Fotoğrafçılık Hazırlık Yılı

Fotoğrafçılık Top Kurs Eğitimleri

Fotoğrafçılık

Bir vakıf yıl daha iyi bir dört yıllık programa taahhüt olmadan bir konuyu anlamak isteyen öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu kurslar yüksek öğrenim doğru ya da işgücü giren bir araç olarak bir mezunun ilk adım olarak hizmet verebilir.

fotoğrafçılıkta bir vakıf yıl nedir? Programın bu tip genellikle bazı kapasite bir fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen herkes için bir yapı taşı olarak hizmet vermektedir. Öğrenciler sık ​​sık yardımcı fotoğrafik teknikler öğrenmek için izin ve aynı zamanda profesyonel fotoğrafçılar kullanmak modern ekipman anlıyorum stüdyo dersleri alacak. Birçok durumda öğrenci fotoğrafçılığın sanatsal tarafı ya da daha sonra kurs için bir dijital bileşen içerebilir teknolojik yönleri, ya da üzerinde odaklanma seçim olacaktır.

Herhangi umutlu fotoğrafçı fotoğrafçılık sınıfları bir yıl faydalanmak gerekir.Mezunlar genellikle bu zanaat eğitime devam veya iş ya fotoğraf çekmek ya da diğer sanatçılar talimat ararlar hazırız.

Bir vakıf yıllık programın maliyeti bir kurumdan diğerine değişecektir. Eğer bekleyebilirsiniz ücretleri ne tür bulmak için arıyorsanız, potansiyel üniversitelere doğrudan ulaşmak için en iyisidir.

fotoğrafçılıkta bir vakıf yıl tamamlama potansiyel serbest fotoğrafçı olarak hemen çalışmaya başlamak için çizgi size koyacağız. bu tip bir program bitirmek Birçok kişi olay fotoğrafçılar veya portreler yaratmak bir stüdyoda çalışan olarak iş bulmak. senin hazırlık kursuna odak bağlı olarak, istihdam yardım yönetmeniyiz veya başka bir profesyonel fotoğrafçı bulabilir. stüdyoları bulunan işler ve galeriler de bu mezunları için sık sık vardır.

Bir kariyer fotoğrafçı ya da bir kamera ile becerilerini geliştirmek sadece ilgi olma konusunda ciddi olsanız, bir kuruluş yılı yararlı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, lütfen aşağıdaki program ve sözleşme kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Barking & Dagenham College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2019 Birleşik Krallık Dagenham

Fotoğraf programlarımız çekirdeğe çağdaş fotoğrafçılıkta ilgi çekici bir çerçeve sağlar. Öğrenciler sanat ve ticari uygulamalarda görsel kültür ve sanatsal özgürlüğü güçlü bir anlayış geliştirirler. Fotoğrafçılıktaki bu iki yıllık Hazırlık Derecesi (FDA) Barking [+]

Pratik ve çağdaş: lisans öğrencileri için kariyer odaklı bir fotoğraf kursu

Fotoğraf, son iki yüzyılın çoğunda algılarımızı ve tutumlarımızı şekillendirmeye yardımcı oldu. Şimdi, küresel kitle iletişiminin gelişmesiyle, ticari ve yaratıcı uygulamalarda daha da önem kazanmaktadır.

Barking Fotoğrafçılığı Vakıf Derecesi (FDA)

Ayrıca, önemli profesyonel katılım fırsatlarına sahip olacak ve yaratıcı bireylere ve şirketlere ulusal ve Avrupa gezileri yapacaksınız; Misafir öğretim görevlilerini ziyaret etmekten, iş deneyimi ve staj yapmalarından ve Paris fotoğraf stüdyosu Studio Rouchon ile olan ilişkimizden faydalanmayı öğrenin.... [-]


Online College of Art & Design
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Stevenage

Bu uyarıcı ve dönüştürücü fotoğraf kursu, fotoğraf mesleğine girmenize olanak tanır. Kimliğinizi çağdaş uygulamanın meydan okuyacağı güvene ve beceriye sahip bir fotoğrafçı olarak şekillendirecektir. [+]

.

ŞİMDİ GİR - SİZ ÜNİVERSİTEYE GETİRİZ!

Bu uyarıcı ve dönüştürücü fotoğraf kursu, fotoğraf mesleğine girmenize olanak tanır. Kimliğinizi çağdaş uygulamanın meydan okuyacağı güvene ve beceriye sahip bir fotoğrafçı olarak şekillendirecektir. Uzman eğitmenlerimiz analogdan son dijital teknolojilere kadar bir dizi ders projesiyle fikirlerinizi genişletmek için gerekli teknik becerileri öğretecek. Bire bir yüz yüze sınırsız ders, pratikte son derece kişisel ve orijinal bir kavramsal yaklaşım geliştirmenize ve programınızı üstün bir portföy ile tamamlamanıza ve mesleki bilginizi fotoğrafçılığa başlatmanıza veya devam ettirmenize yardımcı olacaktır eğitimde üniversiteye.... [-]


Burren College of Art
Kampüs Tam zamanlı September 2019 İrlanda Galway

Yurtdışında eğitim, bir sanatçı olarak kim olduğunuz ve sanatınızı ve kendinizi yeni gözlerle görmek için yeni perspektifler geliştirmenize yardımcı olur. BCA , ortaya çıkan sanatçı için, yaratıcılığın daha fazla araştırılabilmesi için günlük yaşamın dağınıklığını, dağınıklığını ve rahatsız edilmesini ortadan kaldıran, dönüştürücü bir deneyim sunar. [+]

Fotoğrafçılık En iyi Kurs Eğitimleri 2018/2019. Ana sanat dersi tecrübesinden uzaklaşmaya hazırsanız, Burren College of Art hoş geldiniz.

Yurtdışında eğitim, bir sanatçı olarak kim olduğunuz ve sanatınızı ve kendinizi yeni gözlerle görmek için yeni perspektifler geliştirmenize yardımcı olur. BCA , ortaya çıkan sanatçı için, yaratıcılığın daha fazla araştırılabilmesi için günlük şehir yaşamının gürültüsünü, dağınıklığını ve dikkatini dağıtmasını dönüştüren bir deneyim sunar.

Ortalama bir kolej öğrencisi sayısı 30-40 olan lisans ve lisansüstü öğrencilerin, fakülte üyelerinin, konut sakinlerinin ve ziyaretçilerin bulunduğu samimi topluluk, tartışma, sanatsal işbirliği ve disiplinlerarası değişimler için heyecan verici bir platform oluşturur.... [-]