Yarı zamanlı Doktora Sertifika Programı içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Avrupa

En iyi Yarı zamanlı Doktora Sertifikaları içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları 2018/2019 Avrupa

Sürdürülebilirlik Çalışmaları

Alanlarında bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen bireyler için yüksek lisans programı önerilmektedir. Başka bir lisans eğitimi almadan belirli bir alanda bilgi edinmek isteyen bireyler için ideal bir seçenektir.  

Sürdürülebilirlik derecesi almak oldukça ödüllendiricidir, ancak bu konudan kaynaklanan pek çok zorlu konu ve tartışma bulunmaktadır. Sürdürülebilirliğin dünyadaki yeri ve toplumun sağlığı açısından önemi bilim adamları ve liderler arasında nispeten yeni bir tartışmadır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Doktora Sertifika Programı Yarı zamanlı içinde Sürdürülebilirlik Çalışmaları Avrupa

Devamını oku

University of Antwerp
Kampüs Yarı zamanlı September 2019 Belçika Antwerp

Küresel iklim değişikliği başta günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Yerel hareket" Global düşün, acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir gereklidir. Enerji kullanımı ve çözümleri yerel, ama piyasalar ve teknolojiler küreseldir. [+]

ağırlıklı olarak günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Küresel, yerel hareket düşünün"Acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir gereklidir.

Taze fikirlerYeni yaklaşan sorunların yolları ve keşfi keşfedilmemiş yolları. - Diğer yandan Katı yasalar Fizik ve insan ebedi çabaların eylem özgürlüğünü sınırlamaktadır.

Enerji ve İklim Lisansüstü olduğunu . Dersler odaklanmak Gelecek için enerji: Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji, enerji son kullanım ve hizmetler açısından incelenmiştir. Ama geleceği de belirsiz: Tartışılan politika konuları analiz ve çözüm önerilerini de uzaklaşan, iki öğretim elemanı tarafından karşılanmaktadır. Program ayrıca kızımız üzerinde duruluyor Ortak gelecek: Yeni bakış açıları hakkında bilgi edinmek için tüm istekli ve enerji ve iklim konularını ele yaklaşımlar sertifikalı mühendisler, teknik olmayan bilim adamları bir geniş bir kitleye, davet ediyor.... [-]


London South Bank University
Kampüs Yarı zamanlı 1 yıl January 2019 Birleşik Krallık London

Bu lisansüstü sertifika programı, evsizler sektöründeki mevcut yöneticiler ve kuruluşların gelecekteki liderleri için liderlik ve yönetim becerileri geliştirir. Yarı zamanlı teslimat. [+]

Bu program mevcut yöneticiler ve evsizler sektöründeki kuruluşların gelecekteki liderleri için anahtar liderlik ve yönetim becerilerini geliştirir.

Kurs, Londra Konut Vakfı (LHF) ile işbirliği içinde University of Business School tarafından geliştirilmiştir, kursa sponsor olmaktadır. LHF, başvuru sahiplerini kamu sektörünün yanı sıra üçüncü / gönüllü sektörün ilgili alanlarından desteklemeyi düşünebilir.

Kurs öncelikle evsiz ve müttefik sektörlerde uygun deneyimli ve nitelikli personel için tasarlanmıştır. Kurs ayrıca, Londra Konut Vakfı'nın desteği ile başka bir ülkede benzer bir sektöre çalışma ziyareti yapmanızı sağlar.... [-]


The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine
Online Yarı zamanlı 3 - 5 yıl August 2019 Birleşik Krallık Edinburgh

Geleceğin Sürdürülebilir Kalkınma liderlerini oluşturmak üzere tasarlanan ustalar. Küresel kalkınmaya, çevreye ve sağlığa sesleniyor. Online ve yarı zamanlı [+]

Program açıklaması

Yedi milyarın bir gezegende nasıl yaşayabileceği konusu, yalnızca çoklu perspektifler kullanarak ve bir dizi disiplin üzerinde çizim yaparak etkili bir şekilde anlaşılabilir ve ele alınabilir.

MSc Global Challenges, üç ayrı çevrimiçi, yarı zamanlı Lisansüstü Sertifika programını başarıyla tamamladıktan sonra verilir; her biri kendi bakış açısıyla küresel zorluklara çok disiplinli bir yaklaşım benimser.

Üç Lisansüstü Sertifikasını da incelemek, küresel zorluklara kapsamlı bir bakış açısı kazandıracak ve bunları etkili bir şekilde çözmek için yeteneklerinizi ve bilginizi geliştirip genişletiyor. Program boyunca ilerledikçe, okuduğunuz her sertifika ile öğrenmenizi bütünleştireceksiniz, deneyiminize derinliği ve zenginliği ekliyorsunuz.... [-]    tokyozakka.com.ua/yaponskie-sladosti/641-yaponskoe-biskvitnoe-pechene-so-vkusom-chaya-matcha-slim-sand/

    У нашей организации важный сайт , он рассказывает про Японские биодобавки tokyozakka.com.ua
    bestseller-sales.com/best-sellers-books/psychological-thrillers/