Pet sınav hazırlık ile orta genel ingilizce kursu

Wimbledon Language Academy

Program Açıklaması

Pet sınav hazırlık ile orta genel ingilizce kursu

Bu düzeyde hepimiz becerileri kapsayacaktır: , yazma, konuşma, dinleme, okuma, Kapsamlı dilbilgisi kullanımı ve kelime dağarcığınızı. Görev tabanlı yaklaşım, öğrencilerin onlar söylemek istediklerini ifade etmek için gereken kelime ve ifadeler için sormak için fırsat sağlar. Tüm yeni dil dinleme yoluyla bağlamda tanıtıldı, okumalar ve sınavlar ve öğrencilerin bir 'keşif' yaklaşımı ile yeni bir dil ve onun kurallarına varmak.

WLA anda eğlenceli, etkili İngilizce dil öğretimi kararlıyız - keyifli bir iki haftalık bir çalışma tatil şey için idealdir daha uzun bir ders, bir University of Cambridge sınava lider. Bütün sınıfları yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde nitelikli eğitilmiş öğretmenler tarafından verilmektedir. Sabit çalışma ile birlikte bizim fantastik İngilizce kursları büyük sonuçlar anlamına gelebilir.

Öğrenciler (ayrı Mayıs ve Ağustos ayında Bank tatilleriyle itibaren) herhangi bir Pazartesi başlayabilir. Biz Eylül / Ekim ayında Noel için 2 hafta ve Paskalya için bir hafta ve bir hafta boyunca kapalı.

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Ağu. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste