Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uluslararası İş Hayatı 2 Undergraduate Pathways Karşılaştır

Küresel düzeyde düşünebilme yeteneklerini geliştirmeye ihtiyaç duyan öğrenciler, başka bir çalışma alanına odaklanmaya devam ederken, bir lisans programına kayıt olmak isteyebilir. Bu tür bir program, öğrencileri yukarı doğru hareketlilikle tatmin edici ve yüksek ücretli bir kariyere devam etmek için gerekli beceri ve bilgi ile donatmak için yardımcı olabilir. Tamamlama, öğrencilere son derece rekabetçi iş dünyasında bir avantaj sağlayabilir. Bu programların çoğu tamamlamak için bir ve iki yıl sürer.

Uluslararası işletmelerde bir lisans yolu nedir? Bu tür bir program, öğrencileri dünya çapında düşünmeye, farklı kültürlerle çalışmayı ve uluslararası işletmeleri yönetmeye hazırlar. Öğrenciler, iş planlarının yazılması, muhasebe ve halkla konuşmanın yanı sıra kültürel duyarlılık ve yabancı diller de dahil olmak üzere uzmanlık becerileri gibi pratik becerileri öğrenirler. Birçok program, öğrencilerin Avrupa veya Orta Doğu gibi dünyanın belirli bir bölgesine odaklanmalarına izin verir. Dersler, uluslararası iş hukuku, insan kaynakları yönetimi ve diğer ülkelerin ekonomi politikaları gibi çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

Bu tür bir lisans yolunu tamamlayan öğrenciler, uluslararası iş dünyasına benzersiz bir bakış açısı kazandırmakta ve bu onları çok uluslu şirketlerde çalışma için özellikle uygun hale getirmektedir. Yöneticiler olarak etkinliklerini arttırmak ve işverenler için daha değerli hale getirmek için liderlik ve takım oluşturma teknikleri geliştirebilirler.

Her bir lisans yolunun maliyeti her üniversitede farklıdır. Öğrencilerin amaçlarına en iyi uyan programı seçmeden önce hedeflerini ve mali durumlarını değerlendirme zorunluluğu vardır.

Uluslararası işletmelerde bir lisans programını tamamlamada başarılı olan öğrenciler, ulusal sınırların ötesine geçen şirketler için çalışmak için benzersiz bir şekilde uygun olabilir. Sonuç olarak, herhangi bir sayıdaki farklı sektörde fırsatları takip edebilirler. Ortak işverenler arasında teknoloji şirketleri, bankalar, üreticiler, nakliye şirketleri ve devlet kuruluşları bulunur. Belirli pozisyonlar muhasebecilerin ve pazarlama yöneticilerinden mali analistlere ve ekonomistlere kadar her şeyi içerebilir.

Dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler uluslararası ticaret alanında lisans programları sunmaktadır. Çevrimiçi kurslar, özellikle okulu veya seçimine yakın olmayan veya diğer sorumlulukları yerine getirmeye ihtiyaç duyan öğrencilere hitap edebilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

2 Sonuçlar Uluslararası İş Hayatı

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
INTO Manchester in partnership with Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın. ... [+]

Manchester Metropolitan Üniversitesinde İşletme ile ilgili konularda bir lisans derecesinin 2. yılına doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: OcakÜcretler: £ 15,075'denDers saatleri: Haftada 24 saat (1. Yarıyılda haftada 20 saat)Sınıf boyutu: 20Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: NCUK’dan Yüksek Öğrenim Sertifikası (FHEQ Seviye 4).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Manchester
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
The American College of Greece

IBEA programı 2004 yılında başlatılan ve Yunanistan'da türünün ilk programdır; çokuluslu şirketlerin okuyan stratejik bir yaklaşım ile birlikte Avrupa Birliği'nde iş çalı ... [+]

Lisans İşletme (Hons) (Uluslararası İşletme yolu)

IBEA programı 2004 yılında başlatılan ve Yunanistan'da türünün ilk programdır; çokuluslu şirketlerin okuyan stratejik bir yaklaşım ile birlikte Avrupa Birliği'nde iş çalışmaya ilişkin modüller tanıttı. IBEA öğrencileri uluslararası ve Avrupa iş ve uluslararası düzeyde iş yapan firmalara mevcut stratejilerin dünyasına eleştirel bakış açısı geliştirmek. Program, uygun bilgi ve becerileri ile öğrencilerin rekabetçi ve zorlu küresel ortamda başarılı olmak için donatıyor. programın mezunları çok uluslu bölgesel ve yüksek profilli Yunan şirketler tarafından aranır. IBEA programı, farklı etnik ve sosyal geçmişleri ve deneyimler yoluyla bölüm kültürel ve akademik farklılığını zenginleştirmek farklı ülkelerden gelen öğrencilerin ilgisini çekmektedir.... [-]

Yunanistan Athens
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs

    HT
    www.topobzor.info/elephone-s7-2/

    https://agroxy.com

    agroxy.com/prodat/soja-154/dnepropetrovskaya-obl