Ücretsiz katıl
Öğrenci girişi
Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Pazarlama Çalışmaları 3 Undergraduate Pathways Araştır

Lisans programları alan öğrenciler, üniversite diplomasına devam ederken, ikinci dil becerilerini geliştirmek için eşsiz bir fırsata sahiptir. Başka bir kültürde yaşamak ve çalışmak, katılımcıların ufkunu açabilir, yazma ve konuşma becerilerini güçlendirebilir.

Pazarlama çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu yol, öğrencilere bilgi ve reklamları belirli kitlelere yaymanın en etkili yollarını araştırma fırsatı verir. Bir ürünün veya hizmetin değerini potansiyel müşterilere göstermek için yapılan bu işlem, bir dizi farklı iş alanında faydalı olabilir. Dahil edilebilecek sınıflar tüketici davranışı, finans, küresel pazarlama, araştırma, veri analizi ve lojistik stratejileridir.

Pazarlama çalışmaları, katılımcılara birçok farklı işyerinde yardımcı olabilecek beceriler sunabilir. Bu beceriler, verileri analiz etme ve bir izleyici ile etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğini içerebilir. Ayrıca, öğrenciler zaman yönetiminin faydalarını çok sayıda projeyi bir kerede üstlenmekle öğrenebilirler.

Öğrenciler genellikle bir veya üç sömestr boyunca her yerde yol programlarına katılırlar. Bu değişken uzunluk, okul türlerindeki değişkenlik ile eşleştirildiğinde, bir lisans programının standart fiyatını belirlemek zor olabilir. İlgilenen öğrenciler okula gitmeden önce araştırma yapmalıdır.

Potansiyel kariyer alanları söz konusu olduğunda, pazarlama çalışmaları öğrenciler için geniş bir ağ oluşturur. Öğrenilen beceriler hemen hemen her iş ortamında kullanılabilir, ancak özellikle pazar araştırması analisti, marka yöneticisi, baş pazarlama sorumlusu, promosyon danışmanı, halkla ilişkiler yöneticisi, medya alıcısı, reklam yöneticisi, kamu görevlisi, işe alım, etkinlik yöneticisi, ilaç satış temsilcisi, içerik yazarı veya sanat yönetmeni.

Bir yol programına kayıt olmak isteyen katılımcılar için, dünyanın dört bir yanındaki okullar kişisel veya çevrimiçi kurs seçenekleri sunabilir. Bu şekilde, konumunuzun katılma yeteneğinizi sınırlamak zorunda kalmaz. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Programlar e-Öğrenme
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
e-Öğrenme | Lisanslar | Fen Bilimleri Lisans Eğitimleri | Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri

3 Sonuçlar Pazarlama Çalışmaları

Reklam ve Halkla İlişkilere İspanyol Pathway
University CEU - Cardenal Herrera

CEU UCH'de okumak, hem “ne” ne de “nasıl” dan farklı bir Üniversite seçmek anlamına gelir. Deneyim ve yeniliğin bir kombinasyonunu sunuyoruz. Gerçekten uluslararası olmakla ilgili, ancak güçlü yerel köklere sahip. Kısacası, ne olmak istersen olman gereken her şeyi sana sunabiliriz.

Bizi farklı kılan nedir?

1. İki dilli eğitim

Hem İngilizce hem de İspanyolca öğrenmek ve gelecekteki profesyonel profilinizi geliştirmek istiyorsanız, derecenizin birinci yılını İngilizce olarak öğrenebilir ve ardından derecenizi İspanyolca olarak tamamlayabilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak özel öğrenim programları vardır:

Anadili İspanyolca olmayan öğrenciler için: 15 ECTS kredisi dışında (bu öğrencilerin ikinci yılda üstlenecekleri), ilk yılın çalışma programı tamamen İngilizce'dir. İlk 15 yılda bu 15 ECTS kredisini almak yerine, İspanyolca derslerinizi almaya hazırlanmak için bir İspanyolca dil modülü üstleneceksiniz.Anadili İspanyolca konuşan öğrenciler için: ilk yıl için çalışma programı, İspanyolca olarak yapılacak 15 ECTS kredisi dışında, tamamen İngilizce'dir.... [-]
İspanya Moncada
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Pazarlamaya İspanyol Pathway
University CEU - Cardenal Herrera

İş dünyasını anlamanın ve öğrencileri 21. yüzyıl pazarlaması konusunda eğitmenin en iyi yolunun vaka yöntemini kullanmak olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimizin kariyerleri ... [+]

CEU UCH'de okumak, hem “ne” ne de “nasıl” dan farklı bir Üniversite seçmek anlamına gelir. Deneyim ve yeniliğin bir kombinasyonunu sunuyoruz. Gerçekten uluslararası olmakla ilgili, ancak güçlü yerel köklere sahip. Kısacası, ne olmak istersen olman için sana gereken her şeyi sunabiliriz.

Bizi farklı yapan şey nedir?

1. İki dilli bir eğitim

Gelecekteki profesyonel profilinizi zenginleştirmek için hem İngilizce hem de İspanyolca öğretmekle ilgileniyorsanız, ilk yılı İngilizce olarak alma ve ardından derecenin geri kalanı için İspanyolca öğretmeye devam etme imkanı sunuyoruz. Seyahat programımız ayrıca her ihtiyaca göre uyarlanır:... [-]

İspanya Moncada
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Uluslararası İşletme Birincisi, Finans, Ekonomi ve Pazarlama
University of Stirling

Entegre bir temelde, bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 2. sınıfa gireceksiniz. Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yö ... [+]

Entegre bir temelde, bir hazırlık yılı tamamlayacak ve daha sonra University of Stirling lisans derecenizin 2. sınıfa gireceksiniz. Muhasebe, İşletme, Ekonomi, Finans, Yönetim ve Pazarlama gibi çeşitli derece konuları bulunmaktadır. Esnek bir modüler derece yapısı, seçeneklerinizi açık tutabileceğiniz ve derecenizi ilgi alanlarınıza ve arzularınıza göre düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Tek bir çalışma programı olarak, programınızın tam süresi boyunca bir vize için başvurabilirsiniz.

Kurs özellikleriSeçtiğiniz derece için bilgi ve beceri geliştirmeye yardımcı olan uzman bir program.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi - para iade garantimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.Sınıf bedenlerimiz genellikle üniversitede deneyimleyeceğinizden daha küçüktür. Bu nedenle öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olur.Birleşik Krallık'taki öğrenime uyum sağlamanıza yardımcı olmak için konu bazlı modüller için üniversite tarzı dersler alacaksınız.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku

    HT