Filter
Hazırlık Yılı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Muhasebe Top Kurs Eğitimleri

Bir vakıf yıl öğrenci üniversiteye hazırlanmak için ekstra zaman verir. Eğer öğrenci belli bir konuda mücadele ya da bir diploma programı için giriş koşullarını yerine getirmesi gerektiğini eğer sık ​​kullanılır. Hiçbir derece bir vakıf yılda kazanılır, ekstra çalışma süresi için basitçe.

muhasebe bir vakıf yıl nedir? muhasebe Bir kuruluş yılı bir muhasebe lisans programına girmek için öğrenci hazırlar. Program tam bir yıl altı ay sürebilir. Programda Dersler genel eğitim ve eleştirel düşünme, yazma, problem çözme ve araştırma gibi becerileri kapsamaktadır. Bir program, aynı zamanda bir muhasebe programına giriş için bir öğrenci hazırlamak dersler vermektedir. Bu kurslar, elektronik tablolar, nakit yönetimi, vergilendirme ve mesleki etik gibi temel muhasebe konularını kapsamaktadır.

muhasebe bir kuruluş yılı faydaları bir şey geri bağlı olabilir: Bir öğrenci bir üniversite lisans programında başarılı olmak daha hazırlıklı olduğunu.vakıf yıl öğrenciye bir muhasebe lisans programına girmek ve onu ya da onun en iyi şekilde gerçekleştirmek için hazır olmak için gerekli becerileri sağlar.

Çoğu zaman bir vakıf yıl maliyeti hakkında sorgulamalarla o okulun mali yardım bürosuna yönelik olmalıdır yani bir öğrenci, onu ya da onun derecesini kazanacağım okulda alınır. Maliyetler okuldan okula büyük ölçüde değişebilir.

Bir vakıf programı bir öğrenci o emin olmak için izin verir veya o üniversite seviyesinde çalışmalar için hazır ve bireysel başarılı bir üniversite eğitiminin tüm yarar sağlar. muhasebe alanında tamamladıktan bir bilim adamı genellikle Yeminli Mali Müşavir (CPA) olarak çalışmaya hazır olduğunu. Bir EBM bir şirket ya da hükümet ile denetim, vergi, muhasebe ve danışmanlık çalışabilir. CPA ayrıca firma veya muhasebe danışmanlık firması, bir vergi hazırlık hizmeti olsun, kendi işlerini başlatmak için hazırlanmıştır.

Bir muhasebe programı girmeden önce biraz daha çalışması ve hazırlık zamana ihtiyacı gibi hissediyorsanız, bir kuruluş yılı tam olarak neye ihtiyacınız olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

3 Results in Muhasebe

City University of London

Bankacılık ve uluslararası finans, ekonomi, işletme çalışmaları ve yönetim lisans derecelerine hazırlık. Uluslararası Vakıf, sizi bir üniversite yılının ilk yılına girmey ... [+]

Uluslararası Vakıf, sizi üniversite eğitimi için hazırlamak için akademik çalışmayı İngilizce dil öğretimiyle birleştirir. City University London'da işletme, muhasebe, finans veya yönetim lisans derecesinin ilk yılına giriyor.

Başarılı olan tüm öğrenciler için üniversite yerleştirme garantisi. City, University of London'da ilgili lisans derecesinin ilk yılında bir yerin şartlı teklifi. Kalite garantili bir patika programı. İlk günden tam üniversite statüsü. Üniversitenin desteğine ve olanaklarına erişim. Cass Business School'a ilerlemeyi garanti eden tek Uluslararası Hazırlık programı. Özel kişisel bakım ve INTO'nun desteği. Uluslararası Hazırlık Programı bana uygun mu? ... [-]
Birleşik Krallık London
January 2020
Tam zamanlı
6 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INTO London

Program hakkında özel olan nedir? . üniversite başvuruları ile profesyonel destek ve rehberlik en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Uluslararası Hazırlık programı ... [+]

Program hakkında özel olan nedir?

.

üniversite başvuruları ile profesyonel destek ve rehberlik en yüksek kişisel bakım ve destek seviyeleri Uluslararası Hazırlık programına kimler başvurmalıdır?

Orta okul eğitimini kendi ülkenizde tamamladıysanız, Uluslararası Hazırlık Programı, ilk yıl girişi için akademik hazırlık sağlar ve seçtiğiniz lisans derecesi programına giriş için minimum İngilizce dil şartını yerine getirmenizi sağlar.

Kursun süresi: 3-4 dönem (9-12 ay)

Ücretler: £ 17,995'dan

Giriş koşulları:

16 yaş ve üstü yaş

Akademik: İyi derecelerle 12 yıllık bitirme eğitimini tamamladı.

İngilizce dil: IELTS 4.0 - 4.5 veya eşdeğeri... [-]

Birleşik Krallık London
October 2019
Tam zamanlı
9 - 12 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Warwick Business School

Hazırlık WBS , WBS derece düzeyli bir eğitim için sizi hazırlar ve öğrencilere iş hakkında bilgi edinme, lisans derecesi boyunca başarılı olmak için önemli bulduğumuz baz ... [+]

Hazırlık WBS , WBS derece düzeyli bir eğitim için sizi hazırlar ve öğrencilere iş hakkında bilgi edinme, lisans derecesi boyunca başarılı olmak için önemli bulduğumuz bazı önemli becerilerini geliştirir ve üniversiteye alıştırmak için bir yıl geçirir. ortamı.

Üniversiteden kampüs ziyaretleri, konuk konferansları, kariyer atölyeleri ve hizmet projeleri gibi, kendinize güveninizi kazandıran ve diploma düzeyindeki öğreniminize geçtiğinizde yaşayacağınız deneyimler olabilecek çeşitli etkinlikler ve etkinlikler programı sunuyoruz.

Kontrolden öteye gidememe şansı bulamayan kurslarımızda başarılı olabilmek için parlak, motive olmuş öğrencilerin bulunduğunu biliyoruz. Dezavantajlı kesimlerden gelen öğrencilerin, diğer öğrencilerle aynı oranda yükseköğretime erişemedikleri iyi bilinir - başarılı olamadıkları için değil, ancak bunu kanıtlamayı zorlaştıran engeller yüzünden. Bu öğrencilere erişimi kolaylaştırmak için güçlü bir şekilde inanıyoruz.... [-]

Birleşik Krallık Coventry
August 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku