Filter
Postgraduate Certificate
Avrupa Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Avrupa Sürdürülebilirlik Çalışmaları Kurs Eğitimleri Hepsini İncele 2019

Belirli bir akademik alanda ek eğitim yüksek lisans sertifika programıyla alınabilir. Birçok uzmanlık alanında bu eğitim alınabilir ve bilgi ve becerilerinizi geliştirerek iş sektöründe kendinizi öne çıkartabilirsiniz.  

Uygulamaya koyulan sürdürülebilirlik, hem bireyi hem de daha büyük toplumu etkileyen birçok farklı biçimde olabilir. Sadece önemli kaynakların kullanımını en aza indirgemek amacıyla oluşturulmuş ekolojik ve sürdürülebilir şehirler bulunmaktadır. Ayrıca, bu idealin geliştirilmesine yardımcı olan sürdürülebilir mimari gibi teknikler de vardır.

Toplamda, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde geniş bir kurs yelpazesi sunan Avrupa'da 4000 Yükseköğretim Kurumları orada bulunmaktadır. Kendi lisans programlarının en azından bazıları için eğitim dili olarak İngilizce sunan bu kuruluşların daha fazla ile, Avrupa'daki üniversiteler şimdi her zamankinden daha yüksek kalitede. Avrupa'daki üniversiteler, meslek bugünün küresel talep ihtiyaçlarını karşılayan bilginin bir ders vermek için bir dost yabancı öğrencilere hoş geldiniz ve sunuyoruz.

Avrupa Sürdürülebilirlik Çalışmaları Kurs Eğitimleri Araştır 2019

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

3 Results in Sürdürülebilirlik Çalışmaları, Avrupa

University of Antwerp

Küresel iklim değişikliği başta günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Yerel hareket" Global düşün, acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir g ... [+]

ağırlıklı olarak günlük enerji kullanımından kaynaklanan emisyonlar neden olur. "Küresel, yerel hareket düşünün"Acil ve köklü değişiklikleri tetikleyebilir gereklidir.

Taze fikirlerYeni yaklaşan sorunların yolları ve keşfi keşfedilmemiş yolları. - Diğer yandan Katı yasalar Fizik ve insan ebedi çabaların eylem özgürlüğünü sınırlamaktadır.

Enerji ve İklim Lisansüstü olduğunu . Dersler odaklanmak Gelecek için enerji: Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji, enerji son kullanım ve hizmetler açısından incelenmiştir. Ama geleceği de belirsiz: Tartışılan politika konuları analiz ve çözüm önerilerini de uzaklaşan, iki öğretim elemanı tarafından karşılanmaktadır. Program ayrıca kızımız üzerinde duruluyor Ortak gelecek: Yeni bakış açıları hakkında bilgi edinmek için tüm istekli ve enerji ve iklim konularını ele yaklaşımlar sertifikalı mühendisler, teknik olmayan bilim adamları bir geniş bir kitleye, davet ediyor.... [-]

Belçika Antwerp
September 2019
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
London South Bank University

Bu lisansüstü sertifika programı, evsizler sektöründeki mevcut yöneticiler ve kuruluşların gelecekteki liderleri için liderlik ve yönetim becerileri geliştirir. Yarı zama ... [+]

Bu program mevcut yöneticiler ve evsizler sektöründeki kuruluşların gelecekteki liderleri için anahtar liderlik ve yönetim becerilerini geliştirir.

Kurs, Londra Konut Vakfı (LHF) ile işbirliği içinde University of Business School tarafından geliştirilmiştir, kursa sponsor olmaktadır. LHF, başvuru sahiplerini kamu sektörünün yanı sıra üçüncü / gönüllü sektörün ilgili alanlarından desteklemeyi düşünebilir.

Kurs öncelikle evsiz ve müttefik sektörlerde uygun deneyimli ve nitelikli personel için tasarlanmıştır. Kurs ayrıca, Londra Konut Vakfı'nın desteği ile başka bir ülkede benzer bir sektöre çalışma ziyareti yapmanızı sağlar.... [-]

Birleşik Krallık London
January 2020
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of Stirling

Bu MSc / PgDip Konut Çalışmaları (staj ile) kursu, Chartered Institute of Housing'in mesleki yeterliliğinin tüm akademik ve pratik bileşenlerini bütünüyle bütünleştir ... [+]

genel bakış

Bu MSc / PgDip Konut Çalışmaları (staj ile) kursu, Chartered Institute of Housing'in mesleki yeterliliğinin tüm akademik ve pratik bileşenlerini bütünüyle bütünleştirir. Bu, sosyal, gönüllü ve özel sektörde konut organizasyonları ile bir kariyer için bir 'hızlı yol' için mezunlar kurar 10 haftalık yapılandırılmış, değerlendirilmiş bir iş deneyimi staj içerir.

Konutdaki en güncel fikir ve tartışmalarla tanışacaksınız ve konut uygulamasının son hali hakkında bilgi edinme fırsatı sunacaksınız.

Chartered Institute of Housing tarafından akredite edilen kurs, konut hizmetlerinin, sürdürülebilir toplumların, yönetişimin ve hukukun, konut organizasyonlarının, sağlık ve refahın tüm yönlerini kapsamaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 ay
Online ve Kampüs Kombineli

    tokyozakka.com.ua/yaponskie-sladosti/641-yaponskoe-biskvitnoe-pechene-so-vkusom-chaya-matcha-slim-sand/

    У нашей организации важный сайт , он рассказывает про Японские биодобавки tokyozakka.com.ua
    bestseller-sales.com/best-sellers-books/psychological-thrillers/