SANAT TARİHİ

St Hugh's

Bir Bakışta

 • İki hafta.
 • Araştırma Becerileri, Kritik
 • Orta ve üstü.
 • Güzel Sanatlar, Tarih, İngiliz, Mimarlık

Neden Sanat Tarihini Seçmelisiniz?

Sanat Tarihi, tüm görsel medyada sanat seven öğrenciler için ideal bir konudur; resim ve heykelden mimariye ve tasarıma kadar uzanmaktadır. Bu iletişimsel ve interaktif derste, öğrenciler sanat dünyasındaki eğilimlere ve hareketlere bakacaklar ve bu hareketlerin hem sanat eseri hem de politik, tarihsel ve kültürel bağlamlarının ürünü olarak önemini kavrayacaklardır.

Rönesans'tan Modern Sanata kadar

Kurs boyunca öğrenciler erken Rönesans döneminden Art Nouveau, Sürrealizm, Modernizm ve Postmodernizm gibi başlıca çağdaş hareketlerden başlıca sanatsal hareketlerdeki önemli çalışmaları analiz edecekler. Bunu yaparken, öğrenciler sanat tarihi hakkındaki bilgilerini zenginleştirecek, toplum ile sanat arasındaki ilişkiyi anlayacaklar ve yorumlarını tartışmaya ve tartışmaya teşvik edilecekler.

21. Yüzyıl Becerileri: Görsel Okuryazarlık

Artan görüntü doymuş bir kültürde, hayati bir 21. yüzyıl becerisi, düşünce, iletişim ve öğrenmeyi ilerletmek için görsel okur yazarlığın geliştirilmesidir. Bu, sanatı çeşitli görsel formlarda tanımlama, yorumlama ve anlamaya yönelik öğrencileri eğiten Sanat Tarihi dersinin merkezinde yer alır. Görsel düşünme stratejileri kullanarak, öğrenciler önemli kritik ve analitik beceriler geliştireceklerdir.

Parlama zamanı

Sanat Geçmişimizin Parlatılması İçin Zaman Projesi, öğrencilerin daha sonra Aydınlanma Günleri töreninde sunacakları sanatsal bir hareketi veya konuyu derinlemesine araştırmalarını gerektirir. Bu ilgi çekici, öğrenci merkezli proje sayesinde, öğrencilerimiz günümüz dünyasında ihtiyaç duyulan hayati sunum ve takım çalışması becerilerinin yanı sıra kanıt araştırma, analiz etme ve kullanma yöntemlerini geliştireceklerdir.

KONAKLAMA

Oxford College Yaz Okulu'ndaki tüm öğrencilerimiz, İngiltere'nin otantik üniversite deneyimine benzer şekilde, şehrin kalbinde yaşama ve çalışma fırsatı bulacaklar. Öğrenciler iki tarihi Oxford Üniversitesi kampüsünden birinde ikamet edecekler: St Hugh's veya Wycliffe Hall.

St Hugh's

 • Tek veya İki Yataklı Oda
 • kablosuz internet
 • Yerinde Yemekler
 • Sağlanan Çamaşırhane

St Hugh's, 1886'da kurulan ve üniversite kampüslerimizin en büyüğü olan Oxford Üniversitesi'nin kurucu bir kolejidir. Kolej, geniş bahçeleri ile ünlüdür ve şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde, North Oxford'da bulunmaktadır.

Wycliffe Salonu

 • Tek kişilik, ikiz ve üçlü üç oda
 • kablosuz internet
 • Yerinde Yemekler
 • Sağlanan Çamaşırhane
 • Wycliffe Salonu, Üniversitenin kalıcı özel salonudur.

Oxford, 1877'de kurulmuştur. Kolej, Oxford'un merkezinden sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde öğrencilere sıcak bir karşılama imkanı sunan en merkezi özel yerimizdir.

Her iki kolejimiz rahat, geleneksel üniversite konaklama imkanı sağlamaktadır. Erkek ve kız öğrenciler için ayrı yatılı alanlar vardır ve tüm konaklama birimleri tek veya ikiz çalışma yatakhanesinden oluşur. Konaklama tesisleri, 15-17 yaşları arasındaki öğrenciler için idealdir ve kendileri için hoş bir sosyal ortam yaratan rahat ortak kullanım alanlarında birlikte vakit geçirebileceklerdir.

NASIL UYGULANIR?

Rezervasyon işlemimiz

Başvuru Formu

Oxford College Yaz Okulu'nda sınırlı sayıda yer bulunduğundan hayal kırıklığını önlemek için erken rezervasyon yapmanızı öneririz ve Nisan ayına kadar dolu olabiliriz. İnternet sitemizde rezervasyon yapılabilir. Formunuz size ulaştığında rezervasyonunuzu onaylamak için iletişime geçeceğiz.

Yeri Doğrulaması

Tamamlanan rezervasyon formunu aldıktan sonra Summer Boarding Courses Ltd size bir fatura ve Oxford College Yaz Okulu karşılama paketi ile birlikte yerinizin teyidi yollayacaktır.

Harçların Ödenmesi

Rezervasyonunuzu güvence altına almak için £ 500 depozitosu gerekmektedir. Kalan bakiye 14 Mayıs 2018 tarihine kadar ödenmelidir. 14 Mayıs'tan sonra yapılan rezervasyonlar, rezervasyon anında (fatura alındığında) tam olarak ödenmelidir. Ödeme şekli hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen rezervasyon formuna bakın.

Yaz için Hazırlık

Öğrenci Destek Yöneticilerimiz, yaz boyunca, üniversite hakkındaki sorularınızdan, İngiltere'ye seyahat ettiğiniz, otel tavsiyeleri ile Visa uygulamalarına ve daha pek çok sorudan cevaplamak için el altında. İstediğimiz tüm bilgilere sahip olduğumuzdan emin olmak için düzenli olarak iletişim halinde kalacağız.

Program dili:
Ingilizce

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Ağu 2019
Duration
2 hafta
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Ağu 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Ağu 2019

Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date
Son başvuru tarihi
End Date