Rusya'da Kurslar

Rusya'da Kurslar 2018/2019

Rusya Eğitim

Rusya'da Eğitim Sistemi

Rusya gibi bir lise sonrası yüksek öğretim kurumları içine Anayasası, kabul ile güvence altına tüm vatandaşlar için ücretsiz eğitim sağlasa da son derece rekabetçi. Eğitim sistemini düzenleyen sorumlu Rus devlet sektöründe çalışmanın teknolojik ve bilimsel alanlarda derece kazanç güçlü önem vermektedir ve bu alanlarda önemli isteyen öğrenciler bir çalışma alanı bu tip olağanüstü yetenek yanı sıra mükemmel sınıflarda sahip olmalıdır, çünkü amacıyla bir Rus üniversite kabul edilecek.

Öğrenci katkı payları için fon tahsis ek olarak, Rusya da yurt dışındaki öğrenciler bir Az bir para öder ve onlar için de ücretsiz konut sağlar. Ülke ayrıca bir Rus üniversite katılıyor gelen yabancı öğrenciler önlemek veya geciktirmek için kullanılan kırmızı bant çok ortadan kaldırdı.Şimdi uygulama sistemi daha akıcı olduğunu, Amerikan Almanca, Danca, Çin, İtalyan ve Japon üniversite katıldı öğrencilerin bir Rus üniversiteye transfer konusunda hiçbir sorunları için en az yaşayacaksınız.

Rusya çok daha Batı tipi akademik derece uyumlu bir için geleneksel yüksek öğrenim modeli geçiş sürecinde şu anda. 2003 yılında, Rusya hükümeti, ABD derece sistemi benzeyen birine eski, beş yıllık lisans modeli kaldırıldı bir yasa yürürlüğe yolunu açan Bologna Deklarasyonu imzalandı - yöneticisi tarafından takip edilen dört yıllık lisans 'derecesi. Ancak, doktora sonrası araştırma derecesi hala yaklaşık 90 yıl önce kurulan geleneksel, Sovyetler Birliği desen korur. Temel olarak, Rusya'da doktora bir öğrencinin derinliğine göre tanımlanmış ve kazanılır 'ın bilimsel araştırma kişisel başarıları (bilim doktor nauk, ya da doktor) veya akademik araştırma.

 

Popüler Rus Üniversiteler

Rusya'nın en büyük ve en eski üniversitelerinden Saint Petersburg Devlet Üniversitesi ve Moskova Devlet Üniversitesi. 2000'li yıllarda, hükümet kurdu "federal " üniversiteler zaten var ve onlara özel finansman hibe tahsis yüksek öğretim kurumları birleştirerek bir program başlattı. Bu yeni üniversitelerin bazıları Kazan Volga Federal Üniversitesi, Sibirya Federal Üniversitesi ve Kuzey-Doğu Federal Üniversitesi bulunur.

 

Rusya'da bir üniversite Katılan

Rus üniversitelerin çoğunluğu Rusça dersleri öğretmek için, öğrencilerin en az önce bir üniversite için geçerli için dil bir temel bilgiye sahip olmalıdır. Tüm yabancı öğrencilerin müfredatın bir parçası olarak bir Rus dil kursu almak için onlar buna ihtiyacı yoktur kanıtlayabilirim sürece, zorunludur.

Bir lisans programına kayıtlı iken Uluslararası öğrenciler part-time çalışabilirsiniz. Uluslararası öğrencilerin işverenler öğrencilere yasal olarak onlar için çalışmak için önce yabancı öğrenci işe izin gösteren özel bir lisans olması gerektiğini unutmayın.

 

Bir Rus üniversite Başvuru aşağıdaki belgelerin sunulması gerekir:

  • Çalışmanın istenen alan gösteren başvuru formu
  • Öğrenci gösteren bir diploma veya diğer eğitim belgesinin onaylı örneği bir yükseköğretim programına kayıt için uygundur
  • Rus Konsolosluğu tarafından akredite bir sağlık sigorta şirketi tarafından verilen HIV kan testi sonucu yetkili sağlık sertifikası ve kopyalama
  • Bir doğum belgesinin onaylı örneği
  • 4 x 6 boyutunda vesikalık fotoğraf (bu fotoğrafları en az altı dahil)

 

Neden Rusya'da Eğitim?

Rusya 'ın yüksek eğitim sistemi, titiz rekabetçi ve sürekli yüksek UNESCO ve WHO oyu kendi derece için dünya çapında kabul edilmektedir. Özellikle uluslararası öğrenci çekmek için, Rus üniversitelerinde yüzde 100 öğrenim ücreti taviz yanı sıra cömert burs sağlamak. Buna ek olarak, Rusya yabancı öğrencilerin yeni ve zenginleştirici deneyimler bir zenginlik sunan, büyüleyici çeşitli ve tarihsel etkili ülkedir.

Bilgiler Rusya

Rusya Federasyonu Bağımsız Devletler Topluluğu oluşturan 21 cumhuriyetlerinin en büyüğüdür. Bu doğu Pasifik Okyanusu batıda Baltık Denizi'ne uzanan, ve kuzeyde Arktik Okyanusu'ndan Karadeniz ve güneyde Kafkasya'ya, Doğu Avrupa ve Kuzey Asya'nın en kaplar. Rusya 's geniş maden ve enerji kaynakları, dünyanın en büyük rezervleri, bu küresel petrol ve doğal gaz en büyük üreticilerinden biri haline getirmiştir.

 

Sermaye: Moskova
Resmi diller: Rusça
Hükümet: Federal yarı başkanlık anayasal cumhuriyet
Nüfus: 143.400.000
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 2 dolar.513 Trilyon
Para birimi: Rus rublesi (RUB)
Zaman dilimi: (UTC 3 12)

Program bul Rusya
www.ry-diplomer.com/diplom-tekhnikuma

diploma-home.com/city-diplom-omsk.html

www.agroxy.com