Oxford çalışma programı

Crandall University

Program Açıklaması

Oxford çalışma programı

lisans derecesi doğru okuyan harcanan yıllar hayatınızın en heyecanlı arasında olduğu söyleniyor; ama kim onlar olamaz daha iyi diyor?

Ne Oxford Üniversitesi'nde bir doçent öğrencisi olarak bir dönem geçirmek olurdu? Ne kalmak sırasında sadece bir kaç tren Oxford durur, küçük, güvenli, ve çok güzel kasabasında bir dost İngiliz aile ile yaşamış?

Ne sınıflar kendi alanlarında yerel uzmanlar tarafından öğretilen ve bu aynı sınıflar bazen müzeler, tiyatrolar, bahçeleri yerinde incelemek için sınıf, İngiltere Parlamentosu ve diğer ilgili siteler sol ne varsa olsaydı? Ne dünyanın en büyük kütüphanelerinden biri sınıf araştırma yapabileceğini?

Ve iyi ölçmek için, en "Oxford Üniversitesi'nde bir ortak öğrencisi" (iş ve grad okul görüşmeler için büyük bir converstation marş, biz söylendi) ise bu dersleri okudu belirterek, üniversite transkript üzerinde kalıcı bir ek açıklama ekleyelim.

Ve nereye spring break harcama? Sadece birkaç yerde isim - Öğrencilerimiz İtalya, Fransa, Hollanda, İspanya, İskoçya, İrlanda, Mısır, ve Morrocco gitti. Zaten yakın olduğunuzda tüm çok daha makul.

Oxford Programı unutulmaz bir eğitim deneyimi olarak tasarlanmıştır. Biz öğrencilerimizin ev konforu ötesine ve onlara normalde mevcut olmayan fırsatlar çalışma, onların dünya hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek ve sadece böyle bir deneyimi olmayan ne olmaz şekilde büyümek istiyoruz.

Eğer, Crandall Oxford deneyiminin bir parçası olmak, bu web sayfalarında gezinmek istiyorum düşünüyorsanız (soldaki menüyü bakınız) ve daha fazla bilgi için bize ulaşın. Biz her zaman sizden duymak mutluyuz.

Ne Öğrenciler diyor

"Sen gerçekten ne kadar iyi inanmak burada olmak zorunda!" "Ben hiç düşündünüz üç aydan fazla öğrendim ki ve onu sevdi!" "Büyütülmesi ve ödüllendirme-in ve sınıf dışında." "Oxford oldu rüya gerçek ve ben bir kalp atışı tekrar tekrar yapmak istiyorum! "

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Moncton, New Brunswick
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Kanada - Moncton, New Brunswick
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste