Resimde yüksek lisans

Bau Design College of Barcelona

Program Açıklaması

Resimde yüksek lisans

Çizim Lisansüstü Diploma

Bu yüksek lisans düşünmekte ve çağdaş görsel iletişim alakalı bir unsur olarak resimde araştırır. Medyada varlığı farklı alanlara yayılır ve yeni destekler kolonize. Görüş ve bilgilerin süsleyen gelen okuma teşviki için: İllüstrasyon da sanatsal ifade ve birden çok uygulama ve fonksiyonları ile fikirlerini yaymak için hangi evrensel bir dil değerli bir araçtır.

reklam, basın, edebiyat, tasarım, ürün uygulamayı, yeni görsel-işitsel formatları: ressamlar mesleki faaliyeti geliştirmek olan profesyonel alanda farklı iletişim alanlarını kapsamaktadır.

Bu yüksek lisans öğrenciler illüstrasyon fonksiyonları ve temel alanları ve uygulamaları içine yanı sıra illustrator figürü ve bilgi sağlayıcılar, trend belirleyiciler, eleştirmenler, tarihçiler veya grafik olarak illüstratör çalışmalarının değerinin üzerinde durulacaktır belirli bir anda gerçekleşti şeyin kanıtı terk tanıklar.

GENEL HEDEFLER

Bu yüksek lisans Dersin amacı pazar ihtiyaçlarını yanı sıra öğrencinin kendi dilini ulaşmak için teknik ve kavramsal açıdan eski defterleri farklı alanlar, kullanımları ve illüstrasyon uygulamalarını analiz etmektir.

MÜFREDAT

Bu program, farklı kategoriler ve illüstrasyon fonksiyonlarını tanımlamak 8 modülden oluşan ve bir bitirme projesi ile son bulur. Modüllerin öğrenciler bu mesleğin farklı bölgeleri için illüstrasyonlar oluşturulması ile teorik ve pratik içerikleri geliştirecek.

modülleri hepsi illüstrasyon sektöründe tanınmış uzmanları, öğretmenler tarafından kazandırılan edilecektir. Onlar kendi alanlarında kendi deneyimlerinden egzersizleri önerecektir: anlatı, trendler, yeni medya, ürün, Basın, komik, vb

modüller bazen ve kurs boyunca, gösterim farklı sektörlerde uzmanlaşmış çalışma ressamlar tarafından verilecek, müdahaleler, konferanslar ve görüşmeler ile tamamlanmış olacak.

 • Modül I - basınında İllüstrasyon.
 • Modül II - eğilimlerin İllüstrasyon.
 • Modül III - Çocuk illüstrasyon. Anlatı ve edebiyat.
 • Modül IV - Reklam. Grafik kampanya.
 • Modül V - Bilimsel illüstrasyon.
 • Modül VI - Paketleme.
 • Modül VII - Yeni medya ve biçimleri.
 • Modül VIII -The istihdam piyasası.

KARİYER FIRSATLARI

Farklı alanlarda Illustrator:

 • Basın, anlatım ve edebiyat
 • Teknik ve bilimsel
 • Moda ve yeni trendler
 • Ambalaj ve Reklamcılık.

BİLGİ NOTU

Düzenleme: 6th Edition,

Yeterlilik: Universidad de Vic-UCC tarafından akredite Çizim Lisansüstü Programı. Un olmayan öğrenciler

Kredi: 30 ECTS

Okul dönemi: Grup A: 19 Ekim 2015-Mayıs 2016 Grup B: Haziran 2016: 20 Ekim 2015 Nereden Mayıs 2016 Final Projesi Sunumu

Tarife: Grup A: Pazartesi ve 19 kadar 16 saat den Çarşamba. B Grubu: 19h kadar 16h dan salı ve perşembe günleri

Modu: Yerinde

Dil: İspanyolca

Fiyatı: 3480 €

Erişim: Mezunlar. Güzel Sanatlar ve Tasarım ve aşağıdaki meslek kategorileri ile ilgili olanlar Lisans derecesi: iç tasarım, grafik tasarım, endüstriyel tasarım ve sanat giyim başvurdu. Özel eğitim ama kim olmadan sektörden profesyonellerin profesyonel uzmanlık gösterebilir. Adaylar ders kabulü için bir eleme sürecinden geçecekler.

Gözlemler: Yüksek Lisans derecesi (isteğe bağlı ders) uygulamak isteyen yabancı öğrenciler için Yoğun İspanyolca kursu. Ekim-10 Eylül itibaren, 2.; 395 € - pazartesiden cumaya (4 saat / gün).

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ispanyolca
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
3,480
Information
Deadline
Locations
İspanya - Barcelona, Catalonia
Başlangıç tarihi : Eki. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2019
İspanya - Barcelona, Catalonia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste