Filter
Postgraduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Bilgisayar Bilimleri Top Doktora Sertifikaları

Lisansüstü eğitimini tamamladıktan ve derecesini aldıktan sonra lisansüstü bir sertifika kazanılabilir. Bu programlar, akademisyenlerin eğitimlerini ilerletmelerine ve mümkün olan en kısa lisans yeterliliklerini sunmalarına izin verir. Bir lisansüstü sertifikası genellikle bir okul döneminden sonra kazanılabilir.

Bilgisayar bilimlerinde yüksek lisans sertifikası nedir? Bilgisayar teknolojisi çalışmalarında öğrencilerin bilgi artışını kazanmalarına izin veren bir sertifikadır. Öğrenciler veri analizi, bilgi teknolojisi ve bilgi işlem gibi konularda güçlü bir temel alabilirler. Bazı sınıflar yazılım mühendisliğinin temellerini öğretirken, diğerleri veri yapıları ve algoritmalara odaklanabilir. Akademisyenler becerilerini gerçek dünya durumlarında nasıl uygulayacaklarını öğrenebilirler.

Bilgisayar bilimi birçok fayda sağlayan önemli bir konudur. Bu sertifikayı kazanan öğrenciler, bir web sitesinin nasıl kodlanacağını öğrenebilir ve zorlu hesaplama becerilerini geliştirebilirler. Bilim adamları ayrıca herhangi bir profesyonel veya kişisel ortamda başkalarıyla iyi çalışmayı öğrenebilirler.

Lisansüstü sertifika programlarının maliyeti programın yeri, süresi ve büyüklüğü nedeniyle değişebilir. Bilgisayar bilimlerinde yüksek lisans sertifikası almak isteyen öğrenciler, ilgilendikleri okullarla iletişim kurmayı düşünmelidir.

Teknoloji her gün toplumun daha büyük bir parçası haline geldikçe, bilgisayar bilimlerindeki kariyer artmaktadır. Öğrenciler yazılım geliştiricileri veya bilgisayar donanım mühendisleri olabilirler. Bilgi teknolojisi mimarları, gelişmiş ağlar tasarlar ve yaratır ve web geliştiricileri internetteki siteleri kodlar. Bilgisayar bilimi öğrencilerinin öğrenmesi gereken becerilere ihtiyaç duyan birçok kariyer vardır. Bir işyerinde hizmetlerini uygulamakla ilgilenmeyenler, bilgisayar bilimi derslerinde veya derslerinde öğretmenlik yapabilirler.

Öğrencilere lisansüstü sertifikalar sunan birçok okul olmasına rağmen, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok çevrimiçi program vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Bilgisayar Bilimleri

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Tufts University - School of Engineering

Baccalaureate Bilgisayar Bilimleri programı, Bilgisayar Bilimlerinde yeni bir kariyer veya yüksek lisans çalışmasına hazırlanmak için akademik olarak yetenekli, motivasyo ... [+]

Baccalaureate Bilgisayar Bilimleri programı, Bilgisayar Bilimlerinde yeni bir kariyer veya yüksek lisans çalışmasına hazırlanmak için akademik olarak yetenekli, motivasyonu yüksek, yetişkin öğrencilere en az bir lisans derecesi için fırsat sunmaktadır. Bilgisayar bilimlerindeki küçük bir programa eşdeğer konsantre, titiz bir program, bireyleri yüksek teknolojide yeni bir kariyer başlatmaya veya yüksek lisans çalışmasına devam etmeye hazırlar.

Uygulama Gereksinimleri:

- Başvuru ücreti

- Özgeçmiş

- Kişisel Bildiri

- Resmi TOEFL veya varsa IELTS

- Transkriptler

- 1 Tavsiye Mektubu

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Medford
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs

    HT
    магнитный винил с клеевым слоем купить

    www.np.com.ua