Sürekli olarak Rusya'nın en iyi üç üniversitesinden biri olan Higher School of Economics ( HSE University), yüksek öğrenime yönelik uluslararası fikirli, araştırma odaklı yaklaşımı ile kendini ayırıyor. St. Petersburg, Nizhny Novgorod ve Perm'daki kampüslerle Moskova'nın canlı merkezinde bulunan HSE , her seviyede olağanüstü akademisyenler sunmaktadır ve İngilizce öğretilen 20 Master programını içerir.

Modern HSE 1992'de önde gelen Rus ekonomistler ve hükümet reformcuları tarafından, yeni nesil ekonomistleri eğiterek ve kamu ve özel sektörde yeni fikirler yaratarak Rusya'da ekonomik ve sosyal değişimi teşvik etmek için kuruldu. Geçtiğimiz on yıllarda, üniversite ekonomi okulundan, Rusya'nın en önemli şehirlerinden dördünde 35.000'den fazla öğrenci ve 4.000 öğretim üyesi olan tanınmış bir araştırma üniversitesine hızla büyüdü. Üniversite, ekonomi, yönetim, sosyoloji, kamu politikası ve bilgisayar bilimlerinde ülkenin en iyi akademik bölüm ve araştırma merkezlerinden bazılarına sahiptir. HSE , ülkedeki ilk Kentsel Araştırmalar departmanını da içeren Rusya'daki en ileri programlara ve fakültelere ev sahipliği yapıyor. 2014'te Rusya'nın önde gelen internet şirketi Yandex ile ortak olarak gelecek üniversitelerde bilgisayar programcıları ve mühendisleri yetiştirmek üzere Bilgisayar Bilimleri Fakültesi açıldı.

Uluslararası Başlangıç ​​tarihi itibariyle, HSE , uluslararası alanda yönlendirilen bir üniversitedir. Artık borsalar, çift dereceli programlar ve yaz okulları şeklinde 130'dan fazla üniversite ve araştırma organizasyonu ile ortaklıklar bulunmaktadır. Üniversitenin fakülte ve araştırma faaliyetleri gittikçe daha fazla uluslararası hale geldi ve öğrencileri artık 60'dan fazla farklı ülkeyi temsil ediyor.

Çeşitli HSE , Rusya'da İngilizce öğretilen yüksek lisans programlarını sunmaktadır. Bu programlar, kamu politikasından iş dünyasına ve alan çalışmalarına kadar uzanır ve öğrencileri seçtikleri alanlarda lider olmaya hazırlar. En iyi öğrencileri cezbetmek için, nitelikli adaylara liyakate dayalı burs ve harçlar verilir.

Fakültemiz, araştırmacılarımız ve öğrencilerimiz 50'den fazla ülkeyi temsil etmektedir ve en yüksek akademik standartları korumaya adamıştır. Yeni benimsenen yapısal reformlarımız, HSE uluslararasılaşmasını ve fakültemizi, araştırmacılarımızı ve öğrencilerimizi çığır açan araştırmalarını desteklemektedir.

Dört kampüslü dinamik bir üniversite olan HSE , Rus eğitim geleneklerini en iyi uluslararası öğretim ve araştırma uygulamaları ile birleştiren bir liderdir. HSE , bir dizi uluslararası alanda üst düzey bölümler ve araştırma merkezleri bulunan orta öğretimden lisansüstü eğitimlere kadar üstün eğitim programları sunmaktadır.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Higher School of Economics

Rus öğretti lisans ve yüksek lisans programlarına girmek isteyen uluslararası öğrenciler için Rusça dil eğitimi. ... [+]

Okumak isteyen uluslararası öğrenciler için lisans veya yüksek lisans programlarını Rusça öğretti ama sınırlı veya dil önceden hiçbir bilgisi, Hazırlık Yılı yoğun eğitim vermektedir.

Rus temellerini kapsayan sonra, program beşeri bilimler, iktisat, teknoloji ve mühendislik adamış parça ayrılmıştır. Başarıyla Hazırlık Yılı tamamladıktan sonra, öğrencilerin HSE'nin Rus öğretti programlara tam öğrenim bursları için başvuruda bulunabilirsiniz.

Süre: Ekim 2017 - Temmuz 2018 (32 hafta)

Son başvuru tarihi: 17 Ağustos 2017

Ücret: 135,000 ruble

Programını tamamlayan öğrenciler sahip: Yeterli Rus dili seçtikleri lisans veya yüksek lisans programında öğrenim görmek yeterlilik ve mesleki ve sosyal ortamlarda iletişim becerisi ... [-]
Rusya Moscow Saint Petersburg Kore Cumhuriyeti Seoul  + 1 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rusya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Moscow
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Saint Petersburg
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kore Cumhuriyeti
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Seoul
    )

)
1
October 2019
Full-time
32 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Higher School of Economics

Moskova'da Dönem disiplinlerde derslerin geniş bir yelpazeye sahiptir. Rusça dil eğitimi her düzeyde mevcuttur ve dilin kendi komut yeterince güçlü olup olmadığını öğrenc ... [+]

Lisans ve lisansüstü öğrencileri ziyaret için HSE'nin İngilizce öğretti tüm programları Açılış, Moskova'da Dönemi disiplinlerde derslerin geniş bir yelpazeye sahiptir. Rusça dil eğitimi her düzeyde mevcuttur ve dilin kendi komut yeterince güçlü olup olmadığını öğrenciler HSE'nin Rus öğretti kurslara kayıt olabilirsiniz. Program onları Moskova'nın birçok boyutu keşfetmek için fırsat veren, Rusya'nın başkentinin kalbinde öğrencileri yerleştirir.

Tarihler: Bahar Dönemi: Ocak - Haziran 2018 (yönlendirme oturumu Ocak, 9'da başlıyor) | Güz Dönemi: Eylül - Aralık 2018 (yönlendirme oturumu 22 Ağustos'da başlıyor).

Ücret: Dönem başına 3000 USD... [-]

Rusya Moscow Saint Petersburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rusya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Moscow
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Saint Petersburg
    )

)
1
August 2019
Full-time
1 - 2 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Higher School of Economics

Kredi kazanmak ve Moskova ve St. Petersburg HSE'nin Uluslararası Yaz Üniversitesi Rusya'yı keşfetmek ... [+]

Tüm dünyadan her yaz, lisans ve yüksek lisans öğrencileri ve profesyoneller HSE en profesörleri ile İngilizce öğretti dersler için Moskova'ya geliyor. Dersler Rusya ve Avrasya politika, tarih, ekonomi, kültür ve odaklanmak ve ayrıca bilgisayar bilimleri, matematik, sosyal bilimler, beşeri bilimler ve Rusça dil bulunmaktadır.

Öğrenciler ilgi ve onlar kazanmak isteyen kredi sayısı esas kendi çalışma planlarını tasarlamak. HSE St. Petersburg ve Nizhny Novgorod kampüslerinde özel öğrenci öğrencilerinin Rusya'nın üç şehrini bir yazda deneyimleyebilmeleri için özel modüller sunuluyor.

Tarihler: 20 Haziran - 20 Ağustos 2018

Ücret: Akademik kredi başına 150 USD (daha fazla bilgi)... [-]

Rusya Moscow Nizhny Novgorod Saint Petersburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Rusya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Moscow
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Nizhny Novgorod
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Saint Petersburg
    )

)
1
June 2019
Part-time
2 - 8 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku

HSE University Russia

USA Student Review

HSE University: Nothing like you expected

Location address
Higher School of Economics
Myasnitskaya 20

Moscow, Moskva, 101000 RU
Social Media
Location address
Saint Petersburg, Sankt-Peterburg, RU
Location address
26, Kyungheedae-ro, Dongdaemun-gu, Seoul
Seoul, Seoul, 02447 KR