Moda Doktora Sertifika

Moda Top Doktora Sertifikaları

Moda

Bir lisansüstü sertifika bir lisans programını tamamlayan öğrencilerin çalışmalarına devam etmektedir. Bu program tüm dünyada üniversitelerde mevcuttur ve çeşitli disiplinlerde bulunabilir.

moda lisansüstü sertifika nedir? Bu program kariyerlerinin bir sonraki aşaması için hazırlanmak isteyen moda mezunları için tasarlanmıştır. Öğrenciler yaratıcı yönünü ve çalışmalarını geliştirerek uluslararası pazarda çalışmak için hazırlar. örgü ile birçok program gibi erkek giyim, WOMENSWEAR, tekstil moda tasarımı ve moda tasarımı gibi konularda uzmanlaşma kursları sunacak. Çoğu programda, öğrenme teknikleri öğrencilerin yaratıcı bir ortamda kendilerini tanımlamak için özgürlüğüne sahip böylece tabanlı proje vardır.

moda sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler, çünkü onlar kazanacaktır yaratıcı gelişmelerin bu dersi alarak yararlanacaktır.sanayi çok rekabetçi olduğunu ve öğrencilerin daha eğitim ve beceri geliştirilir zaman uluslararası moda endüstrisine girmeye daha hazırlıklı olacaktır.

Bu sertifika için gerekli harç ve ücretleri bir dizi faktöre bağlı olarak değişecektir. Programlar tüm dünyada okullarda sunulmaktadır, bu yüzden okulun yeri ve itibarı önemli faktörlerdir. Programın uzunluğu maliyeti diğer bir faktördür. İlgilenenler mali gereksinimleri hakkında sormak için okullara aramak gerekir.

moda lisansüstü derecesine sahip bireylerin beceri seti ve ilgi alanlarına bağlı olarak, seçim için kariyer bir çeşitlilik var. mezunları takip etmek isteyebilirsiniz Bazı bölgelerde moda tasarımı, moda sergileme, üretim yönetimi, stil ve görsel sunum, halkla ilişkiler ve moda gazetecilik sayılabilir. İşler dünyada moda noktaları bulunabilir.

Şu anda okullar için aramaya başlamak.Bizim veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 12 hafta Açık Kayıt İtalya Rome

Dayanıklılık, Roma'nın "kişiliği" nin güçlü bir özelliğidir. Roma'nın sonsuzluğu, geçici gereksinimleri karşılamak için geçmişin sürekli olarak yeniden kullanımı ve yeniden uyarlanmasına dayanır. Roma için Roma çağından miras kalan muazzam ve bazen müdahaleci mirasın immobilizmin muhafazakâr konumunda sıkışıp kalması için uğraşıp uğraşmak her zaman zordu.

[+]

Bu Mini-Master, ünlü İtalyan tasarımcıların, müteşebbislerin ve stilistlerin gözetiminde, uzman ekibimizle moda ve lüks endüstrilere tasarım düşüncesinde ve trend yönetimi trendlerinde anahtar eğilimlerin deneysel bir şekilde uygulanması olanağını verecektir markalaşma stratejileri, görsel hikaye anlatımı ve viral pazarlamada. Program, toplam 12 haftalık bir süre için, her biri üç haftalık dört modüle ayrılmıştır.

Katılımcılar, sırasıyla 3/6/9 hafta boyunca sadece 1, 2 ya da 3 modüller için başvurabilirler. Bu program, lüksün kritik başarı faktörlerini derinlemesine anlamak isteyen girişimciler, stilistler, görsel uzmanlar ve marka stratejistleri için idealdir.... [-]


BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 5 gün October 2019 İtalya Rome

"Bugün hepimiz aynı giyinir, detaylar fark yaratır" - ANNA FENDI [+]

Bu yıl Ocak ayında Roma Moda Haftası AltaRoma AltaModa, pek çok yeni stilist ve genç tasarımcının yanı sıra, büyük ulusal ve uluslararası yıldızların yanı sıra, ilham veren kendi haute-couture eserlerini gösteren, “Artisanal Intelligence” ın inanılmaz hayati bir merkezi olma konusundaki itibarını bir kez daha kanıtladı. Ebedi kent, sokakları, mimarisi, sineması ve kültürünün yanı sıra yeni sürdürülebilirlik trendleri ve teknolojisi

Roma, Milano ve Floransa, dünyadaki eşsiz İtalyan modasının elçileridir ve geçtiğimiz yıl Global Language Monitor tarafından üretilen yıllık rake, 21. yüzyıl moda paradigmalarını dikte eden en önemli 25 kentin şöhretini tekrar teyit etmiştir. sırasıyla moda dünyasının 5., 4. ve 13. büyük başkentleri.... [-]


BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 10 gün October 2019 İtalya Rome

Moda pazarlamacılığı konusunda uzmanlaşmış en önemli İtalyan Dergisi Les Cahiers ile birlikte etkili bir trend yaratıcı olmak için burs veren ve staj yapan Roma'daki ilk ders.

[+]

Roma Les Cahiers, moda pazarlama konusunda uzmanlaşmış en önemli İtalyan dergisi işbirliğiyle, etkili bir ekol haline burs ve staj sağlayan ilk ders.

"Moda. Sadece kıyafetler olan bir şey değildir Moda sokakta, gökyüzünde, moda, fikirler ne oluyor yaşama şeklimizi yapmak zorunda."

Moda nedir? Kim moda olduğunu ve ne değildir karar verir? ne var ya da dışarı ne? Moda büyüleyecek büyüleyecek ve büyük kitlelerin duyguları dokunarak, öne çıkarın yapabilirsiniz odur. Bir restoran, gadget, bir çanta, mobilya parçası, bir yaşam tarzı moda veya demode olabilir ... moda tanım şey tarafından çok kırılgan ve bir büyü gibi hızla ve beklenmeyen değişime maruz ve gibidirler devam etmek o yapabiliyor büyücüler onların değneklerini ile stil dünyayı yöneten. ... [-]


BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 10 gün February 2019 İtalya Rome

Sanat, yapılar, imalatlar, görsel içerik ve medya ürünleri, toplumsal değerleri ve anlamları materyal, teknik ve fikirlerle temsil eden kültürel konulardır. Görsel dünyanın Deneyimlerimiz gözler, zihin ve duyuların bir işbirliği geliyor. Bu işbirliğinin sonucu dünyasının görüntüleri gösterir.

[+]

Sanat, yapılar, imalatlar, görsel içerik ve medya ürünleri, toplumsal değerleri ve anlamları materyal, teknik ve fikirlerle temsil eden kültürel konulardır. Görsel dünyadaki deneyimlerimiz gözler, zihin ve duyuların bir araya getirilmesiyle elde edilir. Bu işbirliğinin sonucu dünyasının görüntüleri gösterir. Ama görüntüler kültürler ve zaman içinde değişken mi? 21. yüzyılın görme biçimi var mı? Nasıl sanat algısı üzerine medya etkisi olabilir? Sanat, 21. yüzyılda değerleri ve kimliği nasıl temsil edebilir?

Hangi becerileri artıracak?

Öğrencilerin olacak Bu program ile:

görsel, iletişim ve karşılaştırmalı analiz becerilerini geliştirin İtalyan sanat ve medya kişisel görünüm ve kritik algı geliştirin Marka tanınabilir bir kimlik oluşturmak için bir metin, ses, resim, animasyon, video ve medya kombinasyonunun nasıl kullanılacağını öğrenin Profil kitleleri hedef pazarları belirlemek ve başarılı sunum teknikleri nasıl kullanılacağını anlayın eğitiminize Terzi ... [-]

BAU International Academy of Rome
Kampüs Tam zamanlı 3 - 6 hafta Açık Kayıt İtalya Rome

3, 6 veya 9 haftalık uzmanlıklarımız MINI-Master'ımızın bir parçası oluyor. [+]

MODÜL 1: GİRİŞİMCİLİK

FALL 2018: SEPT 24-OCT 12 / BAHAR 2019: 4 FEB - 22 FEB

İtalyan modasının temel direğini anlayın

Bu modülü bitirdikten sonra öğrenciler:

- Yenilikler oluşturma süreci ve girişimcilik süreci ile olan bağlantılarını anlayın.

- Girişimci fırsatlarını tanımak ve değerlendirmek

- Ekip oluşumu, organizasyonu, kaynakları edinme ve yönetme gibi girişim oluşum sürecini anlayın.

2. MODÜL: DÜŞÜNME TASARIMI

FALL 2018: OCT 15-NOV 2 / BAHAR 2019: 25 FEB - 15 MAR

İtalyan tasarımcılar ve girişimcilerle yüz yüze görüşme ve şirket içi ziyaretlerle nasıl tasarım yaptığını ve yenilik yaptıklarını öğrenin... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2019 İspanya Madrid

IED Madrid'de Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme alanında lisansüstü ders, bir mağazanın ticari alanında veya süpermarketlerin satış noktalarında ürün, marka ve diğer materyalleri sergileyebilecek ve bu ürün ile marka arasında bir kimlik yaratabilecek profesyonelleri eğitmektedir. öyle ki gözlemci herhangi bir fiyata sahip olmak ister ve onu elde etmek için dükkana girer. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

IED Madrid'de Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme alanında lisansüstü ders, bir mağazanın ticari alanında veya süpermarketlerin satış noktalarında ürün, marka ve diğer materyalleri sergileyebilecek ve bu ürün ile marka arasında bir kimlik yaratabilecek profesyonelleri eğitmektedir. öyle ki gözlemci herhangi bir fiyata sahip olmak ister ve onu elde etmek için dükkana girer. Bütün bunlar farklı alanlarda: moda, tasarım, aksesuar, şarküteri ...

Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme Yüksek Lisans Programı'nın temel mesleki fırsatları şunlardır: Pencere Alıcıları, Görsel Mağazacılar, Freelancer, vb.

hedefleri... [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay April 2019 İspanya Madrid

IED Madrid'deki Image Consulting'deki Lisansüstü Kurs ile öğrenciler, stil ve kişisel zevklerine saygı gösteren, müşterileri en çok tercih eden eğilimleri uygulamak için gerekli teknikleri ve stratejileri öğrenecekler. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA IED Madrid'deki Image Consulting'deki Lisansüstü Kurs ile öğrenciler, stil ve kişisel zevklerine saygı gösteren, müşterileri en çok tercih eden eğilimleri uygulamak için gerekli teknikleri ve stratejileri öğrenecekler. Bu nedenle, sektördeki profesyonellerin ve ekibin amacı, görüntü danışmanlığına adanmış farklı alanların talebini karşılamak için bilgiyi paylaşmaktır.

hedefleri

Image Consulting'deki Lisansüstü Eğitim Programının ana hedefleri arasında şunları vurgulayabiliriz:

Görüntü danışmanlığı mesleğinin gelişebileceği geniş alan çeşitliliğinin farkında olun.Profesyonellerin gerçek talebini ve yeni iş formatlarını, görsel-işitsel medyayı bilmek.Dolap psikolojisinin ve sözel olmayan iletişimin önemini kavramak.Kişiyi içeriden giymeyi öğrenin.Her vesileyle müşterinin ihtiyaçlarına göre uygun olan induminasyon hattında danışma sürecini yürütmek için doğru yönergeleri anlayın.Piyasada sunulan farklı alanlarda görüntü danışmanlığı çalışmalarını geliştirmek için gerekli becerileri edinir: personel, şirket, görsel-işitsel medya.Görüntünün görsel ifadenin bir öğesi, mesajların ileticisi olarak anlaşılması.Eşsiz ve kişiselleştirilmiş stilleri gerçekleştirmek için tüm kuralları ve yaratıcı kaynakları öğrenin.Takım çalışmasına ve diğer bölümlerle uyum içinde çalışmanın ve işbirliğinin önemine dikkat edin.Görüntü danışmanlığının farklı alanlarında geliştirmeyi öğrenin: kişisel, şirket, görsel-işitsel medya.Faaliyetin gelişimini bir serbestlik olarak teşvik edin.Yaratıcılık ve teknik bilgi birleştirme.Kişinin kişisel özelliklerinin ötesinde güvenilirliğini sağlamak.Profesyonel çıkışlar:Kişisel görüntü danışmanı,İşletme resmi danışmanı,Görsel görsel medya danışmanı,Mağazalar, alışveriş merkezleri, oteller, acenteler, güzellik merkezleri danışmanıGenel şekillendirme hizmetleriAlt = "kişisel alışveriş" hizmetleri [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay April 2019 İspanya Madrid

Mücevher Tasarımında Lisansüstü Eğitimi, öğrenciye mücevheratın mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım elemanlarına ve tüm aksesuar aksesuarlarının fonksiyonel ve dekoratif detaylarına odaklanır. Mücevherat koleksiyonlarının yaratılması, eşsiz mücevher ve saat yapımı parçalarının tasarımına kadar. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Tarih, bildiğimiz gibi, adım atmaya, tutkuyla teslim olmaya ve bir fark yaratmaya cesaret edenler tarafından yazılmıştır. Onlardan biri olmak ister misin? Tasarım, sanat ve profesyonelliğin mükemmel bir birleşimi olan IED Madrid'deki Takı Tasarımı * Lisansüstü Kursu'nu keşfedin. Mücevherat koleksiyonlarının yaratılması için gerekli teorik ve pratik bilgileri size sunacağız ve yüksek mücevher ve saat yapımının eşsiz parçalarını tasarlayacağız.

Mücevher Tasarımında Lisansüstü Eğitimi , öğrenciye mücevheratın mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım elemanlarına ve tüm aksesuar aksesuarlarının fonksiyonel ve dekoratif detaylarına odaklanır. Mücevherat koleksiyonlarının yaratılması, eşsiz mücevher ve saat yapımı parçalarının tasarımına kadar.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay March 2019 İspanya Madrid

Moda Producer Lisansüstü Ders kendi bilgi ve araçları genişletmek ve moda alanı sektöründe üretimin geliştirilmesi için gerekli eylemleri ve stratejileri yükseltmek mümkün istiyorum moda profesyonelleri için alternatif olarak sunulmuştur. [+]

moda dünyasında girmek veya bu sektörde uzmanlaşmak isteyen profesyoneller için olanaklar ve çeşitli alternatifler sunuyor. Bu olasılıkların içinde biz başlattı ve ürün konumlandırma, en farklı seçenekler dijital dünyaya mağaza, geçit veya reklam yoluyla, editoryal biçimi konumlandırma kadar eylemleri hakkında her şeyi işaret edebilir.

Tüm bu olasılıklar giderek daha esnek ve çapraz bir vizyon ile başarılı iyi bir moda üretim profesyonel profil faaliyetleri yönetmek için olanakları ve gerekli koordine yardım etmek istiyorlar. Bu rakam yapımcı anahtarı, ihtiyaçları ve bu süreçlerde yer alan aktörlerin rolünü bilmeli, bu yüzden bu tür halkla ilişkiler, reklam yaklaşımları, geçit bir kurumun ihtiyaçları, bir sunum anahtarları olarak yönlerini lâzımdır yönetim ve üretim ortamı, bir moda olayı anahtarları, uygun profesyonel (fotoğrafçı, makyaj sanatçısı, booker ...) ile ilişkinin doğru yönetimi ile doğru bir ilişki yönetme ürünün, temelleri bir katalog, vb... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay March 2019 İspanya Madrid

1936-1962 yılları arasında Harper's Bazaar'ın moda editörü ve 1962'den 1971'e kadar Vogue'ın direktörü olan Diana Vreeland gibi şahsiyetler ya da Vogue Paris'in ikonik moda editörü Carine Roitfeld, zamanla bir zaman kazanmış bir pozisyonun temellerini attı. tartışılmaz güç ve etki. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCABir STYLIST OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORSUNUZ?

1936-1962 yılları arasında Harper's Bazaar'ın moda editörü ve 1962'den 1971'e kadar Vogue'ın direktörü olan Diana Vreeland gibi şahsiyetler ya da Vogue Paris'in ikonik moda editörü Carine Roitfeld, zamanla bir zaman kazanmış bir pozisyonun temellerini attı. tartışılmaz güç ve etki. Ayrıca Vogue Italia ve L'Uomo Vogue gibi önde gelen dergilerden oluşan geniş deneyime sahip bir stilist olan Anna dello Russo, bugün sektörde bir referans noktası ve en uluslararası moda şovlarının ön cephesinin bir zorunluluktur. Onların hepsi, moda dünyasındaki izlerini bıraktılar: vizyonlarını empoze ettiler, görsel kodları çözdüler ve zamanımızın ikonografik referanslarını tanıdılar. Tam olarak, stilistin işi, zamanının moda referansları olan, eğilimleri öngören ve bir rüyanın satışına hizmet eden şiirsel evrenler inşa etmeyi, mutlaka moda satmayı gerektiren bir rüyayı anlar.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay October 2019 İspanya Madrid

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursu * öğrencilerine bir aksesuar markasının tasarım ekibine katılmaları için gerekli becerileri kazandırır veya kişisel bir projeyi üstlenmelerine, yaratıcı huzursuzluklarını teşvik etmelerine ve ortaya çıkardıkları duygular ve duyumların kavramsallaştırılmasını teşvik etmelerine yardımcı olur. tasarım için yetenekler ve kabiliyetler; Bu alandaki bir profesyonelin sürekli yaratıcı büyüme içinde olmasını sağlayan arzu nesnelerinin heyecan verici bir evrenidir. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursu * öğrencilerine bir aksesuar markasının tasarım ekibine katılmaları için gerekli becerileri kazandırır veya kişisel bir projeyi üstlenmelerine, yaratıcı huzursuzluklarını teşvik etmelerine ve ortaya çıkardıkları duygular ve duyumların kavramsallaştırılmasını teşvik etmelerine yardımcı olur. tasarım için yetenekler ve kabiliyetler; Bu alandaki bir profesyonelin sürekli yaratıcı büyüme içinde olmasını sağlayan arzu nesnelerinin heyecan verici bir evrenidir.

hedefleri

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursunun ana hedefleri arasında şunları vurgulayabiliriz:

Öğrenciye çanta tasarımıyla ilgili pratik ve teorik bilgi sağlayın.Aksesuarın evrimini tarih boyunca ve her an etkisiyle analiz edin.Koleksiyonlarınızı ticari yaratıcı dünyadan oluşturmak ve geliştirmek için gerekli teknik süreci öğrenin.Kendi koleksiyonunuzun gelişimi ile ilgilenmek için gerekli bilgileri edinin veya sektördeki herhangi bir şirketin aksesuar tasarım ekibine katılın.Profesyonel çıktılar:Toplu üretilen veya üst düzey moda şirketlerinde çanta tasarımcısı.Çantaların serbest tasarımcısı kendi başına.Sektörde uzmanlaşmış herhangi bir şirkette aksesuar bölümü koordinatörü.Lüks veya perakende çanta tasarımcısı markalarında ürün müdürü. [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 ay January 2019 İspanya Madrid

Aksesuarlar arzu nesnesi haline gelmiş, kendi ismine sahip olmuş ve her mevsim stilistleri ve editörler mutlaka aranmalıdır. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christian Louboutin gibi isimler, hem uzmanlar hem de neofitler için ayakkabı tasarımında dünya referansıdır. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCAAYAKKABI TASARIMCISI OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORSUNUZ?

Aksesuarlar arzu nesnesi haline gelmiş, kendi ismine sahip olmuş ve her mevsim stilistleri ve editörler mutlaka aranmalıdır. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christian Louboutin gibi isimler, hem uzmanlar hem de neofitler için ayakkabı tasarımında dünya referansıdır.

İngiliz moda endüstrisine hizmet etmesi için İngiliz imparatorluğunun emriyle Canary tasarımcısı Blahnik, Ulusal Moda Tasarım Ödülü ve Onursal Ünvanı, serinin kahramanı olan manolos, otantik sanat eserleri sayesinde uluslararası üne kavuşmuştur. New York'ta Lady Gaga veya Madonna birçok kez giyindi. Ayrıca, Londra'da ikamet eden Malay kökenli tasarımcı Choo, İngiliz İmparatorluğu Düzeninin Onursal Başlığı ödülüne layık görülmüştür. Gallerli Diana genellikle tasarımlarını aldı ve şu anda tüm ünlüler tarafından göze çarpıyor. Aynı zamanda Louboutin'ın kırmızı topuklu ayakkabıları, Carla Bruni-Sarkozy, Dita Von Teese, Blake Lively, Uma Thurman ya da Christina Aguilera gibi kişilikleri de göstermiş.... [-]


FDModa - LCI Barcelona
Kampüs Tam zamanlı September 2019 İspanya Barcelona

Moda Lisansüstü Yaratıcı İllüstrasyon amacı moda illüstrasyon ve reklam medya sayfaları farklı türleri için moda dünyasında yaratıcı projeler geliştirmek mümkün resimde, uygulanan dijital tasarım alanında uzmanlar yetiştirmektir Web, bloglar veya kurumsal kimlik öğeleri. [+]

Moda Yaratıcı İllüstrasyon Lisansüstü

Moda Lisansüstü Yaratıcı İllüstrasyon amacı moda illüstrasyon ve reklam medya sayfaları farklı türleri için moda dünyasında yaratıcı projeler geliştirmek mümkün resimde, uygulanan dijital tasarım alanında uzmanlar yetiştirmektir Web, bloglar veya kurumsal kimlik öğeleri.

Çizim ve kılavuzda ve her yaratıcı tarafından kabul edilen dijital teknikler sanat tarzı, farklılaşma aracı olarak ve hatta kimlik olarak büyük önem taşımaktadır her profesyonel proje için ses çözümleri yenilik ve uygulamak sağlar.

Bu yaratıcı illüstrasyon ve resme uygulanan akım teknikleri öğrenme ilgilenen insanlar dünyasına bağlı Güzel Sanatlar mezunları ve mezun, tasarımın yüksek sanat eğitimi, yaratıcı hedefleniyor.... [-]    читать далее

    pde hemmer

    http://a-dlplomus.com