Proje Yönetimi Kursu - Proje Yönetimi Dokümantasyon ve Toplantılar Becerileri Programı


Belgeleme

Öğrenci Yetki Belgesinde "Yetkili" olarak bulunmuştur Programın başarı ile tamamlayan ve eğer öğrenen birim standartları kapalı özetleyen bir Damelin Sonuçları mektubu gönderilecektir. Saqa ID 50080 (Kredisi 10) layık olmak için: Damelin Proje Yönetimi Dokümantasyon ve Toplantılara Becerileri Programı için öğrencinin adına HIZMETLER SETA için geçerli olacaktır.


Giriş Koşulları

 • Tam zamanlı olarak yapılırsa:
 • Bilgi, kavrama ve uygulama İngilizce dil UYÇ 3/Grade 11 veya eşdeğeri
 • UYÇ 3/Grade 11 veya eşdeğeri
 • Bilgi, kavrama ve uygulama bir Güney Afrika 2. dil UYÇ 2/Grade 10 veya eşdeğeri
 • NQF Seviye 3/Grade 11 veya eşdeğer bilgi, kavrama ve Bilgisayar Okuryazarlığı uygulama
 • İşletme veya Proje Destek Hizmetleri veya eşdeğer Seviye 3 de Ulusal Sertifika işyeri, proje süreçleri ve işlemleri ve yeterlilik temel bir anlayış tercih edilir
 • Kabul akademik personel ile bir röportaj tabi olabilir
 • Yarı zamanlı olarak yapılırsa:
 • Bilgi, kavrama ve uygulama Aritmetik ve Okuryazarlık (1. ve 2. dil) Sınıf 12 veya eşdeğeri
 • CAT böylece temel yapmaktan öğrenci muaf, onaylandı
 • Bilgisayar Okuryazarlığı bilgisi, anlama ve uygulamat NQF Seviye 3/Grade 11 veya eşdeğeri
 • Işyeri, proje süreçleri ve işlemleri ve İşletme veya Proje Destek Hizmetleri veya eşdeğer Seviye 3 de Ulusal Sertifika yeterlilik temel bir anlayış tercih edilir.
 • Tüm öğrenciler bu Becerileri Programı için kayıt önce başarıyla aşağıdaki tamamlamış olmaları gerekmektedir:
 • Proje Yönetimi Giriş Becerileri Programı
 • Proje Yönetimi Planlama Becerileri ProgramıDers Süresi

Program süresi 38 saattir ve ders yüz yüze UYÇ kavramsal saat dayanmaktadır. Bu ödevler, araştırma ve bireysel çalışma tamamlamak için zaman hariç. Her Damelin kampüs farklı bir eğitim programı vardır. Programları akşamları, ya da Cumartesi günleri, hafta boyunca sunulmaktadır.


Ders Giriş

Bu Becerileri Programı Hizmetler SETA akredite tam yeterlilik, NQF Seviye 4 Proje Yönetimi Saqa ID 50080 içinde FET Sertifika bir parçasıdır, ve proje yönetimi takımlarda ya da çalışmak ya da iş için bir proje yaklaşımı kullanmak istiyorsanız öğrenciler için tasarlanmıştır. Projeler teknik, iş, hükümet veya toplumsal kalkınma projeleri olabilir ve ekonomik sektörlerin bir dizi genelinde kesecek. Proje yönetimi herhangi bir iş sisteminin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu yeterlilik, kendi iş çalışan öğrencilere değer taşımaktadır.Etkili bir proje ekibi üyesi olun: Program güvenle aşağıdaki yerine edebilmek için önemli proje yönetimi ilkeleri, araçları ve teknikleri kullanmak ve uygulamak için bilgi ve becerileri ile öğrencilerin sağlayacaktır. Bir proje yöneticisi ve ekip üyelerine idari destek sağlamak. Büyük projelere orta bir proje yöneticisi yardım sağlamak. Daha etkili kendi iş çalışan en becerileri uygulayın. Etkili bir proje ekibi üyesi olun: Program güvenle aşağıdaki yerine edebilmek için önemli proje yönetimi ilkeleri, araçları ve teknikleri kullanmak ve uygulamak için bilgi ve becerileri ile öğrencilerin sağlayacaktır. Bir proje yöneticisi ve ekip üyelerine idari destek sağlamak. Büyük proje için orta bir proje yöneticisi yardım sağlamak. Daha etkili kendi iş çalışan en becerileri uygulayın.

Program taught in:
Ingilizce

Bu kurs bir Campus based
Start Date
Şub. 2019
Duration
38 saatleri
Yarı zamanlı
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Şub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Şub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Şub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Şub. 2019
End Date
Application deadline

Şub. 2019

Location
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date
Application deadline
End Date