Tasarım Çalışmaları Undergraduate Pathways

Tasarım Çalışmaları 2 Undergraduate Pathways İncele

Tasarım Çalışmaları

Bir lisans programı, öğrencilerin başka bir ülkede üniversite eğitimine devam ederken ikinci dil becerilerini geliştirmelerine olanak tanır. Bu şekilde, giriş sınavlarını, okulların ihtiyaç duyabileceği ikinci dil yeterliliğinden geçirebilirler.

Tasarım çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu yol programı genellikle katılımcılara ilgi çekici görünümleri olan benzersiz ürünler inşa etmek için gerekli becerileri öğretir. İster özel sektör, ister kamu sektörü için olsun, tasarımcılar problemleri çözmek veya yeni çözümler üretmek için akıllı ve yaratıcı yöntemler uygulayabilirler. Öğrencilerin moda tasarımında, grafik tasarımında, endüstriyel tasarımda veya iç tasarımda olup olmadığına bağlı olarak, bir lisans yolu genellikle çizim, kompozisyon, metal işi veya renk çalışmaları gibi sınıfları kapsar.

Tasarım, öğrencilerin gelecekteki kariyerlerini sürdürmelerine yardımcı olmak için akademik olmayan dünyada faydalı birçok beceri sağlayabilir. Bunlar, fotoğraf kompozisyonunu ve tasarımın temellerini ve aynı anda birden fazla projeyi yönetebilme yeteneğini içerebilir.

Lisans yolu kursları için maliyetler, okula, yere ve öğrenciye bağlı olarak değişebilir. Çoğu öğrenci programı tamamlamak için bir ila üç sömestr alır.

Tasarımda bir lisans yolu aldıktan sonra, katılımcılar potansiyel kariyerlere açılan bir dizi kapıya sahip olabilir. Meslekler arasında bir grafik tasarımcı, bir fotoğrafçı, bir iç mimar, bir sanat yönetmeni, bir moda tasarımcısı, bir multimedya sanatçısı, bir animatör, bir moda fotoğrafçısı, bir kullanıcı deneyimi tasarımcısı, bir üst düzey web sitesi yaratıcısı, bir promosyon olarak çalışabilir yönetici veya mobilya restoratörü. Tasarım ayrıca, ister bir kabin veya köşe ofisi olsun, herhangi bir kariyerinde bir çalışma alanına dokunma yeteneği sağlar.

Bu dünyada nerede oturursanız olun, bir lisans programı alma şansına sahipsiniz. Üniversiteler her zaman bu kursları sunabilir, ancak bölgenizde değilse, çevrimiçi olarak bir e-kurs aracılığıyla da bulabilirsiniz. Bu seçenek uygun fiyatlı ve kolaydır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Suffolk University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 3 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Boston

Görsel Sanatlar Uluslararası Bir yıl Suffolk University lisansüstü programın bir sonraki dönem girmeye hazırlayacak. Uluslararası Yıl Birinin başarılı bir şekilde tamamlanması ve mezun kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, Suffolk University sonraki dönem lisans eğitimine girebilirsiniz. Bir INTO Suffolk programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir. [+]

Görsel Sanatlar Uluslararası Bir yıl Suffolk University lisansüstü programın bir sonraki dönem girmeye hazırlayacak.

Uluslararası Yıl Birinin başarılı bir şekilde tamamlanması ve mezun kabul için üniversite şartlarının karşılanması üzerine, Suffolk University sonraki dönem lisans eğitimine girebilirsiniz. Bir INTO Suffolk programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derecesi Program Bileşenleri

2-Dönem:

124 kredi saatlik program18-22 kredi saat itibaren uygulanır PathwayBir derece doğru 102-106 kredi saati

1-Dönem:

124 kredi saatlik program9-13 kredi saat itibaren uygulanır Pathway112-115 kredi saati bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, AğustosÜcretler: 22,970 USDDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 18Ödül: Bu Pathway programı Suffolk University Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım veya İç Tasarım Pathway dereceye Suffolk University .Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl Pathway3-Yarıyıl PathwayGiriş koşulları... [-]

University of Gloucestershire
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay July 2019 Birleşik Krallık Cheltenham

University of Gloucestershire Medya Üretimi, Reklamcılık, Bilgi İşlem, Grafik Tasarım ve Fotoğraf gibi alanlarda bir dizi yaratıcı lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın. [+]

University of Gloucestershire Medya Üretimi, Reklamcılık, Bilgi İşlem, Grafik Tasarım ve Fotoğraf gibi alanlarda bir dizi yaratıcı lisans derecesine doğrudan giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Temmuz, EylülÜcretler: £ 12,995Ders saatleri: Haftada 18 saatSınıf boyutu: 16Sınıf süresi:Haftada ingilizce dersi: 6 saatHaftalık konu modülü dersleri: 12 saatHaftada ortalama toplam: 18 saat... [-]


    www.agroxy.com/prodat/jachmen-102/poltavskaya-obl

    www.agroxy.com

    www.granit-sunrise.com.ua