Sanat Çalışmaları Undergraduate Pathways

Sanat Çalışmaları 3 Undergraduate Pathways Bak

Sanat Çalışmaları

Lisans yolları, genellikle yabancı bir ülkede, yeni bir öğrenciyi düzenli bir lisans programına yönlendirmeye yardımcı olabilecek programlardır. İkinci dil eğitimi ve öğrencilerin amaçlanan bölümleri için kredi için kullanılabilecek diğer dersleri içerebilirler.

Sanat çalışmalarında lisans yolu nedir? Makyaj sanatı ya da moda, sanatta lisans yollarına iki örnektir. Dil kurslarının ötesinde, stüdyo ortamında makyaj dersleri olabilir. Bir öğrenci bir makaraya iki veya üç eser ekleyebilir ve daha sonra bir lisans programına kabul edilebilir. Modada, bir giysi için bazı giyim projeleri veya tasarımlar eklenebilir ve becerilerinin pazarlanmasında yardımcı olacak tanıtım kursları olabilir. İş sınıfları bu programın bir bileşeni olabilir.

Dil becerileri sadece daha üst düzey bir programa kabul edilmesinde yardımcı olamaz, aynı zamanda öğrenciler seyahat ederken ve yeni insanlarla tanışmak için de kullanılabilir. Başka bir beceri, bir iş görüşmesi için mükemmel bir görünüm yaratmak için kullanılabilecek profesyonel makyaj yeterliliği olabilir. Bir moda kursundan dikişle ilgili elde edilen bilgi kullanışlı olabilir. Yırtık bir bluz veya eksik bir düğme, işin dışındayken hızla dikilebilir.

Bir lisans programı, normal bir lisans programından tipik olarak daha kısadır, bu nedenle harç ve ücretler daha düşük olabilir, ancak her okulun maliyeti farklı olabilir. Özellikle yabancı bir ülkede eğitim görüyorsa, fiyatın fiyatı üzerinde etkisi olabilir.

Bir sanat yolunu takip eden kariyer seçenekleri arasında animatör, antika değerleme uzmanı, mimari tasarımcı, sanat değerleme uzmanı, kostüm tasarımcısı, zanaatkar, yaratıcı yönetmen, mahkeme salonu veya moda tasarımcısı sayılabilir. Diğer olanaklar arasında cam üfleyici, grafik tasarımcı, iç mimar, makyaj sanatçısı, müze arşivcisi, fotoğrafçı, foto muhabiri, web tasarımcısı ve çok daha fazlası var. Sanatta bir lisans yolu, çeşitli iş gruplarının ilk adımı olabilir.

Bu programlar, genellikle sınıfta ve çevrimiçi olarak dünyanın farklı bölgelerinde sunulmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 35 hafta September 2018 Birleşik Krallık London

Bu zorlu ve heyecan verici bir yıllık kurs son derece rekabetçi derece kursları uygulamak için sizi hazırlayacaktır. son moda veya tekstil projede ardından kişisel yolu gelişimini sanat ve tasarım uygulama, moda ve tekstil uygulamaları ve: Ders üç bölümden, sizin öğrenme ve deneyim üzerine her binada yapılandırılmıştır. [+]

Ne olursa olsun çıkarları ya da emelleri, biz uzman moda profesyonelleri tarafından öğretilen, bizim özel bölümünde moda kursları heyecan verici bir yelpazesi sunuyoruz.

Londra Bölgesindeki Yükseköğretim moda ve tekstil kursları ile mükemmel bağlantıları size başarılı bir moda ders uygulama hazırlamak yardımcı anlamına gelir.

Öğrencilerimizin birçoğu başarılı küçük işletmeler kurmak, Yükseköğretim üzerine ilerledi, ya da moda endüstrisi içinde çalışmak için gitti. Biz üretilen işin yüksek standartta bir üne sahip ve bizim derslere giriş genellikle rekabetçi.

Biz bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca esnek olmayı hedefleyen, çok deneyimli kadar yeni başlayanlar için hitap. Tüm moda kursları üzerine kabul bireysel görüşme gereğidir. Uygun olan yerlerde senin çalışmalarından örnekler getirmek istenecektir. mülakatında biz mevcut hesaba mevcut beceri ve zaman ayırdığınız kişisel çalışma programı oluşturabilirsiniz.... [-]


The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 Birleşik Krallık Manchester

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. [+]

Makyaj Sanatı hakkında (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) Hazırlık Derecesi ders nedir?

Moda ve medya programı ile makyaj sanatı Öreniciyi doğrudan istihdam veya daha fazla çalışma için hazırlık bir makyaj sanatçısı olarak çalışma deneyimi ve bilgi zenginliği kazanmak için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Elbette temel becerileri geliştirme çekirdek modüller bir dizi oluşur ve başarılı bir makyaj sanatçısı olmak için bağlıyor. Bu modüller daha moda ve medya konusu uzman yolunun modülleri tarafından tamamlanmıştır.

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. Dersin içeriği, görsel imge yenilikçi fikirler üretmek medya makyaj endüstrisinin ihtiyaçlarına yaratıcılık ve bağlantı keşfetmek için öğrencileri teşvik eder. Elbette meşgul ve bağımsız bir uygulayıcısı / sanatçı olmak onları hazırlayan yanı sıra, TV ve medya ortamları, tiyatro ve fotoğraf sektörlerinde çeşitli dahil olmak üzere sanatsal makyaj geniş bir yelpazede sanat uygulayıcıları olarak çalışmaya hazırlayacaktır. ... [-]


The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Birleşik Krallık Manchester

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır. [+]

Makyaj Sanatı & hakkında Etkileri (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) ders nedir?

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır.

Tabii daha temel becerileri, nitelikleri genişletmek ve makyaj dönüşüm sanatında teknik yetenek ilerlemek için tasarlanan çekirdek modüller bir dizi oluşur. Bu modüller daha fazla moda ve medya uzman modülleri ile tamamlanmaktadır.

Elbette uyum ve makyaj endüstrisinin zorlu taleplerine yanıt vermek için tüm becerileri ile donatılmış profesyonel makyaj sanatçıları üretmeyi hedeflemektedir. ... [-]    Узнать как http://www.ry-diploma.com недорого с доставкой.
    onlyyou.od.ua