Operasyon yönetimi

Fanshawe College

Program Açıklaması

Operasyon yönetimi

Fanshawe College

Operasyon Yönetimi

Bu bir yıllık (iki dönem tamamlandı) Ontario College Yüksek Lisans Belgesi operasyon yönetimi sektöründe bir kariyer arayan üniversite ve kolej mezunları için tasarlanmıştır.

Mezunlar bir iş ya da organizasyon içinde planlama, işletme ve kontrolü ile ilgili karar alma sürecine dahil edilmektedir. Müfredat planlama ve kontrol, nakliye ve dağıtım, proje planlama, kalite tüm işlemler (örneğin, tedarik zinciri elemanları, satın alma, üretim ve operasyon planlama ve yönetimini kapsayan, küresel ekonomi içinde iş operasyonlarını alanında uygulamalı bilgi üzerinde durulacak değişen büyüklük ve karmaşıklık işletmeler dahil güvencesi).

Öğrenme faaliyetleri denetleme ve takım çalışması becerilerinin gelişimini desteklemek. Mezunlar bilgi ve üretim teknolojisinin kullanımı ile tanıdık.

Bu programı düşünen adaylar insanlarla çalışma ve sorunları çözme keyfini gerektiğini bilmelidir. Insan ilişkileri ve iletişim becerileri kazandırmak ve farklı iş durumlara yanıt verirken baskı altında çalışmayı öğrenmek gerekir, bu alanda başarılı olmak için.

Beceri ve esnekliğe sahip olacak bu öğrenme çıktılarını karşılayan Mezunlar imalat, hizmet sektöründe liderlik ve denetim kademelerinde çeşitli onların bilgi uygulamak, ya da hükümet için. Onlar tedarik zinciri yönetimi, üretim analizi, proje yönetimi, malzeme planlama, stok yönetimi, satın alma, değer analizi ve kalite güvencesi istihdam edilebilir.

Etkin bir malzeme ve operasyon yönetimi alanında yetkinlik ve işlevini korumak için, yüksek lisans devam mesleki gelişimine adamış olmalıdır. Istihdam bu alanla ilgili birçok meslek kuruluşları özel uzmanlık alanları ile ilgili eğitim programları ve sertifikasyon sunuyoruz. Bu ek profesyonel belirtme başarılı bir kariyer planlaması için önemlidir.

Başvuru Koşulları

Bir İki veya Üç Yıl Koleji Diploması veya Lisans: Üniversite YA iş deneyimi beş yıl değerlendirildiği gibi (Not asgari 'C +' ortalama veya kümülatif 2.5 not ortalaması) VEYA ilgili iş deneyimi ve sonrası ortaöğretim Kabul kombinasyonu operasyon yönetimi alanında olduğu gibi eşdeğer olduğu Koleji tarafından değerlendirilecektir

Not: Başvuru iş deneyimi ayrıntılarını içeren bir özgeçmiş ve kapak mektubu gerekebilir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Anadili İngilizce Başvuru aşağıdaki yöntemlerden biri ile İngilizce yeterlilik göstermek için gerekli olacaktır değildir:

  • Programın Başvuru Koşulları bağlı bir Ontario Ortaokul veya dengi bir Sınıf 12 Üniversite akarsu veya Üniversite Akış İngilizce kredi,
  • Son iki yıl içinde test sonuçları ile Internet-based test (IBT) için kağıt tabanlı test (PBT), ya da 88 için 570 asgari puan ile Yabancı Dil Sınavı (TOEFL) testi olarak İngilizce Testi
  • Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi (IELTS) son iki yıl içinde test sonuçları ile hiçbir skor dört bantlarında az 6.0 ile 6.5 genel bir skor ile testi,
  • Son iki yıl içinde test sonuçları ile dört bant hiçbirinde skoru az 60 ile 70 genel bir skor ile Kanada Akademik İngilizce Dil (CAEL) testi,
  • Son iki yıl içinde test sonuçları ile testin tüm bölümleri% 75 taban puanı ile Fanshawe College'da İngilizce Dil Değerlendirme (ELE)

Önerilen Akademik Hazırlık

Oldukça öğrenciler programa girmeden önce aşağıdaki alanlarda yetkin olması tavsiye edilir:

  • matematik
  • İş İletişimi
  • Bilgisayar uygulamaları, özellikle Microsoft Word, Excel ve PowerPoint
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
7,330 CAD
dönem başına
Information
Deadline
Bilgi iste
For September 2015 and January 2016, this program will be open to international students only.
Locations
Kanada - London, Ontario
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
For September 2015 and January 2016, this program will be open to international students only.
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Kanada - London, Ontario
Son başvuru tarihi Bilgi iste
For September 2015 and January 2016, this program will be open to international students only.
Bitiş tarihi Bilgi iste