Moda Doktora Sertifika

Moda Top Doktora Sertifikaları

Moda

Bir lisansüstü sertifika bir lisans programını tamamlayan öğrencilerin çalışmalarına devam etmektedir. Bu program tüm dünyada üniversitelerde mevcuttur ve çeşitli disiplinlerde bulunabilir.

moda lisansüstü sertifika nedir? Bu program kariyerlerinin bir sonraki aşaması için hazırlanmak isteyen moda mezunları için tasarlanmıştır. Öğrenciler yaratıcı yönünü ve çalışmalarını geliştirerek uluslararası pazarda çalışmak için hazırlar. örgü ile birçok program gibi erkek giyim, WOMENSWEAR, tekstil moda tasarımı ve moda tasarımı gibi konularda uzmanlaşma kursları sunacak. Çoğu programda, öğrenme teknikleri öğrencilerin yaratıcı bir ortamda kendilerini tanımlamak için özgürlüğüne sahip böylece tabanlı proje vardır.

moda sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler, çünkü onlar kazanacaktır yaratıcı gelişmelerin bu dersi alarak yararlanacaktır.sanayi çok rekabetçi olduğunu ve öğrencilerin daha eğitim ve beceri geliştirilir zaman uluslararası moda endüstrisine girmeye daha hazırlıklı olacaktır.

Bu sertifika için gerekli harç ve ücretleri bir dizi faktöre bağlı olarak değişecektir. Programlar tüm dünyada okullarda sunulmaktadır, bu yüzden okulun yeri ve itibarı önemli faktörlerdir. Programın uzunluğu maliyeti diğer bir faktördür. İlgilenenler mali gereksinimleri hakkında sormak için okullara aramak gerekir.

moda lisansüstü derecesine sahip bireylerin beceri seti ve ilgi alanlarına bağlı olarak, seçim için kariyer bir çeşitlilik var. mezunları takip etmek isteyebilirsiniz Bazı bölgelerde moda tasarımı, moda sergileme, üretim yönetimi, stil ve görsel sunum, halkla ilişkiler ve moda gazetecilik sayılabilir. İşler dünyada moda noktaları bulunabilir.

Şu anda okullar için aramaya başlamak.Bizim veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 4 - 4 hafta Açık Kayıt İtalya Roma

1..

[+]

.

3. ETKİN YÖNETİM

Katılım Sertifikası

her program sonunda katılım sertifikası verilecektir sınıflar ve başarıyla tamamlamak gerekli tüm sınavlar ve projeler, en az% 80'ine devam etmiş öğrenciler, kayıtlı.

[-]

BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 12 hafta February 2018 İtalya Roma

Esneklik Roma "persona" güçlü bir özelliktir. Roma sonsuzluk sürekli yeniden kullanımı dayanır ve geçmişin yeniden uyarlaması geçici ihtiyaçlarını karşılamak için. Roma için Roma çağından miras kalan muazzam ve bazen müdahaleci mirasın immobilizmin muhafazakâr bir konumunda sıkışıp kalmak için her zaman zorluk çekiyordu.

[+]

Bu Mini-Master, ünlü İtalyan tasarımcıların, girişimcilerin, stilistlerin ve özel uzman ekibimizin gözetiminde, moda ve lüks endüstrilere tasarım düşüncesi ve marka yönetimindeki tüm önemli eğilimlerin deneysel bir uygulamasını yapma fırsatı verecektir. markalaşma stratejileri, görsel hikaye anlatımı ve viral pazarlama.

Bu program, girişimci, stilist, görsel uzmanlar ve İtalyan Luxury & Fashion'ın kritik başarı faktörlerinin derinlemesine anlaşılmasını isteyen marka stratejistleri için idealdir.

Katılımcılar Mini Master programına devam edebilir veya üç modülden bir seçim yapabilir, böylece Uzmanlık Programını tamamlayabilirler:... [-]


BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 5 gün October 2018 İtalya Roma

Roma Ebedi Şehri'nin sokaklarında gezinen katılımcılar, geçen yüzyıl boyunca İtalyan ve Uluslararası moda ve sinemaya esin kaynağı olan yerleri ziyaret edecek ve İtalyan kültür endüstrisi, en önemli İtalyan moda markalarından bazılarıyla olan güçlü ilişkilerini anlayacaklardır. Roma şehri.

[+]

Roma Ebedi Şehrinin sokaklarında yürürken, katılımcılar son yüzyılda İtalyan ve Uluslararası moda ve sinemaya esin kaynağı olan yerleri ziyaret edecek ve İtalyan kültür endüstrisi, en önemli İtalyan moda markaları ve kent arasındaki güçlü ilişkiyi kavrayacaklardır. Roma.

Programın sonunda, sahip olacaktır:

Roma'nın İtalyan kültürünü, tarihini ve sanatını anlama ve deneyimleme, anahtar başarı Made in Italy markasının mükemmellik alanlarının faktörleri. Program konuları Lüks ve Moda Endüstrisinde Yeni Eğilim Tasarımı Made in Italy markasının sütunları Lüks ve Moda Endüstrisi İçin Pazarlama ve İletişim Stratejileri Yaratıcılık Moda yaşam tarzı ve Made in Italy markası Moda, Lüks ve Sürdürülebilirlik Programa genel bakış Lider moda ve lüks şirketlerde anahtar konularda sunumlar, görüşmeler ve turlar Yaklaşımlar, vaka analizi ve ağ fırsatları. BAU International Academy of Rome'da İtalya markası üzerine yapılan atölye çalışması Yerel Müze ve Sitelere Ziyaretler Şehir turları Eğitmenler / Mentor / Konuşmacılar Anna Fendi Ilaria Venturini Fendi Renato Balestra Simone Bessi Daniela Ciancio Fabiola Cinque Francesco Subioli Dafne Leonardi Bruno Paparello Program Açıklaması ... [-]

BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 10 gün October 2018 İtalya Roma

Moda pazarlamacılığı konusunda uzmanlaşmış en önemli İtalyan Dergisi Les Cahiers ile birlikte etkili bir trend yaratıcı olmak için burs veren ve staj yapan Roma'daki ilk ders.

[+]

Roma Les Cahiers, moda pazarlama konusunda uzmanlaşmış en önemli İtalyan dergisi işbirliğiyle, etkili bir ekol haline burs ve staj sağlayan ilk ders.

"Moda. Sadece kıyafetler olan bir şey değildir Moda sokakta, gökyüzünde, moda, fikirler ne oluyor yaşama şeklimizi yapmak zorunda."

Moda nedir? Kim moda olduğunu ve ne değildir karar verir? ne var ya da dışarı ne? Moda büyüleyecek büyüleyecek ve büyük kitlelerin duyguları dokunarak, öne çıkarın yapabilirsiniz odur. Bir restoran, gadget, bir çanta, mobilya parçası, bir yaşam tarzı moda veya demode olabilir ... moda tanım şey tarafından çok kırılgan ve bir büyü gibi hızla ve beklenmeyen değişime maruz ve gibidirler devam etmek o yapabiliyor büyücüler onların değneklerini ile stil dünyayı yöneten. ... [-]


BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 10 gün February 2018 İtalya Roma

Sanat, yapılar, imalatlar, görsel içerik ve medya ürünleri, toplumsal değerleri ve anlamları materyal, teknik ve fikirlerle temsil eden kültürel konulardır. Görsel dünyanın Deneyimlerimiz gözler, zihin ve duyuların bir işbirliği geliyor. Bu işbirliğinin sonucu dünyasının görüntüleri gösterir.

[+]

Sanat, yapılar, imalatlar, görsel içerik ve medya ürünleri, toplumsal değerleri ve anlamları materyal, teknik ve fikirlerle temsil eden kültürel konulardır. Görsel dünyadaki deneyimlerimiz gözler, zihin ve duyuların bir araya getirilmesiyle elde edilir. Bu işbirliğinin sonucu dünyasının görüntüleri gösterir. Ama görüntüler kültürler ve zaman içinde değişken mi? 21. yüzyılın görme biçimi var mı? Nasıl sanat algısı üzerine medya etkisi olabilir? Sanat, 21. yüzyılda değerleri ve kimliği nasıl temsil edebilir?

Hangi becerileri artıracak?

Öğrencilerin olacak Bu program ile:

görsel, iletişim ve karşılaştırmalı analiz becerilerini geliştirin İtalyan sanat ve medya kişisel görünüm ve kritik algı geliştirin Marka tanınabilir bir kimlik oluşturmak için bir metin, ses, resim, animasyon, video ve medya kombinasyonunun nasıl kullanılacağını öğrenin Profil kitleleri hedef pazarları belirlemek ve başarılı sunum teknikleri nasıl kullanılacağını anlayın eğitiminize Terzi ... [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay April 2018 İspanya Madrid

Moda Fotoğrafçılığı ve Lifestyle Lisansüstü Ders Profesyonel Fotoğrafçılık IED Madrid Master oluşturan üç modülden ikinci, bu uzmanlık kursu Moda ve Yaşam Tarzı adamıştır. [+]

A Moda Fotoğrafçılığı ve Lifestyle Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Profesyonel Fotoğraf IED Madrid Master oluşturan üç modülden ikinci, bu uzmanlık kursu Moda ve Yaşam Tarzı adamıştır. Aynı zamanda transfer telif bilgi, modelleri, iş planları, medya ilişkileri ile çalışmak, rötuş ve gelişmiş renk düzeltme, yerleri ve yönetim sözleşmeleri içerir.

Bu dersin temel figürler gibi Joséphine Douet, Rafa Gallarand José Morraja ve rötuş uzmanı Victor Garrido olarak moda ve fotoğraf stüdyosunda geniş deneyime sahip fotoğrafçılar. markası Soya Tu Puta altında çalışan Joan Morey, farklı yaratıcı alanlarda, özellikle sanat ve moda gelen dilleri birleştirerek, işlerini sunuyoruz. Sonra tabii ki direktörü Ricardo dolapları, nasıl onun atölye moda Yaramaz moda ve yaşam tarzı kendi vizyonunu bulmak için öğretmektir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2018 İspanya Madrid

Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme DYY Madrid lisansüstü ders ürün ve marka arasında bir kimlik yaratarak, ticari alanda bir mağaza veya büyük yüzeylerin çıkışları bir ürün, marka ve diğer malzemeleri görüntüleme yeteneğine profesyonelleri eğitiyor böyle görüntüleyici ne pahasına olursa olsun onu sahipsiniz ve satın almak için mağazaya yürümek istiyor. [+]

elbette IED Madrid Giyinme Görsel Mağazacılık ve Pencerede Derece yetenekli ürün ve izleyici herhangi bir fiyata sahip olmak istiyor, böylece marka arasında bir kimlik yaratarak, ticari alanda bir mağaza veya büyük yüzeylerin çıkışları bir ürün, marka ve diğer malzemeleri görüntüleme uzmanları Eğer satın almak için mağazaya yürümek. Hepsi farklı alanlarda: moda, tasarım, aksesuar, deli ...

Görsel Mağazacılık ve Pencere Bezeme ana profesyonel Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu şunlardır: vb Vitrin tasarımcıları, Görsel Merchandisers, Serbest,

Amaçları

Lisansüstü Ders pansuman ve Görsel Mağazacılık olan gelişme ve çalışma aşağıdaki hedeflere ulaşmak sağlayan bir programdır:... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2018 İspanya Madrid

Görüntü lisansüstü ders ile Danışmanlık IED Madrid öğrencilerin kişisel tarzı ve tadı saygı, müşterilerine lehine trendleri uygulamak için gerekli teknik ve stratejileri öğrenir. [+]

Ile Lisansüstü Ders Görüntü Danışmanlığı IED Madrid öğrencilerin kişisel tarzı ve tadı saygı, müşterilerine lehine trendleri uygulamak için gerekli teknik ve stratejileri öğrenir. Bu nedenle, dersin amacı ve profesyonellerin ekip görüntü danışmanlık adanmış farklı alanlarda talebi karşılamak için bilgi paylaşıyor.

Amaçları

Görüntü Danışmanlık Lisansüstü Dersin ana hedefleri arasında biz şunları içerebilir:

profesiónde görüntü danışman gelişebilir alanların geniş farkında. profesyoneller ve yeni çalışma biçimlerinin, mediosaudiovisuales için gerçek talebi bilerek. psikoloji giyim ve sözsüz iletişimin önemini anlama. içeriden kişiyi elbise öğrenmek. müşteriye yanıt kurallarına ihtiyacı deindumentaria her zaman için uygun satırı danışmanlık sürecini yürütmek hakkına anlama. kişisel, iş dünyası, medya: imaj danışmanı iş piyasasının sunduğu alanları losdiferentes geliştirmek için gerekli becerileri kazandırmak. mesajları ileten görsel anlatım unsuru olarak görüntüyü anlayın. benzersiz ve özel stiller için tüm kuralları ve yaratıcı kaynakları bilmek. takım çalışması ve diğer birimlerle uyum ve işbirliği içinde çalışma önemini yansıtmak. kişisel, iş dünyası, medya: Görüntü danışmanlık farklı alanlarda başa çıkmak için öğrenme. serbest olarak faaliyetini geliştirmek için kışkırtmak. yaratıcılık ve uzmanlık birleştirme. kendi kişisel özellikleri ötesinde kişinin güvenilirliğini elde edin. Kariyer Outlook: Kişisel imaj danışmanı, Görüntü danışman şirketleri, Görüntü danışman görsel medya, Danışma mağazalar, alışveriş merkezleri, oteller, seyahat acentaları, güzellik merkezleri, Genel stil hizmetleri, Kişisel alışveriş hizmetleri [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2018 İspanya Madrid

Ders programı Mücevher Tasarımı öğrencilere takı mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım öğeleri ve aksesuarları dizi fonksiyonel ve dekoratif ayrıntıları üzerinde durulacak. takı koleksiyonları oluşturma güzel takı ve saatler eşsiz parçalarını tasarlamak için. [+]

Bildiğimiz gibi hikaye, tutku ile teslim dalma almak ve bir fark yaratmak için cesaret edenler tarafından yazılmıştır. Sen de onlardan biri olmak istiyorum? Discover Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu * Takı Tasarım IED Madrid, tasarım, sanat ve profesyonellik mükemmel birleşimi. Sen takı koleksiyonları oluşturmak için gerekli olan teorik ve pratik bilgileri getirmek ve güzel takı ve saatler eşsiz parçalarını tasarlayacak.

A Takı Tasarım Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Öğrenciye takı mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım öğeleri ve aksesuarları dizi fonksiyonel ve dekoratif ayrıntıları üzerinde durulacak. takı koleksiyonları oluşturma güzel takı ve saatler eşsiz parçalarını tasarlamak için.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay March 2018 İspanya Madrid

Moda Producer Lisansüstü Ders kendi bilgi ve araçları genişletmek ve moda alanı sektöründe üretimin geliştirilmesi için gerekli eylemleri ve stratejileri yükseltmek mümkün istiyorum moda profesyonelleri için alternatif olarak sunulmuştur. [+]

moda dünyasında girmek veya bu sektörde uzmanlaşmak isteyen profesyoneller için olanaklar ve çeşitli alternatifler sunuyor. Bu olasılıkların içinde biz başlattı ve ürün konumlandırma, en farklı seçenekler dijital dünyaya mağaza, geçit veya reklam yoluyla, editoryal biçimi konumlandırma kadar eylemleri hakkında her şeyi işaret edebilir.

Tüm bu olasılıklar giderek daha esnek ve çapraz bir vizyon ile başarılı iyi bir moda üretim profesyonel profil faaliyetleri yönetmek için olanakları ve gerekli koordine yardım etmek istiyorlar. Bu rakam yapımcı anahtarı, ihtiyaçları ve bu süreçlerde yer alan aktörlerin rolünü bilmeli, bu yüzden bu tür halkla ilişkiler, reklam yaklaşımları, geçit bir kurumun ihtiyaçları, bir sunum anahtarları olarak yönlerini lâzımdır yönetim ve üretim ortamı, bir moda olayı anahtarları, uygun profesyonel (fotoğrafçı, makyaj sanatçısı, booker ...) ile ilişkinin doğru yönetimi ile doğru bir ilişki yönetme ürünün, temelleri bir katalog, vb... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2018 İspanya Madrid

zamanla edindiği Diana Vreeland, 1962 1971 ya da Carine Roitfeld, editör ikonik moda Vogue Paris Vogue moda 1936 1962 Harper 's Bazaar editörü ve yönetmeni gibi kişilikleri, bir ücret temellerini koydu bir sorgusuz gücü ve etkisi. [+]

SİZ stilist olarak ÇALIŞMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

zamanla edindiği Diana Vreeland, 1962 1971 ya da Carine Roitfeld, editör ikonik moda Vogue Paris Vogue moda 1936 1962 Harper 's Bazaar editörü ve yönetmeni gibi kişilikleri, bir ücret temellerini koydu bir sorgusuz gücü ve etkisi. Ayrıca, Anna dello Russo, Vogue Italia ve L'Uomo Vogue gibi geniş tecrübe önde gelen dergileri ile stilist, bugün sektöründe bir referans ve uluslararası moda gösterileri Frontrow bir zorunluluktur. Tüm moda eterli dünyasında iz bırakmış: deşifre ve çağımızın ikonografik referansları tanımak için görsel kodları kendi vizyonunu empoze başarmışlardır. Bu tam stilist işi önde eğilimlerin ne yaşına ilişkin moda anlamak ve bir rüya, moda satmak için mutlaka yol açan bir rüya satmak için hizmet şiirsel evrenlere inşa edilir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay January 2018 İspanya Madrid

aksesuar marka bir tasarım ekibine katılmak için gerekli öğrencilere sunduğu * Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Tasarım Çantalar onların yaratıcı huzursuzluk uyarıcı ve duygu ve ortaya koyacaktır duyumların kavramsallaştırılmasını teşvik kişisel proje becerilerinin üstlenmesine yardımcı tasarım beceri ve yetenekleri; Bu alanda profesyonel izin verir arzu nesnesi heyecan verici bir evren sürekli yaratıcı büyüme olacak. [+]

A Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Tasarım Çantalar * Öğrencilerin aksesuar marka bir tasarım ekibine katılmak için gerekli becerileri sunuyor onların yaratıcı huzursuzluk uyarıcı ve tasarım yeteneklerini ve becerilerini ortaya çıkaracak duygu ve duyumların kavramsallaştırılmasını teşvik kişisel projeyi üstlenmek yardım; Bu alanda profesyonel izin verir arzu nesnesi heyecan verici bir evren sürekli yaratıcı büyüme olacak.

Amaçları

Biz içerebilir Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu Tasarım Çantalar ana amaçları arasında:

beceri ve tasarım çanta bilgi sağlamaktır. her zaman onun geçmiş ve etkisiyle aksesuar gelişimini analiz. oluşturmak ve ticari dünyanın teknik süreçten yaratıcı koleksiyonları geliştirme ihtiyacını öğrenin. bir koleksiyon kendi ya da sektörde herhangi bir şirketin aksesuar tasarım ekibi entegre gelişimini ele almak gerekli bilgi edinin. KARİYER: Çanta tasarımcısı moda şirketleri veya high-end seri üretim. kendi serbest tasarımcı çanta. Herhangi bir şirkette koordinatör aksesuarları bölüm alanında uzmanlaşmış. ürün tasarımı Başkanı lüks çanta veya perakende markaları. [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay April 2018 İspanya Madrid

aksesuarlar olmalıdır arzusu, kendi adına ve her sezon stilist ve editörler görünüm nesneleri haline gelmiştir. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christian Louboutin gibi isimler uzmanları ve acemi hem de ayakkabı tasarımında bir dünya referansı vardır. [+]

SİZ DESIGNER AYAKKABI OLARAK İŞ İSTİYOR MUSUNUZ?

aksesuarlar olmalıdır arzusu, kendi adına ve her sezon stilist ve editörler görünüm nesneleri haline gelmiştir. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christian Louboutin gibi isimler uzmanları ve acemi hem de ayakkabı tasarımında bir dünya referansı vardır.

kanarya tasarımcı Blahnik, Moda Tasarımı ve İngiliz moda sektörüne verdiği hizmetlerden dolayı Britanya İmparatorluğu Nişanı Fahri programı Ulusal Ödülü, elde edilen Manolos uluslararası şöhret sayesinde, sanat eserleri bu dizi Sex kahramanı New York, Lady Gaga ya da Madonna birden çok kez giymiştir. Ayrıca Choo, Londra'da ikamet eden Malezyalı kökenli tasarımcı, şeref unvanı OBE layık görülmüştür. Diana sık sık kendi tasarımları aldı ve şimdi tüm ünlüler tarafından gıptayla bakılıyor. Ayrıca diğerleri arasında Carla Bruni-Sarkozy, Blake Lively Dita Von Teese, Uma Thurman ve Christina Aguilera gibi kişilikleri göstermiştir Louboutin kırmızı tabanları, ünlü yüksek topuklu olur.... [-]


University of the Arts London
Kampüs Tam zamanlı 15 hafta September 2018 Birleşik Krallık Londra

Bu görsel mağazacılık ders sanayimizin ağları ile işbirliği içinde geliştirilen ve yaratıcılık, yenilik ve yeni teknolojiler odaklanarak, öğrenciler, yenilikçi görsel mağazacılık çözümleri oluşturmak için izin verir. [+]

Bu görsel mağazacılık ders sanayimizin ağları ile işbirliği içinde geliştirilen ve yaratıcılık, yenilik ve yeni teknolojiler odaklanarak, öğrenciler, yenilikçi görsel mağazacılık çözümleri oluşturmak için izin verir.

İçerik ve Yapı

A Moda Görsel Mağazacılık Lisansüstü Sertifika Moda Görsel Mağazacılık alanında ileri düzeyde tam zamanlı çalışmanın bir çok odaklı ve mesleki odaklı süreyi sağlar. Bu son derece rekabetçi moda ve yaratıcı endüstriler kendi kariyer geliştirmek isteyen mezunları (veya eşdeğer) ve uygun endüstri deneyimi olanlar, hem tasarlanmıştır. Elbette, örneğin LCF çerçevesinde Yüksek Lisans derecesi biri için, üst düzey yüksek lisans eğitimi için bir hazırlık olarak uygundur.... [-]


University of the Arts London
Kampüs Tam zamanlı 15 hafta August 2018 Birleşik Krallık Londra

Moda, yaşam tarzı ve özellik yazar ve editörleri nesil hazırlamak dinamik fast-track kursu. Profesyonel bir yazı portföy geliştirin. Temel rehber oluşturmak. Sektördeki yerinizi bulun. [+]

Moda, yaşam tarzı ve özellik yazar ve editörleri nesil hazırlamak dinamik fast-track kursu. Profesyonel bir yazı portföy geliştirin. Temel rehber oluşturmak. Sektördeki yerinizi bulun.

İçerik ve Yapı

A Lisansüstü Sertifika Modası: Moda ve Yaşam Biçimi Gazetecilik Öğrencilere moda ve yaşam tarzı medya çalışma bilgi, yanı sıra mesleki beceri ve analitik düşünce gelişmekte olan yazma becerileri profesyonel bir pratik temeli vermeyi amaçlamaktadır.

Tabii mezunları ve son derece rekabetçi moda sektöründe kariyer umutlarını geliştirmek isteyen uygun endüstri deneyimi olanlar için tasarlanmıştır. Aynı zamanda üst düzey lisansüstü eğitim için uygun bir hazırlıktır. Bu dinamik ders İngiltere'de moda ve yaşam tarzı gazeteciliğin pratik ve teorik anlayış hem de yetiştiriyor.... [-]