Bilgisayar Sanatları Hazırlık Yılı

Bilgisayar Sanatları Top Kurs Eğitimleri

Bilgisayar Sanatları

Hazırlık yılı programı öğrencilerin daha yoğun eğitim programlarına geçişini sağlar. Bu bir yıllık program öğrencileri yüksek öğrenime hazırlamaktadır ve seçtikleri alanda alacakları derslere hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır.

Bilgisayar sayısı ile bunları kullanmak ve böylece Bilgisayar Sanat bir derecesi dijital fikirli sanatsal bireyler için mükemmel bir seçimdir olabilir sanatçıların çalışmaları için bir talep var gelir üzerinden.

Bugün Başlayın O Bilgisayar Sanatları Kurs Eğitimleri 2018

Devamını oku

Llandrillo Menai International
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl September 2018 Birleşik Krallık Rhôs-on-Sea Llangefni + 1 daha

Bu kurs alanlarında bir dizi pratik bilgi verir ve medya sektöründe kullanılan araçlar ve teknikler sunar. 3D tasarım ve oyunlarda üzerinde durulacak, ancak geliştirmek becerileri medya kariyer geniş bir yelpazede için geçerli olacaktır. [+]

3D Animasyon ve Oyun Geliştirme Seviye 3

Medya Prodüksiyon ve Oyunlar Geliştirme

Bizim Bilgisayar derslerine ek olarak, Kuzey Galler genelinde kampüslerimizde, Medya Prodüksiyon ve derece dahil Oyun Geliştirme kursları, geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu kurslar, web tasarımı, animasyon, oyun tasarımı, TV ve film, yanı sıra yerel sanayi ile canlı projeleri gibi alanlarda öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Benim için bu ders doğru mudur?

Eğer oyunlar ve yeni medya sektöründe zorlu bir kariyer ister misiniz?

Eğer değerli BT becerilerini ve ilerlemeyi üniversiteye geliştirmek arıyorsun?

Bu kurs alanlarında bir dizi pratik bilgi verir ve medya sektöründe kullanılan araçlar ve teknikler sunar. 3D tasarım ve oyunlarda üzerinde durulacak, ancak geliştirmek becerileri medya kariyer geniş bir yelpazede için geçerli olacaktır.... [-]


Newcastle College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne

Bu ders, programlama ve tasarım, modelleme ve oyun geliştirme de dahil olmak üzere, disiplinler geniş bir yelpazede kapsar. [+]

Genel bakış

Bu ders, programlama ve tasarım, modelleme ve oyun geliştirme de dahil olmak üzere, disiplinler geniş bir yelpazede kapsar. Ayrıca öğrenmek becerileri üzerine inşa ve tabii bir parçası olarak geliştirmek için değerli bir iş deneyimi kazanacaktır. Bu dersi okuyan iken de British Computer Society (BCS) bir üyesi olarak kayıt için teşvik edilir.

Giriş Koşulları

İlgili Seviye 3 BTEC nitelikleri, GNVQ Gelişmiş / 3. seviyede Okulları, ya da GCE 'A' düzeyleri / İskoç Highers 160 UCAS'ın puan minimum eşdeğer niteliklere sahip eski Normalde en az 18 yıl.

Yukarıda hiçbiri üzerinde 21 fakat uygun mesleki deneyime sahip adaylar kabul edilebilir.... [-]