Oakfields College

Giriş

Neden Oakfields College ?

Oakfields College , 2006 yılında Pretoria'daki ilk kampüsümüzü açtığımızdan bu yana uzun bir yol kat etti.

Birkaç yıl süren Pretoria kampüsündeki kurslarımızı koştuktan sonra, Johannesburg ve East Rand'daki kurslarımız için güçlü bir talep olduğunu ve Edenvale'de bir kampüs açmamıza ve kısa bir süre sonra Somerset West, Cape'de bize ulaşmamızı sağladık. İlçe.

Başarımızın büyük bir kısmı, kurslarımızın son derece pratik olması ve öğretim elemanlarımızın deneyimli endüstri profesyonelleri olması üzerine inşa edilmiştir. Sınıflarımız küçüktür, bireysel ilgi sunar ve sınıftaki gerçek yaşam deneyimlerini simüle etmek için farklı fakülteler birbirleriyle bütünleşir. Örneğin, halkla ilişkiler ve etkinlik yönetimi öğrencilerimiz moda öğrencilerimiz için moda şovunu düzenler; grafik tasarım öğrencilerimiz sanat eserleri ve posterleri tasarlıyor ve ses öğrencilerimiz şov için sesi ve aydınlatmayı yönetiyor.

Makyaj ve özel efektler öğrencilerimiz de modellerin makyajına dahil olacaklar, fotoğraf ve film öğrencileri ise önemli fotoğrafların çekilmesi ve kaydedilmesi için harika fotoğraflar / filmler olmasını sağlayacak!

Akreditasyon

Oakfields College , Mesleki Yeterlilik Çerçevesine (OQF) giren beceriye dayalı nitelikler sunar.

Oakfields College , Eğitim Bakanlığı ile özel bir FET (İleri Düzey Eğitim ve Öğretim) koleji olarak tescil edilmiştir ve Kalite ve Ticaret Meslekler Konseyi (QCTO) veya QCTO'nun bu tür kalite güvence işlevlerini temsil ettiği kuruluş tarafından akredite edilmiştir. Diğer bir deyişle, ilgili SETA (Sektör Eğitimleri Eğitim Kurumu).

Oakfields College , 31 Aralık 2020 tarihine kadar, 1997 tarihli Yükseköğretim Yasası uyarınca özel bir yüksek öğretim kurumu olarak, Yüksek Öğretim ve Eğitim Bakanlığı'na geçici olarak kayıtlıdır. Kayıt no.2015 / HE07 / 001. Bir kurum olarak Oakfields College , MICT Seta (ACC / 2012/07/598) ve CATHSSETA (MAPP7552 / 613 / P / 000213/2012) ile kayıtlıdır. MICT Seta ve CATHSSETA, Sanat için SAQA (Güney Afrika Yeterlilik Kurumu) tescilli ETQA'lardır (Eğitim ve Öğretim Kalite Güvence Kuruluşları).

Artikülasyon Anlaşması

Oakfields College , Birleşik Krallık'taki uluslararası eğitim kurumu Solent Üniversitesi ile güçlü bağları var. Solent Üniversitesi ile bir anlatma anlaşması var.

Bu, Oakfields College mezun olan öğrencilerin Solent University'deki çalışmalarını ilerletme seçeneğine sahip oldukları anlamına gelir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Diplomalar » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 2 daha

Bu ders sırasında, projelerinizde müzik videoları, belgeseller, mockumentaries, reklamlar ve kısa filmler yer alıyor. [+]

genel bakış

Bu ders sırasında, projelerinizde müzik videoları, belgeseller, mockumentaries, reklamlar ve kısa filmler yer alıyor.

Ayrıca yıllık moda şovunu, grupların savaşını ve hatta tiyatro yapımlarını filme alma şansına sahip olacaksınız; Bunların hepsi gelecekteki işverenlere gösterebileceğiniz şovunuza ekleniyor.

Filmler ve videolar üreterek ve üreterek dramatik bilgiler, fikirler, ruh halleri ve duyguları iletmek ister misiniz? Oakfields College , filmin tüm farklı yönlerine bireysel olarak dikkat ve poz vererek, 'kutudan çıkma' düşüncesine odaklanarak iç Spielberg'inizin kilidini açmanıza yardımcı olacağız.

Film, televizyon ve video prodüksiyon programı, yaratıcı yeteneğinizi genişletmek için mükemmel bir fırsat sunuyor ve film endüstrisine girmek için olağanüstü bir kariyer yoludur.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 2 daha

Grafik tasarım öğrencisi olarak, yıllar boyunca reklamların, posterlerin, broşürlerin, logoların, ürünlerin ve ambalajların tasarımını içeren bir dizi uygulamaya sahip olacaksınız. Tüm bu çalışmalar, yeteneklerinizi gelecekteki işverenlere göstermek için önemli bir portföy sağlayacaktır. [+]

genel bakış

Grafik tasarım öğrencisi olarak, yıllar boyunca reklamların, posterlerin, broşürlerin, logoların, ürünlerin ve ambalajların tasarımını içeren bir dizi uygulamaya sahip olacaksınız. Tüm bu çalışmalar, yeteneklerinizi gelecekteki işverenlere göstermek için önemli bir portföy sağlayacaktır.

Oakfields College grafik tasarım eğitimi, yaratıcı yeteneklerinizi nasıl kazançlı ve dinamik bir kariyere dönüştüreceğinizi öğrenmek için harika bir yoldur. Bu ders size grafik tasarımın yaratıcı endüstrisine girmenizi sağlayacak kapsamlı bir eğitim sağlayacaktır.

Oakfields College kullanılan yazılım her zaman günceldir, böylece çalışmaya başladığınızda, etkili bir şekilde çalışabilmek için yeni programlar öğrenmek zorunda kalmazsınız.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 2 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 2 daha

Her yılın sonunda bir moda öğrencisi olarak, kıyafetlerinizi endüstri profesyonelleri ve akranları eşliğinde düzenlenen bir moda şovunda sergileyeceksiniz. Etekler, elbiseler, gömlekler, pantolonlar, gece kıyafetleri ve gelinlik gibi çeşitli kıyafetleri tasarlayacak ve hazırlayacaksınız. [+]

genel bakış

Her yılın sonunda bir moda öğrencisi olarak, kıyafetlerinizi endüstri profesyonelleri ve akranları eşliğinde düzenlenen bir moda şovunda sergileyeceksiniz. Etekler, elbiseler, gömlekler, pantolonlar, gece kıyafetleri ve gelinlik gibi çeşitli kıyafetleri tasarlayacak ve hazırlayacaksınız.

Bu zorlu, göz alıcı ve heyecan verici endüstride kendinizi görüyor musunuz? Tasarımcılardan modacılara, satıcılara ve perakende satış yöneticilerine kadar moda dünyası, yaratıcı, kararlı ve yüksek vasıflı insanlara ihtiyaç duyuyor.

Oakfields College moda tasarım programı, bu sektörde aktif bir kariyer sürdürmek için bilgi ve beceri sağlayacak son derece pratik bir derstir.... [-]


Diploma

Kampüs 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge Edenvale Cape Town + 1 daha

3D animasyon kursumuzda, muhtemel işverenlerin yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi Oakfields College sağlayacak olan Oakfields College çalışmalarınız sırasında yaptığınız çalışmaların bir portföyünü tasarlayacak ve üreteceksiniz. [+]

genel bakış

3D animasyon kursumuzda, muhtemel işverenlerin yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi Oakfields College sağlayacak olan Oakfields College çalışmalarınız sırasında yaptığınız çalışmaların bir portföyünü tasarlayacak ve üreteceksiniz.

3D animasyon ve görsel efektlerdeki bu Diploma, profesyonel animasyon sektörüne girmek isteyen mezunlara kapsamlı eğitim sağlar. Üretimden, 3 boyutlu üretime kadar tüm üretim alanlarında yoğun bir şekilde eğitilecek ve bu da sizi pazarlanabilir hale getirecektir.

Kursu bitirdiğinizde, sektör hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenmiş olacaksınız ve başarılı bir 3D sanatçı olmak için neler gerektiğini tam olarak anlayacaksınız.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Lynnwood Ridge

Dans etmek, şarkı söylemek ve oyunculuk yapmak en sevdiğiniz üç şeyden oluşuyorsa, o zaman müzikal tiyatro diplomamız sadece sizin için bir yoldur. Odaklanmış tiyatro ışıklarının parıltısı ile sahnede olmak, birçok kişi için göz korkutucu bir beklenti olabilir, ancak bu düşünce sizi heyecanlandırırsa, şimdi seçmeninizi şimdi Oakfields College yaptırın! Mezunlarımız yaptıkları için mutlular! [+]

genel bakış

Dans etmek, şarkı söylemek ve oyunculuk yapmak en sevdiğiniz üç şeyden oluşuyorsa, o zaman müzikal tiyatro diplomamız sadece sizin için bir yoldur. Odaklanmış tiyatro ışıklarının parıltısı ile sahnede olmak, birçok kişi için göz korkutucu bir beklenti olabilir, ancak bu düşünce sizi heyecanlandırırsa, şimdi seçmeninizi şimdi Oakfields College yaptırın! Mezunlarımız yaptıkları için mutlular!

Şarkı söylemek, oynamak ve dans etmek için bir tutkunuz var mı? O zaman Oakfields College gelmelisin.

Müzikal tiyatro ve danstaki bu üç yıllık diploma, sahne sanatları, müzikal tiyatro ve dans endüstrisinden profesyoneller tarafından yönetiliyor. Üreticilerin çoğuna katılan ve çoğu zaman kolejde atölye çalışmaları yapan üreticiler, acentalar, koreograflar ve yönetmenler de dahil olmak üzere sektördeki rol oyuncuları tarafından güçlü bir şekilde desteklenmektedir.... [-]


İletişim

Oakfields College Pretoria Campus

Oakfields College East Rand Campus

Somerset West Bizweni Campus