Güzel Sanatlar Hazırlık Yılı Programı

Güzel Sanatlar Top Kurs Eğitimleri

Güzel Sanatlar

Bir kuruluş yılı dört yıllık bir lisans kazanmak için zaman ya da eğim var ama yine de kurs bazı yaşamak istemiyor olabilir öğrenciler içindir. Bu programlar hala kariyer karar bireyler için mükemmel olabilir.

güzel sanatlar bir vakıf yıl nedir? kuruma bağlı, çeşitli sanatsal ortamlar okuyan bir yıl stüdyo zaman adil bir miktar yanı sıra sanat teorisi ve tarih dersleri bir dizi içerebilir. Öğrenciler genellikle okumak istiyorum sanatın ne tür seçebilirsiniz ve seçenekler filmsel çalışmalar veya ses tasarım heykel ve resim kadar değişebilir. Bazı mezunlar ileriye kariyerlerinde onlara yardımcı olacaktır sanatsal bir çalışma portföyü bir araya getirmek için vakıf yıl kullanın.

yıl sonucuna sonra en mezunları bir sanatçı olarak iş aramaya başlar veya daha yüksek bir diploması mümkün olacak.Bu programlar hala sanat mesleki yaşamlarına faktör nasıl karar vermeye çalışırken olanlar için yararlıdır.

Bir kuruluş yılı maliyeti de bir dizi faktöre, bir öğrenci katılır hangi üniversite de dahil olmak üzere ve çalışılan sanat türüne bağlıdır. fiyatlandırması hakkında daha fazla bilgi için, doğrudan bir kurumunuza başvurun.

güzel sanatlar bir vakıf yıl tamamlama bir yeni mezun için kariyer kapıları bir dizi açabilir. multimedya ve dijital sanatlar eğitimi olanlar için, pazarlama ve tasarım mevcut işler olabilir. Görsel sanatçılar genellikle galerileri ve müzeler, ya da diğer işletmeler için yaratan grafik çalışmaya bulabilirsiniz. Serbest çalışma hala onun sanatsal eğitimini devam ettirmek için karar verebilir genç bir sanatçı için iyi bir seçenek olabilir.

Eğer güzel sanatlar ilgileniyorsanız ama uzun bir programa işlemek için hazır değilseniz, bir kuruluş yılı mükemmel bir seçenektir.seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve sözleşme kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Paris College Of Art
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Fransa Paris

Dört yıllık lisans programımızın ilk yılı olan Foundation, tüm yaratıcı disiplinlerde ortak olan öğrenilecek temel yaklaşımlar, beceriler ve bilgi felsefesi üzerine inşa edilmiştir. Öğrencileri, disiplinlerarası bir vakıf tutumuna sahip olmaya teşvik ediyoruz: risk almak, inanmama durumunu ertelemek ve genel olarak dünyaya bakmak için yeni deneyimler ve yollara açık olmak.

[+]

Bu programın başarısı, şu an burada - burada - şu anki kimseyle çalışmamıza dayanmaktadır. Bu nedenle kurslar ve eğitim sürekli olarak gelişmektedir. Öğrenciler ve fakülte tüm dünyadan geliyor ve deneyimlerini çeşitliliğe getiriyor. Bu olağanüstü bir öğrenme ortamı yaratır. - Chloe Briggs, Vakıf Başkanı

Dört yıllık lisans programımızın ilk yılı olan Foundation, öğrenilmesi gereken, tüm yaratıcı disiplinlerde ortak olan temel yaklaşımlar, beceriler ve bilgi felsefesi üzerine inşa edilmiştir. Öğrencileri, disiplinlerarası bir vakıf tutumuna sahip olmaya teşvik ediyoruz: risk almak, inanmama durumunu ertelemek ve genel olarak dünyaya bakmak için yeni deneyimler ve yollara açık olmak. Aynı zamanda, zanaat ve beceri üzerinde büyük önem verilmektedir. Kuruluş yılımızın temel amacı, öğrencilere fikir üretme yeteneklerinden güven vermektir. Programın stüdyosu ve akademik bileşenleri, Paris'i, öğrencilerin öğrenmesini bilgilendirmek ve ilham vermek için kentin zengin kaynaklarına dayalı bir 'genişletilmiş sınıf' olarak adamaktadır. Vakıf bir teşhis programıdır; Yıl boyunca öğrenciler, Paris College of Art'da sunulan her büyükün özelliklerini tanıtmak için tasarlanmış etkinlikler ve atölye çalışmalarına katılırlar. Öğrencilerin ve fakülteden gelen sosyal ve kültürel bağlamların karışımı, benzersiz bir Hazırlık yılı yaratır. Bu ortamda, öğrencilerin bir sanatçının veya tasarımcının dünyaya potansiyel olarak yapabileceği katkıların ciddiye alınması teşvik edilir.... [-]