Müzik ön Lisans

California College of Music

Program Açıklaması

Müzik ön Lisans

California College of Music

6 çeyrek, 90 kredi Müzik Performansında Bilim Dereceli Önem Derecesi, CCM'de sunulan en kapsamlı ve yoğun programdır. Modern müzik endüstrisi için kapsamlı ve cilalı müzisyenliği, kişisel sanatsal rehberlik ve hazırlık vurgulayan önlisans programına öğrenci oluşturma ve kendi benzersiz sesini bileme veya yol boyunca stili oynuyor, geniş pratik gerçek dünya becerilerini geliştirmek. Dersler kanıtlanmış kayıtları ve öğrenciler sektöründe karşı karşıya gelecek karmaşık beklentilerin bir firma anlayışı ile başarılı müzisyen tarafından verilmektedir. Bu titiz 6 çeyrek programı tamamlamak için sadece bir yıl ve bir buçuk alır, ancak bu süre içinde öğrencilerin çeşitli, çok yönlü müzikal müfredat maruz kalmaktadır. Bizim önlisans programıdır müzikal stilleri ve yapıları, teknik yeterlilik, doğruluk ve özgüven bilgimizin vurgulamaktadır. Mezun öğrenciler seyirciler önünde gerçekleştirilen olacak, kayıt oturumları katılan elektronik müzik oluşturulur ve geniş müzik sektöründe kendini tanıtmak için bir portföy geliştirdi. NOT: Müzik Performansında Bilim Derecesi Önlisans derecesi mesleki bir derece olup Genel Eğitim gereklilikleri veya Bakalorya düzeyinde çalışma için özel hazırlık içermez. CCM, öğrencileri Müzik Performansı Önlisans Programına aşağıdaki araçlarla kabul eder:

  • SES
  • GİTAR
  • BAS
  • DAVUL
  • PİYANO / KEYBOARDS

NASIL BAŞLADI VE GEÇERLİ GET

1. Adım: Video Audition'ınızı Film Edin

2. Adım: Kabul için Çevrimiçi Başvuru Tamamlayın

3. Adım: Başvuru ücretinizi ödeyin ve bize destek belgelerinizi gönderin

SON BAŞVURU TARİHİ

CCM bizim İlkbahar ve Sonbahar kesimlerde yeni öğrenci kabul ediyor. Bahar 2018 Çeyrek 9 Nisan 2018'de başlayacak ve yeni öğrencilerin tüm başvuru materyallerini aşağıdaki son tarihlere kadar göndermeleri gerekmektedir:

ABD'de Yerleşikler: 9 Mart 2018.

Uluslararası Öğrenciler: 9 Şubat 2018 .

LÜTFEN DİKKAT EDİN: BAŞVURU ÜCRETİNİN ALINMADIĞINDAN BAŞVURUNUZU İNCELEMEYECEKTİR.

Müzik Performans Bilim Derecesi mesleki derece olarak kabul edilir ve genel eğitim kursları veya Bakalorya düzeyinde çalışma için özel hazırlık içermez. Önlisans Programı, uluslararası öğrencilere şu anda mevcut değildir; Müzik Kaliforniya Üniversitesi'nde okumak isteyen ABD dışındaki öğrenciler Sanatçı Geliştirme Programı, Müzik Performans Sertifika Programı, ya da Çırak Programı Müzik Performans düşünmelisiniz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi October 12, 2017
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Nis. 2018
Duration
Süre
18 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Pasadena, Kaliforniya, CA
Başlangıç tarihi: Nis. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Başlangıç tarihi: Nis. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Nis. 2018
Amerika Birleşik Devletleri - Pasadena, Kaliforniya, CA
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste