Doktora Yaz Akademisi

Zaragoza Logistics Center

Program Açıklaması

Doktora Yaz Akademisi

PhD Yaz Akademisi , gelecekteki meslektaşlarınızla tanışmanın yanı sıra Zaragoza, İspanya'da harika zaman geçirmenin yanı sıra, tedarik zinciri yönetimindeki temel kavramları ve son trendleri öğrenmek, tartışmak ve keşfetmek için yoğun bir süreçtir.

Bu, Zaragoza, İspanya'daki Zaragoza Logistics Center ( ZLC ) düzenlenecek onuncu yaz akademisidir. Massachusetts Institute of Technology (MIT) ve Zaragoza Üniversitesi ile bağlantılı olan ZLC , İspanya'da bulunan ve lojistik alanındaki en yüksek sayıdaki Avrupa araştırma projesine ve ülkedeki en iyi yüksek lisans derecesine sahip bir araştırma ve eğitim merkezidir.

Bir grup seçkin profesör tarafından alanında farklı konulara (Ampirik Operasyon Yönetimi Araştırması Sürdürülebilirlik, Operasyon Yönetimi Sürdürülebilirlik, Yaptığınız Teori Araştırmaları, Bozulabilir Ürünlerin Stok Yönetimi) dahil olmanın yanı sıra doktora öğrencileri ile tanışma fırsatı da bulacaksınız. Farklı kurumlardan ve fikir alışverişinde bulunur. Başvuru sahiplerinin farklı kurumlardan, ülkelerden ve geçmişlerden gelmesini beklememize rağmen, hepinizin ortak olacağı bir şey mükemmeliyettir. Lojistik ve tedarik zinciri yönetimi alanında seçkin araştırmacıların bir tartışma forumunun parçası olacaksınız.

Giriş için başvur!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Ispanyolca


Son Güncellenme Tarihi July 16, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Haziran 2019
Duration
Süre
1 - 2 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
- ÜCRET: 975 EUR - ERKEN BAYAN UYGULAMALARI (31 Mart'tan önce): 900 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Zaragoza, Aragon
Başlangıç tarihi : Haziran 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Haziran 30, 2019
Dates
Haziran 2019
İspanya - Zaragoza, Aragon
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Haziran 30, 2019