Sınıf Yönetimi Eğitimi Kursu

Global Edulink

Program Açıklaması

Sınıf Yönetimi Eğitimi Kursu

Global Edulink

Sınıf yönetimi becerilerinizi geliştirmekle ilgileniyor musunuz? İngiltere'nin en iyi profesyonel kurs sağlayanlarından Global Edulink'ten Classroom Management Training kursuna kayıt yaptırarak eğitim kariyerinizi artırmayın.

Bu eğitim kursu, sınıf yönetimi becerinizi geliştirmenize ve işyerinizde öğrendiklerinizi uygulamaya yardımcı olur. Ölçülebilir sonuçlarla hedefler oluşturmayı ve başarılı sınıf yönetimi stratejilerini nasıl uygulayacağınızı göstererek size etkili dersleri planlamayı ve öğretmeyi öğrenmenize yardımcı olacaktır. Adaylar, ilham vermek ve sizi yönlendirmek için en etkili sınıf yönetimi uygulamaları örneklerini de alacaktır.

Bu ders öncelikle ilkokuldan yetişkinliğe kadar tüm sektörlerdeki öğretmenleri hedef alsa da, gençlerin gelişimi ve eğitimi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen ebeveynler için de yararlıdır.

Kurs boyunca adaylar sınıf yönetimine yönelik en son araştırmalardan ve en yeni ve en etkili stratejilerden yararlanacaklardır. Sınıf yönetiminin tüm yönleriyle kapsamlı bir temel oluşturacak ve bir eğitim tesisinde disiplinin sürdürülmesindeki kritik önemini kavrayacaktır. Mevcut bilgi birikiminizle kurs, bir sınıfta yönetme kabiliyetinizi en üst düzeye çıkaracak ve tüm öğrencilerin öğrenme konusunda motive oldukları bir ortam yaratacaktır.

Bu çevrimiçi program, video ile birlikte gerekli tüm okuma ve çalışma materyalleri ile birlikte çevrimiçi bir çalışma platformuna ve rehberlik desteğine erişime yönelik bir dizi yüksek kalitede öğretici içerir. Bu tesislerin tümü, bilginizi güvenle öğrenmenize ve geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Tabii kimler için uygundur?

Kurs, orta düzeyde bir seviyeye yöneliktir ve sınıf yönetimi becerilerini geliştirmek isteyen öğretmenlik meslek mensupları için en etkili yöntemdir. Eğitim endüstrisinin her sektöründe, Öğretim Görevlileri'nden Baş Öğretmenlere, öğretmenlik mesleğinin tüm kademeleri için uygundur. Ayrıca çocuklar ve gençlerin nasıl öğrendikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen ebeveynler için de yararlı olabilir.

Ders Tanımı

Etkili planlama ve sağlam sınıf uygulamaları, size ve sınıfınıza, öğretim oturumlarından en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olabilir. Bu Çevrimiçi Sınıf Yönetimi Temel Öğretimi dersi, 20 saatlik rehberli öğrenmeden oluşur. Her bir birim 10 kılavuzlu öğrenim saatinden oluşur. Bu derste ele alınan konular hakkında daha fazla bilgi için, ana konuların ve alt konuların bir listesini içeren aşağıdaki dersin ana hatlarını inceleyin.

Değerlendirme yöntemi

Kursun sonuçlarını takiben, anında notunuzu almanızı sağlayarak otomatik olarak işaretlenmiş çevrimiçi çoktan seçmeli bir testi alacaksınız.

belgeleme

Kursun başarıyla tamamlanması size, Sınıf Yönetim Esasları Eğitim Sertifikası kazandıracaktır.

Giriş koşulları nelerdir?

Kurs, tüm öğrencilere açıktır ve kayıt olmak için herhangi bir deneyim veya yeterlilik gerekmez; Bununla birlikte, eğitimden en iyi şekilde yararlanmak için İngilizce dil, okur-yazarlık, matematik ve BİT temel bir anlayışa ihtiyaç olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi December 1, 2017
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Online
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
20 saatleri
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
39 GBP
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Londra, İngiltere
Başlangıç tarihi: Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - Londra, İngiltere
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Price
İndirimli fiyat. Kurs tam fiyat: 425 TL