Macaristan'da Kurs Eğitimleri

Macaristan'da Top Hazırlık Yılı Karşılaştır 2018

Yüksek lisans

Hazırlık Yılı, öğrencileri full time lisans programına hazırlayan bir yıllık bir eğitim programıdır. Bu program birçok üniversitede mevcuttur ve öğrencileri birçok yeni konuyla tanıştırarak, zorlu lisans eğitimine hazırlar.

Macaristan Orta Avrupa'da bir kara ülkesidir. Bu Karpat Havzası'nda yer almaktadır ve batı güneybatı ve Avusturya için güneye, Slovenya kuzey, Ukrayna ve Romanya doğusunda, Sırbistan ve Hırvatistan Slovakya ile sınırlanmıştır.

Macaristan'da Top Kurs Eğitimleri için Bilgi İsteyin 2018

Devamını oku

Budapest Metropolitan University
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem February 2018 Macaristan Budapeşte

MET Üniversitesi İngilizce dil sanat programın herhangi bir kayıtlı almak isteyen başvuru sahipleri için (her Şubat) yepyeni bir profesyonel hazırlık programı sunmaktadır. [+]

Hazırlık (önceki BA / MA)

MET Üniversitesi İngilizce dil sanat programın herhangi bir kayıtlı almak isteyen başvuru sahipleri için (her Şubat) yepyeni bir profesyonel hazırlık programı sunmaktadır. Bir başka deyişle, Şubat ayında kabul olsun adayların, kendi çalışmalarının uzunluğu 6 + 1 dönem olacaktır. Bu dönem boyunca öğrenciler BA programı öncesinde eğitmenler ve atmosferi ile kendilerini tanıtmak için de temel kavram ve teknikleri, profesyonel dil öğrenmek ve şansına sahip.

Giriş Koşulları Tamamlanan ortaokul çalışmaları İngilizce Intermediate komut (örneğin: 5.0 dk IELTS) Önceki çalışmaların Portföy [-]