Pişirme sanatı

Cookery School at Little Portland Street

Program Açıklaması

Pişirme sanatı

Cookery School at Little Portland Street

fırın

Bir sonraki Mary Berry olarak kendinizi fantezi o zaman bu sizin için bir derstir. Bu yoğun üç günlük serisi kek, pasta ve ekmek temel ilkeleri ile alır. Her gün, teknikleri ve becerileri öğrenmek için çalışmak size malzemeler ve tarifleri hazırlamak ve zengin bir menü pişirmek için ayarlamadan önce taze pişmiş mallar hafif bir kahvaltı keyfine varacaksınız. Her sınıfın sonunda hafif bir öğle yemeği yemek ve yaptığınız her şeyi yanı sıra recap şefler ile yemek tarifleri denemek için oturup olacaktır.

1. Gün: Cakes & Tatlı Pasta

Bu oturumda, bir pate Sucree, pişirme öncesi soğutulmuş gereken bir tatlı pasta yapacak; meringues - Yumurta beyazlarını anlamak ve narin macaroons yapmak; kek - tereyağı kek, yağ bazlı kek ve hızlı kek bakarak, kek pişirme keşfedebilirsiniz. Senin pate Sucree alın ve bir elmalı turta ve hazırlamak ve taze pişmiş kek Topingler ekleyerek oturumu bitirmeden önce bir mevsimlik meyve tart çevirmek. Bu yapıldıktan sonra yemek için oturup hazır olacak.

2. Gün: Pies & Damak Zevki Pasta

Bizim ikinci sınıf kısa kabuk pasta ve börekler üzerinde duruluyor. Eve götürmek ve daha fazla deneme için kendi puf böreği ve kısa kabuk yapacaktır. Her iki teknikleri kullanarak kısa kabuk, bir Provence domates tart, sosis rulo, peynir çörek ve puf tatlı Fransız palmiers bir sebze Kiş, Cornish pasties ve tavuk ve mantar pasta yapacak. Sonuçta yemek oturup olacak!

3. Gün: Kısa Ekmekler, Maya Ekmekler & kruvasan

Biz çörekler, kekler ve mısır ekmeği yapma ilkeleri üzerinde durulacaktır hızlı ekmek ile başlayarak. Maya ekmek hakkında bilgi edinin, bu bir ambar ve kepekli ekmek yapma içerecektir, beyaz ekmek çok yönlülüğünü anlamak ve yassı ekmek, çeşitler ve pizza hamuru yapmak. Geleneksel örgü Chollah ekmek pişirmek, ve son olarak, günde 2 & 3 ve rulodan öğrenme kullanmak ve kruvasan kendi yapmak. Öğle ve üç gün son bir özetleyelim kursu sona erecektir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
3 gün
Yarı zamanlı
Price
Fiyat
575 GBP
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
bestseller.reviews

http://agroxy.com

http://velomarket.org.ua