Profesyonel Çalışmalar Undergraduate Pathways

Profesyonel Çalışmalar 2 Undergraduate Pathways İncele

Profesyonel Çalışmalar

Bir lisans programı, öğrencilere ikinci bir dilde çalışırken, üniversitelerde lisans programlarına hazırlanma fırsatı verir. Bu kurslar, bireylerin bir üniversiteye gitmeleri için minimum gereksinimleri karşılamasına yardımcı olabilir ve eğitimden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Profesyonel çalışmalarda bir lisans yolu nedir? Bu özel yol, işletme, mutfak sanatları, muhasebe, bilgisayar bilgi sistemleri ve diğerlerini kapsayabilen birkaç farklı çalışma alanının disiplinlerarası bir araştırmasıdır. Katılımcılar, birden fazla disiplini birleştiren kendi esnek kurslarını hazırlayabilirler. Öğrenciler genellikle matematik, bilim veya tarihte cebir, biyoloji veya Amerikan İç Savaşı gibi ortak sınıflar alırlar.

Profesyonel dereceler, öğrencilere zaman yönetimi gibi çeşitli yetenekler kazandırabilir. Ayrıca, kariyere özgü olanları da öğrenebilirler. Örneğin, kendi programlarını hazırlama sürecinde, öğrenciler karar verme ve uyarlanabilirliği öğrenirler.

Kapsamlı bir araştırma, bir lisans yolu programının maliyetini belirlemenin anahtarıdır. Tüm kurumlar sundukları program türleri açısından farklılık gösterir, bu nedenle küçük maliyet farklılıkları da vardır. Zamanın önüne bakmak her zaman ideal.

Profesyonel çalışmalar lisans yolları, gelecekteki kariyerlerde bireylere yardımcı olabilir. Eğer konum birçok farklı disiplini bir araya getiriyorsa, o kadar iyi olur. Aslında, birçok profesyonel çalışma katılımcısı sonunda hükümet, teknoloji veya sivil toplum kuruluşları için çalışan kariyer bulmaktadır. En yaygın örneklerden bazıları paralegal, operasyon yöneticisi veya idari asistan olarak çalışmayı içerir. Diğer işler arasında ofis yöneticisi, alıcı, yönetici şef veya sistem yöneticisi olabilir.

Bulunduğunuz yer eğitiminizi iyileştirmenizi engelleyemez. Aslında, dünyanın her yerinden üniversiteler, öğrencilere lisans programı alma fırsatı vermektedir. Size en yakın kurum size sunmuyorsa, çevrimiçi kurslar alabilirsiniz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku

University of Portsmouth - International College Portsmouth
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Açık Kayıt Birleşik Krallık Portsmouth

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi [+]

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi

Başlangıç ​​tarihleri: Eylül ve Ocak (yalnızca kuruluş)

Süre: İki yarıyıl

Ücretler: 13.400 £

Temel ModüllerBiyoloji 1Biyoloji 2Kimya 1Kimya 2Bilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişim 3Bilim ve Bilgisayar için MatematikAraştırma Yöntemleri, Eleştirel Düşünme ve İfadeBirinci Yıl Derece ModülleriNörobilim ve FarmakolojiSistemlere HücrelerPatolojik Bilimler BirBiyomedikal Bilimde Vaka TartışmalarıLisansüstü Becerileri ve KariyerLaboratuvar BecerileriICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi... [-]

University of South Florida
Kampüs Tam zamanlı 1 - 3 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Tampa

Biyoloji, Biyomedikal Bilimler, Hücre ve Moleküler Biyoloji, Kimya, Çevre Biyolojisi, Çevre Mikrobiyolojisi, Çevre Bilimleri ve Politikası, Jeoloji, Disiplinlerarası Doğa Bilimleri, Deniz Biyolojisi, Matematik, Tıbbi Teknoloji, Mikrobiyoloji, Biyoloji ve Biyoloji gibi pek çok Lisans derecesine sahiptir. Güney Florida Üniversitesi'nden Fizik veya İstatistik. [+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazandıran derslerden oluşan müfredat yoluyla lisans derecesi programına ilerlemeyi garantilemektedir. Yüksek eğitimli üniversite eğitmenlerinden ve eğitmenlerden kampüste yerli ve yabancı öğrencilere tam entegrasyon sağlarken program boyunca akademik destek sağlıyoruz.

Kariyer yolları

USF'deki fen dalında lisans eğitimini tamamlayan bir öğrenci olarak iş bulabilirsin:

Atletizm antrenörü Biyolog Kimyager Jeolog Deniz biyoloğu Matematikçi Hemşire Fizikçi İstatistikçi Pathways ... [-]