şartlar ve Koşullar

Aşağıdaki metin kullanımı şartları ve koşulları açıklar www.masterstudies.com gibi Masterstudies Pazarlama Grubu tarafından oluşturulan ve işletilen 'nin web sitesi ve buna bağlı hizmetler. Lütfen dikkatle okuyun. Bu web sitesini kullanarak, size bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi belirtin. Masterstudies Pazarlama Grubu herhangi bir zamanda bu şartlar ve koşulları gözden geçirmek ve güncellemek, bu nedenle sizin için bağlayıcı olduğu gibi, metnini incelemek için bu sayfayı düzenli aralıklarla ziyaret edin. Terimleri "Sen " ve "Kullanıcı " tüm bireylerin ve / veya herhangi bir amaç ya da neden bu web sitesine erişim kişilere referans metin boyunca kullanılır.

&nbsp

İçerik ve Mülkiyet Hakları Kullanımı
Eğer kabul ve metin gibi üzerinde bulunan tüm içerik ve materyaller, logolar, grafikler, resimler ve yazılım, Norveç ve uluslararası telif hakkı, marka ve diğer kanunlar kapsamında korunmaktadırlar kabul bu web sitesini kullanarak.Tüm içerik ve malzeme Masterstudies Pazarlama Grup veya içerik tedarikçileri veya müşterileri aittir. Masterstudies Pazarlama Grubu Bu web sitesi (toplama, düzenleme ve görüntüleme anlamında) içeriği derleme için münhasır hakkı saklıdır. Bu hak, Norveç ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır. Bu web sitesini kullanarak, satmak, lisans yakalamak dağıtmak, yayınlamak, değiştirmek, uyarlamak, düzenlemek, kopyalamak, çoğaltmak veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla başka bir şekilde bu web sitesinin içeriğini yeniden kabul edersiniz. Sen Pazarlama Grubu oluşturur Masterstudies ve web sayfaları oluşturmak için kullandığı HTML kodunu kopyalayıp veya uyarlamak için yasaklanmıştır. Bu kod da telif hakkı ile korunmaktadır.Sen açıkça bu internet sitesi (yoluyla, örneğin, ancak bunlarla sınırlı değildir, herhangi bir aygıtı kullanarak güvenliğini ihlal etmek yasaktır, yazılım veya engelleyen veya bu web sitesinin düzgün işleyişini müdahale girişimleri prosedür; herhangi bir cihaz ya da araç kullanarak Masterstudies Pazarlama Grubu tarafından sağlanan dışında bu web sitesinde gezinmek; yayma veya virüsler, trojanlar, solucanlar, ya da başka herhangi bir aygıt yaymaya çalışırken; deşifre, kaynak koda çalışırken, yazılımın herhangi bir web sitesinin bir bölümünü oluşturan mühendisi sökmeyin veya tersine tasarlanmış veya bozabilir zarar veya herhangi bir bilgi, yazılım, donanım ve iletişim sistemleri) ile müdahale amaçlanmıştır.

&nbsp

Kullanım Davranış
Siz kişisel, ticari olmayan kullanım için bu web sitesinin içeriğe erişmek için izin verilir, telif ve diğer mülkiyet haklarını ihlal etmeden bunu sağladı ve kanunsuz veya yasaklanmış herhangi bir amaç için bu web sitesini kullanmayın sağlanan şartlar ve koşullar. Sen taciz, tehdit, müstehcen, hakaret edici, nefret dolu ya da bu şart ve koşulları ihlal eden herhangi başka bir şekilde., Küfürlü, Yasalara aykırı bir şekilde bu web sitesini kullanmak için değil, kabul Bu web sitesini kullanarak da, kendiniz hakkında herhangi bir yanlış veya yanlış bilgi veya kendi CV, ya da herhangi bir istenmeyen reklam veya iş teklifleri veya zincir mektuplar ve önemsiz posta bir parçası olmayan herhangi bir bilgi göndermek için değil, kabul ediyorum. Bu web sitesi ve hizmet Bir kullanıcı olarak, kendi iletişim ve mesajın sonuçlarından sorumludur.

&nbsp

Masterstudies Pazarlama Grup Sorumluluk
Bu web sitesinin içeriği yanlışlıklar veya yazım hataları içerebilir. Kendi riski bu Web sitesinin ve içeriği kullanın. Değişiklikler periyodik olarak bu web sitesi ve içeriğini yapılır, ve herhangi bir zamanda yapılabilir. Masterstudies Pazarlama Grup bu web sitesini kullanımınızı izlemek için ya da oturumun içeriği korumak için bir yükümlülüğü yoktur. Masterstudies Pazarlama Grubu kullanıcılar tarafından gönderilen bilgilerin doğruluğunu kontrol veya garanti vermez. Masterstudies Pazarlama Grubu Masterstudies Pazarlama Grubu sorumluluk yaratabilir Bu web sitesinin kullanımını önlemek üzere gerekli tedbirleri alabilir.

&nbsp

Garanti ve Dolaylı Zararların Feragat
Masterstudies Pazarlama Grubu temsil veya bu web sitesi veya kullanılabilir hale sunucu bilgisayar virüs veya diğer zararlı cihazların ücretsiz kesintisiz veya hatasız, ya da çalışacağı garantisini vermez. Bu sitenin tüm içeriği sağlanır "olarak " ticarete garanti dahil, herhangi bir tür garantiler, amaca uygunluk ve ihlal uygunluk olmadan. Masterstudies Pazarlama Grubu temsil veya bu web sitesi, içeriği, kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğru, doğru, zamanında, ya da başka bir güvenilir olduğunu garanti etmez. Masterstudies Pazarlama Grubu sorumlu ya da yasadışı veya bu şart ve koşulları ihlal eden herhangi bir şekilde bu sitenin kullanımından sorumlu olmayacaktır.Hiçbir koşul altında Masterstudies Pazarlama Grup kullanmanız veya bu web sitesini kullanmak için yetersizlik kaynaklanan herhangi bir doğrudan, dolaylı veya sonuçsal hasarlardan sorumlu olmalıdır.

&nbsp

Diğer Sitelere Linkler
Bu web sitesi üçüncü parti web sitelerine bağlantılar içerir. Masterstudies Pazarlama Grubu yalnızca size kolaylık olarak değil, Masterstudies Pazarlama Grubu hiçbir şekilde sorumlu olduğu için bu üçüncü taraf web sitelerinin, içeriğinin onaylandığı olarak bu bağlantıları sağlar. Kendi riski bağlantılı üçüncü taraf web sitelerine erişmek.

&nbsp

Tazminat

Siz iddia veya kaynaklanan, sınırlı yasal ve muhasebe ücretleri dahil tüm yükümlülükler, iddialar, eylemler, talepleri veya gider, gelen ve karşı zararsız Masterstudies Pazarlama Grup, yöneticileri, çalışanları, temsilcileri ve acenteleri tazmin etmek, savunmak ve tutmak için kabul kullanmayın veya bu web sitesinde veya bu şart ve koşulları ihlal etmeniz kötüye.

&nbsp

Reklam görüntüleme

Masterstudies Pazarlama Grubu Görüntülü Reklamcılık uygulanan ve bir Google Analytics Görüntülü Reklam esas özelliği Doubleclick, kullanıyor. Görüntülü Reklam için Google Analytics opt-out ve kullanarak Google Görüntülü Reklam Ağı reklamları özelleştirmekTercihleri ​​Yöneticisi. Ayrıca yükleyip kurarak Google Analytics web sitenizin ziyaretleri hakkında herhangi bir bilgi göndermek için Google Analytics talimat verebilirsiniz sizin şimdiki web tarayıcınız için.

&nbsp

İletişim bilgileri
Bakınız iletişim bilgileri daha fazla bilgi detayları için.


Sayfa son 7 güncellendi.Mart 2013