Ducasse Education - Centre de Formation Alain Ducasse

Giriş

Ödüllü mutfak efsanesi geliyor Gönderen Ducasse EğitimMisafirperverliği sanatına tutku ve bağlılık uygulama ve deneyim on yıllar boyunca sahte olağanüstü standartları zengin bir tarihe altını profesyonel ve Mutfak öncesi profesyonel ve Pastacılık Sanatları okullar, önde gelen küresel organizasyonu.

1999 yılında düzenlendi, Ducasse Eğitim kapsamlı eller hassas, yenilik ve titiz beceri tabanlı bir metodoloji ile tekniklerin pratik öğrenme vurgulayan eğitim programları ile en yüksek mutfak ve pastacılık sektöründe standartları belirliyor.


"Ben her zaman mutfak ve pasta sanatları benim vizyonu geçmek çalıştık. Aklımda bir tek sloganı ile becerilerini güçlendirmek isteyen tüm insanlar benim know-how paylaşan: mükemmelliği pratikte "Alain Ducasse.

uygulamada mükemmelliği


İki kampüsü şimdi Fransa'da oluşturulmuştur: Centre de Formation d'Alain Ducasse (CFAD), uzman mutfak Sanatları ve restoran ve Fransız pasta, ekmek, çikolata, şekerleme ve dondurma uzmanları için, Fransa'da ve yurtdışında, otuz yılı aşkın bir süredir referans okul olmuştur Ecole Nationale Supérieure de Patisserie (ENSP) için pasta.


Bizim mutfak programlar Centre de Formation d'Alain Ducasse sunulan:

  • Lisans Mutfak Sanatları
  • Mutfak Sanatları Diploması
  • Üstün Culinary Arts Diploma
uygulamada mükemmelliği
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Görmek Diplomalar »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Kampüs Tam zamanlı 8 ay March 2019 Fransa Paris

Pratik staj ile bu yoğun uygulamalı giriş becerileri programı ile mutfak kariyerinizi başlatın. Bu giriş seviyesi programı hevesli şefler için tasarlanmıştır. 10 katılımcı ile sınırlı küçük grup ayarları kişiselleştirilmiş eğitim sağlar. Bu eğitim, mezunların bir komis şef seviyesinde beklenen işe özel yetkinlik kazanmalarını sağlar.

[+]

Mutfak kariyerinizi başlatın Gıdayla ilgili hizmetlerde giriş seviyesi profesyonelleri için özel olarak tasarlanmış olan Culinary Arts Diploma, premium kuruluşlarda beklenen en yüksek standartları sağlar. Çekirdek mutfak öğrenin

Şef kariyerini başlatmak isteyen öğrencilerKariyer değiştiricilerGirişimciler

İÇERİK

Kesme yöntemleri, bazlar, soslar, çeşnilerPişirme yöntemleriSebzeler ve tahıllarİletişimKümes hayvanları ve etyönetimDeniz ürünleriTemel pastaMutfak tekniklerinin ve staj hazırlıklarının gözden geçirilmesiGenel final sınavıDucasse Education ağının bir restoran bölümünde 3 aylık staj.

KABUL

Minimum yaş: 18 yaşındaİngilizce akıcıÖnkoşul: Lise derecesi... [-]

Kampüs Tam zamanlı 6 ay September 2019 Fransa Paris

2/3 yıllık deneyime sahip profesyoneller veya Mutfak Diploması olan profesyoneller için. Profesyonel mutfakta her uzmanlık alanında en yüksek uzmanlık seviyesine ulaşın. Yoğun modüller beceri geliştirme üzerine bir vurgu ile mutfak sanatları ileri yönlerini öğretir. İzlenen staj yoluyla gerçek dünyadaki bir çalışma ortamında know-how'ı güçlendirin. Sınırlı sayıda 10 katılımcı ile küçük grup ayarları, yoğun ve kişiselleştirilmiş eğitim sağlar.

[+]

2/3 yıllık deneyime sahip profesyoneller veya Mutfak Diploması olan profesyoneller için.

Mutfak kariyerinizi hızlandırın ! Culinary Arts mezunları ve kendi know- how'larını tamamlamak isteyen Şefleri görevlendiren bu yoğun ileri yetenek programı, en üst düzey uluslararası kuruluşlarda beklenen en yüksek standartları sağlar. Soğuk mutfak hazırlıklarından, farklı ikram konseptlerine uygulanan gelişmiş mutfak tekniklerine kadar, profesyonel mutfakta her uzmanlık alanı için en yüksek uzmanlık seviyesini elde edin . İzlenen staj yoluyla gerçek dünyadaki bir çalışma ortamında beceri bilgisini güçlendirin. Küçük grup ayarları kişiselleştirilmiş, etkileşimli ve verimli bir eğitim sunar. Bu eğitim size 26 Eylül 2016 tarihine kadar “Sorumlu Mutfak Gastronomi” (1), NSF kodu 221T, seviye III (FR) ve seviye 5 (AB) ünvanı ile Ulusal Sertifika kayıtlarına girecek ve 4 Ekim 2016 tarihinde Resmi Gazetesi. DURATION: 6 aylık değişen beceri geliştirme dersleri ve Ducasse Education ağının kuruluş bölümünde uygulamalı deneyim DİL İNDÜKSİYONU: İngilizce İÇİN:... [-]


İletişim
Yer adresi
Centre de Formation Alain Ducasse,
41 rue de l'Abbé Ruellan

Paris, Île-de-France, 95100 FR