The International Hospitality Academy

Giriş

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Şef Akademisi, en çok turistin canlılığını, güzelliğini ve bölgenin çeşitliliğini temsil eden İtalya'nın şehirlerinden biri olan yeni İtalyan merkezi için Senigallia'yı seçti. Marche bölgesinin sahilinin kalbinde, "kadife plajı" ile ünlü bu harika yer, bir turizm merkezi ve büyük önem taşıyan bir kültür merkezidir.

Senigallia, öğrencilerin sanatsal bir zenginlik alanından kuşatıldığı ve gıda ve sanatın doğrudan hammaddelerin gelenekte yetiştirildiği ve yetiştirildiği yerlerde öğretildiği mükemmel bir yerdir. Bu bölgede birçok ürün, dünyanın dört bir yanına ihraç edilen "Made in Italy", Sant'Angelo'nun beyaz treni, Campofilone's Maccaroncini ve binlerce başka iyilik arasında yer alıyor.

Marşlar, toprakların zenginliğinin ve yüksek kaliteli ürünlerin üretimindeki tutkunun sembolü olan yerel işletmeler tarafından üretilen şaraplar, yağlar ve peynirlerle övünürler. Bu sayede öğrencilerimizi hem tur operatörleri hem de öğrencilerimiz tarafından yapılan çok sayıda istek sayesinde okulumuza ve yenilikçi eğitim programımıza getirmeye karar verdik. Okulumuz en iyi şef olmak isteyen herkese kapılarını açmaya gururla hazır. dünyada.

Birleşik Krallık'ta, Amerika'da bizi meşhur kılan ve sadece Avrupa'da değil Orta Doğu ve Çin'de de birçok ülkeye ithal ettiğimiz eşsiz bir eğitim sistemi sunuyoruz.

Kişiye özel dersler, pratik ve etkili, sadece temel pişirme tekniklerini öğretmekle kalmaz, aynı zamanda profesyonel bir mutfakta çalışan bir şef olmanın ne anlama geldiğini anlamlandırır. Bilgilerini özümseyin ve sırlarını öğrenerek öğrencilerin restoran işine girmelerini sağlayacak özellikler ve profesyonel bir şef olmaları için gerekli olan güven.

The International Hospitality Academy , bu sanatı öğrenmenin en iyi yolunun profesyoneller tarafından profesyonel bir ortamda öğretildiğine ve “en iyi pratik yolun olmadığı” inancından doğmuştur.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, The International Hospitality Academy , lokantadaki en ünlü restoranlardan bazılarıdır.

Eğitim mutfağımızdaki eğitimin ilk bölümünü tamamladıktan sonra, öğrencilerimiz en iyi şeflerden, hatta herkesin mutfağında, hatta eğitim programlarımızı takip ederek öğrenme fırsatına sahip olacaklar.

Bu şekilde oluşmanın muazzam avantajı, bu deneyimden halihazırda edinilen pratik becerilerdir, diğer bir çok mezun ise iş bulma konusunda yetersiz kalmaktadır.

Kursu tamamladıktan sonra, öğrenci en iyi profesyonel mutfaklardan birinde hemen çalışmak için tüm teorik ve pratik araçlara sahip olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 6 ay January 2019 İtalya Senigallia

Restoran yönetirken gelirler ve harcamalar arasında çok ince bir çizgi var. Bu dersin temel amacı F [+]

Restoran yönetirken gelirler ve harcamalar arasında çok ince bir çizgi var. Bu dersin temel amacı F

Söylemesi kolay görünüyor, ancak bunu gerçekleştirmek çok zor. Aslında servis, gıda kalitesi, personel yönetimi, hammadde seçimi ve daha fazlası arasında doğru denge olmalıdır. Hem mutfaktan hem de odadan özenli bir hazırlık yapılması gerekmektedir.

Kursumuz, aynı anda daha fazla bölümleri yönetebilecek profesyonel ve kalifiye bir figür oluşturmak için bilgi ve teknik becerileri sunmaktadır.

Bu program, Profesyonel Aşçı programına katılan ve eğitimlerine devam etmek isteyen öğrenciler için doğal bir sürekliliktir.

Kabul şartlarıAkademik yılın başlangıcında 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.Dersin ana dili İngilizce olacaktır. Ancak, İtalya'da çalışmak isteyen öğrenciler için temel İtalyanca bilgisini öneriyoruz. Her öğrencinin seviyesini kontrol etmek için bir giriş dili testi yapılacaktır. Yeterince güvende hissetmemeniz durumunda, yeterli düzeyde bir anlayışa ulaşabilmeniz için bir İtalyan kursuna katılmanızı tavsiye ederiz.EEC olmayan öğrenciler için, ek bilgi için lütfen idari ofisimize başvurun.Aday Seçimi... [-]

Kampüs Tam zamanlı 6 ay January 2019 İtalya Senigallia

Bu ders ile öğrenciler, eğitim programımızın 150 saatini kazanırlar. Burada, uzman eğitmenimiz, eğitim programımızın tüm konularını derinlemesine ele alacak olan temel bilgileri ve ileri teknikleri kapsayacaktır. [+]

Bu ders ile öğrenciler, eğitim programımızın 150 saatini kazanırlar. Burada, uzman eğitmenimiz, eğitim programımızın tüm konularını derinlemesine ele alacak olan temel bilgileri ve ileri teknikleri kapsayacaktır.

Kursun bu bölümü tamamlandıktan sonra, öğrenciler profesyonel bir mutfak içinde çalışan bir üyenin pratik becerileri ile uzaklaşırlar. Bu onları kursun bir sonraki kısmı için hazırlar: Restoran ortaklarımızdan birinin mutfağında 400 saat. Öğrenciler farklı şefler oluşturmanın, farklı tarzlar ve hatta farklı pişirme teknikleri sunan tam bir formasyondan faydalanmak için iki ortağımızı seçme şansına sahip olurlar. Bu gerçekten profesyonel bir mesleki eğitim programıdır!... [-]


Kampüs Tam zamanlı 300 saatleri October 2018 İtalya Senigallia

Bu program kariyerine tekme atmak isteyen tüm profesyonellere adanmıştır. [+]

Bu program kariyerine tekme atmak isteyen tüm profesyonellere adanmıştır. Endüstrideki bir uzman, sadece yetenekleri değil, aynı zamanda prestij elde etmek için Michelin yıldızlı bir mutfakta deneyim kazanmanın ne kadar önemli olduğunu bilir. 75 tanıtım saatinden sonra, öğrencilerimizi Michelin yıldızlı ortak restoranımıza gönderiyoruz. Öğrenciler hayal gücü, uzmanlık ve bilgi birikimine sahip olabilirler ve başarı arzularını arttırabilir ve endüstride daha yüksek bir seviyeye ulaşabilirler.

[-]

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl November 2018 İtalya Senigallia

The International Hospitality Academy sizi Hospitality and Restaurant programındaki Otel Yöneticisine tanıtmaktan gurur duyar. En prestijli misafirperverlik figürüne iki yıl ayrıldı. Böyle bir işin gerektirdiği sorumluluklar bol olduğu için programa erişim çok seçicidir. [+]

The International Hospitality Academy sizi Hospitality and Restaurant programındaki Otel Yöneticisine tanıtmaktan gurur duyar. En prestijli misafirperverlik figürüne iki yıl ayrıldı. Böyle bir işin gerektirdiği sorumluluklar bol olduğu için programa erişim çok seçicidir.

İlk önce tüm bölüm sınıfta analiz edilecek; Sonuç olarak, yeni bilgiler laboratuarlarda uygulamaya konacak ve sonunda bir miktar deneyim kazanacaktır. Ayrıca, prestijli şirketlerde yapılan canlı eğitim sayesinde öğrenciler farklı atmosfer ve durumları deneyimleme şansına sahip olacaklar. Öğrenci iyi stres yönetimi ve problem çözme becerilerini göstermelidir. Programın sonunda, alınan eğitim ve öğretim seviyesi, herhangi bir prestijli zincir ya da misafirperverlik alanında kendinizden emin hissetmenize ve başarılı olmanıza izin verecektir!... [-]


Kampüs Tam zamanlı 3 ay February 2019 İtalya Senigallia

Öğrenciler eğitim tesisimizde 120 saat, ardından da profesyonel bir şef tarafından geçirilecektir. [+]

Öğrenciler eğitim tesisimizde 120 saat, ardından da profesyonel bir şef tarafından geçirilecektir. Ders, öğrencileri gerçek bir profesyonel mutfağa girmek için ihtiyaç duydukları tüm gerekli temel bilgilerle donatmak istediği için yoğun. Bu noktada, ortak restoranlarımızdan birinde 240 saatlik canlı eğitime sahip olacaklar. Burada öğrenci, takımın bir üyesi olarak koçluğun ardında ayrıcalığa sahip olacak, profesyonellerden doğrudan yetkili bir ortamda öğreneceksiniz. Bu program, öğrencilerin gerekli şartları ve hazırlığı ile profesyonel bir çevreye girmesini sağlar.

Kabul şartlarıAkademik yılın başlangıcında 18 yaşında olmanız gerekir.Dersin ana dili İngilizce olacaktır; Ancak, İtalya'da çalışmak isteyen öğrenciler için temel İtalyanca bilgisini öneriyoruz. Her öğrencinin seviyesini kontrol etmek için bir giriş dili testi yapılacaktır. Yeterince güvende hissetmemeniz durumunda, yeterli düzeyde bir anlayışa ulaşabilmeniz için bir İtalyan kursuna katılmanızı tavsiye ederiz.EEC olmayan öğrenciler için, ek bilgi için lütfen idari ofisimize başvurun.Aday Seçimi... [-]

Kampüs Tam zamanlı 3 ay February 2019 İtalya Senigallia

Bu kurs İtalyan mutfağında profesyonel şefler olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Temel amaç, onları doğrudan mutfakta eğitmektir. [+]

Bu kurs İtalyan mutfağında profesyonel şefler olmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Temel amaç, onları doğrudan mutfakta eğitmektir.

İlk 120 saat boyunca, öğrenciler yeni teknikler öğrenecekler ve onları temel teknikten başlayarak daha gelişmiş olanlara geliştirecekler. Program yenilikçi teknikler de dahil olmak üzere geleneksel İtalyan mutfağının tüm yönlerini içerir.

İkinci 240 saatlik bölüm, ortak restoranlardan birinde mutfakta gerçekleşir. Öğrencilerine, ufuklarını genişletme, beslenme yönleri, lezzet algısı ve sunum konularında özel dikkat gösterme fırsatı verilir. Bu kurs, başarılı bir İtalyan mutfağı şefi olma arzusunu güçlendirmek için harika bir fırsattır.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 6 ay January 2019 İtalya Senigallia

Bu benzersiz tam zamanlı uygulamalı program, pastacılık, fırıncılık ve şekerleme sanatının tüm yönlerine odaklanmaktadır. [+]

Bu benzersiz tam zamanlı uygulamalı program, pastacılık, fırıncılık ve şekerleme sanatının tüm yönlerine odaklanmaktadır. Öğrencilerimize yoğun eğitim, gelişmiş donanım ve yüksek kaliteli malzemeler sunar. Bu yoğun program, pastacılık ve hamur işçiliğinden çikolataya ve aradaki her şeyden pastacılık sanatında geniş ve kapsamlı bir temel almak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. İyi donanımlı pastacılık şefliğindeki iyi donanımlı pastacılık şefliğinden eğitim alacaksınız.

Kariyer değiştiriciler, profesyoneller ve yeni başlayanlar için, pastane programı başarılı bir kariyer elde etmek için gerekli bilgi ve becerileri sağlam bir temel oluşturmak için bir tür ders ideal biridir. Bu dersi tamamlamak için iyi yönlendirilmiş, odaklanmış bir tutum ve yüksek motivasyona sahip olmak şarttır. Bir kez başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrenciler pasta endüstrisinde uzmanlaşmaya hazır olacaklardır.... [-]


İletişim

Adres Via Nicola Abbagnano, 12
60019 Senigallia, Marche, İtalya