Mimari tekniklerini

Montreal Technical College (MTC)

Program Açıklaması

Mimari tekniklerini

Montreal Technical College (MTC)

Program "Yapı Teknolojileri ve Bayındırlık: özel mimarisi Teknikleri" meslekdaşlar Çalışmaları Teyidi (AKS) yol açan, iki temel konulara dayanmaktadır; İnşaat ima; yapı bilimi, malzeme ve mimar veya inşaat mühendisi müvekkilinin a kadar düşüncelerini dile geçtiği enstrümandır bir binanın her elemanı ve tasarım gerçekleştirmek için kendi yöntemleri hakkında bilgi El ve yükleniciye işi gerçekleştirmek için.

Program faydaları

Eğitim tamamen teknik olduğunu. Bu işgücü piyasasına hızlı entegrasyon sağlayarak, ön planda bilgisayar destekli tasarım ve inşaat teknolojisi öğrenme üzerinde duruluyor; Sınıf mevcudu minimuma tutulur. (Sadece sonra (sınıf başına 10 ila 12 öğrenci) Bu, her öğrenme sürecini takip etmek ve çok aslında yeri iletişim ve özerklik büyük önem paylaşan her öğrenciye özel ilgi sağlar 16) Eğitim (arka arkaya dört seans), öğrenciler işgücü piyasası için hazırlanan onaltı ay; Öğretim des Québec.Les öğretmenlerin Mühendisleri Sipariş gerçekçi bir yaklaşımdır mimari projeler ve gerçeklik ile temas lehine olduğunu du Québec Architectes kalifiye mimar ve mühendisler tarafından verilen yüksek düzenin ve Baro hem tanınan Pazar (şirket ziyaretleri, siteler, hoparlörler); Öğrenciler işletmelerde entegrasyonu teşvik etmek çalışma (part-time) ve küçük projelerin üçüncü oturumun sonunda sunulan, Fırsatlar amacıyla üniversite dersleri greft işgücü piyasasına giren mezunlar için Daha büyük değerler konumlara erişim, idari personelin katılımı sınıfı katılımını sağlar. Disiplinli olurken çevre sıcak. Öğrenciler tesislerinde her zaman erişebilirsiniz.

Başlama zamanı

14 Eylül 2015

Uygunluk

 • DES + Matematik 436
 • Équivlance + Matematik 436
 • Deneyim + domain Matematik 436

Kabul için genel bilgiler

Sınıflar İngilizce veya Fransızca sunulmaktadır. Montreal Technical College'de öğrenimlerine devam etmek isteyen öğrenciler tam zamanlı sadece kayıt gerekir. Onlar mümkün olduğunca çabuk kabul edilmek için Uygulama sunmalıdır. Kolej kısa sürede uygulamanın sonucunun öğrencileri bildirecektir. Son olarak, kabul edilen öğrenciler Formulaired'inscription alacaksınız.

Programına kabul ÖZEL ŞARTLARI

 • Lise diploması veya dengi artı Matematik 436
 • Veya eşdeğer eğitim 436 Matematik üzerinde yeterli sayılır
 • Inşaat alanında deneyim Daha Math 436 var

Emme sınırlarını Tarihler

Uygulama 15 Kasım'da, 15 Temmuz ve kış oturuma, sonbahar oturumu için, iki ay, bir oturumun başlamasından önce üniversitede alınmalıdır.

Çalışmaların maliyeti (YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ)

 • Okul ücretleri - $ 16,000.00
 • Ders Kitapları - 625,00 $
 • Çizim ekipmanları - 215,00 $
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
 • Fransızca
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
16,000 CAD
Information
Deadline
Locations
Kanada - Montreal, Quebec
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Kanada - Montreal, Quebec
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste