Filter
Postgraduate Certificate
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Doktora Sertifikaları içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2019 Avrupa

Belirli bir akademik alanda ek eğitim yüksek lisans sertifika programıyla alınabilir. Birçok uzmanlık alanında bu eğitim alınabilir ve bilgi ve becerilerinizi geliştirerek iş sektöründe kendinizi öne çıkartabilirsiniz.  

Uygulamaya koyulan sürdürülebilirlik, hem bireyi hem de daha büyük toplumu etkileyen birçok farklı biçimde olabilir. Sadece önemli kaynakların kullanımını en aza indirgemek amacıyla oluşturulmuş ekolojik ve sürdürülebilir şehirler bulunmaktadır. Ayrıca, bu idealin geliştirilmesine yardımcı olan sürdürülebilir mimari gibi teknikler de vardır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Doktora Sertifika Programı Yarı zamanlı içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Avrupa

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
Dünya çapında

3 Sonuçlar Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Avrupa

Dereceler
Konum
Avrupa
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
University of Antwerp

Küresel iklim değişikliği başta günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Yerel hareket" Global düşün, acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir g ... [+]

ağırlıklı olarak günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Küresel, yerel hareket düşünün"Acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir gereklidir.

Taze fikirlerYeni yaklaşan sorunların yolları ve keşfi keşfedilmemiş yolları. - Diğer yandan Katı yasalar Fizik ve insan ebedi çabaların eylem özgürlüğünü sınırlamaktadır.

Enerji ve İklim Lisansüstü olduğunu . Dersler odaklanmak Gelecek için enerji: Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji, enerji son kullanım ve hizmetler açısından incelenmiştir. Ama geleceği de belirsiz: Tartışılan politika konuları analiz ve çözüm önerilerini de uzaklaşan, iki öğretim elemanı tarafından karşılanmaktadır. Program ayrıca kızımız üzerinde duruluyor Ortak gelecek: Yeni bakış açıları hakkında bilgi edinmek için tüm istekli ve enerji ve iklim konularını ele yaklaşımlar sertifikalı mühendisler, teknik olmayan bilim adamları bir geniş bir kitleye, davet ediyor.... [-]

Belçika Antwerp
Eylül 2019
Yarı zamanlı
Kampüs
University of St Andrews

Sürdürülebilir Su Ürünleri Yetiştiriciliği PG Sertifikası, omurgalılara veya omurgasızlara odaklanan, lisansüstü düzeyde bir dizi yarı zamanlı, e-öğrenme kursları sunmakt ... [+]

Sürdürülebilir Su Ürünleri Yetiştiriciliği PG Sertifikası, omurgalılara veya omurgasızlara odaklanan, lisansüstü düzeyde bir dizi yarı zamanlı, e-öğrenme kursları sunmaktadır.

Sürdürülebilir Su Ürünleri uzaktan öğrenme modüler programı, çevrimiçi eğitim desteği, öğretmenlerle doğrudan e-posta iletişimi, video akışları ve öğrenci bülten panolarına erişim olanağı sunan çevrimiçi bir e-öğrenme platformu aracılığıyla yarı zamanlı olarak verilmektedir. Bu yapı öğrencilere, çalışmalarına devam ederken çalışmalarını tamamlamaları için maksimum esneklik sağlar.

Lisansüstü Sertifika Ödülü, çeşitli ders modüllerinden elde edilen 60 kredi gerektirir. Lisansüstü Sertifika, Lisansüstü Diploma veya Yüksek Lisans Sürdürülebilir Su Ürünleri programından daha kısa bir program sunar. Öğrenciler, omurgalı veya omurgasız su ürünleri türlerine odaklanır ve üç seçmeli dersten ikisini seçebilir.... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
University of Stirling

Bu MSc / PgDip Konut Çalışmaları (staj ile) kursu, Chartered Institute of Housing'in mesleki yeterliliğinin tüm akademik ve pratik bileşenlerini bütünüyle bütünleştir ... [+]

genel bakış

Bu MSc / PgDip Konut Çalışmaları (staj ile) kursu, Chartered Institute of Housing'in mesleki yeterliliğinin tüm akademik ve pratik bileşenlerini bütünüyle bütünleştirir. Bu, sosyal, gönüllü ve özel sektörde konut organizasyonları ile bir kariyer için bir 'hızlı yol' için mezunlar kurar 10 haftalık yapılandırılmış, değerlendirilmiş bir iş deneyimi staj içerir.

Konutdaki en güncel fikir ve tartışmalarla tanışacaksınız ve konut uygulamasının son hali hakkında bilgi edinme fırsatı sunacaksınız.

Chartered Institute of Housing tarafından akredite edilen kurs, konut hizmetlerinin, sürdürülebilir toplumların, yönetişimin ve hukukun, konut organizasyonlarının, sağlık ve refahın tüm yönlerini kapsamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)

    HT
    tokyozakka.com.ua/yaponskie-sladosti/641-yaponskoe-biskvitnoe-pechene-so-vkusom-chaya-matcha-slim-sand/

    У нашей организации важный сайт , он рассказывает про Японские биодобавки tokyozakka.com.ua
    bestseller-sales.com/best-sellers-books/psychological-thrillers/