Moda Undergraduate Pathways

Moda 3 Undergraduate Pathways Karşılaştır

Moda

Lisans yolu programları, uluslararası öğrencilere İngilizce dili ile deneyim kazandıran ve aynı zamanda bir dereceye kadar kredi kazanmalarına yardımcı olan sınıflar alma olanağı sunabilir. Bir lisans yolunun kültürel ve dil odak noktası, öğrencilerin bir üniversitede rahat ve başarılı olmalarına yardımcı olma konusunda inanılmaz derecede değerli olabilir.

Modada bir lisans yolu nedir? Lisans çalışmalarına moda çalışmalarına odaklanan öğrenciler, modayla ilgili konuları geniş bir yelpazede keşfetme ve İngilizce konuşabilme yeteneklerini geliştirme fırsatına sahip olabilirler. Moda odaklanma, öğrencilerin eğitimlerini giysi tasarımı konusuna ve giyim endüstrisine nasıl uygulanabileceğine odaklamalarını sağlar. Kurs, tasarım, pazarlama, ticaret, tekstil ve moda terminolojisi çalışmalarını içerebilir.

Moda anlayışı öğrencilerin kendi kıyafetlerini planlarken daha iyi olmalarına yardımcı olabilir. Tasarımın öğrenilmesi, daha organize olmalarına ve ayrıntılara daha iyi bakmalarına yardımcı olabilir ve yol programından önemli kültürel beceriler kazanarak onların günlük yaşamlarında daha uyumlu hale gelmelerine yardımcı olabilir.

Bir lisans yolunun maliyeti, öğrencinin katıldığı üniversiteye ve bulunduğu yere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kesin fiyatların hesaplanması için belirli okullara yönelik daha fazla araştırma yapılması gerekmektedir.

Her kariyer için minimum gereklilikleri karşılayamasa da, bir lisans yolu, öğrencilerin modada başarılı olmalarına yardımcı olabilecek bir dereceye ulaşmak için attığı ilk adım olabilir. Bir derece ile, moda tasarımcısı, moda merchandiser ve moda illustrator gibi işlerin hepsi gerçekçi kariyer seçenekleri olabilir. Bu işler yeni kıyafetlerin tasarlanmasını ve satılmasını içerebilir. Fırsatlar giriş seviyesi pozisyonlarından daha uzmanlaşmış işlere ve yönetime kadar değişebilir.

Bir lisans yolu size farklı bir ülkede bulunan birçok okuldan birine katılma fırsatı verebilir. Bazı çevrimiçi programlar da mevcut olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku

Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 35 hafta September 2019 Birleşik Krallık London

Bu zorlu ve heyecan verici bir yıllık kurs son derece rekabetçi derece kursları uygulamak için sizi hazırlayacaktır. son moda veya tekstil projede ardından kişisel yolu gelişimini sanat ve tasarım uygulama, moda ve tekstil uygulamaları ve: Ders üç bölümden, sizin öğrenme ve deneyim üzerine her binada yapılandırılmıştır. [+]

Ne olursa olsun çıkarları ya da emelleri, biz uzman moda profesyonelleri tarafından öğretilen, bizim özel bölümünde moda kursları heyecan verici bir yelpazesi sunuyoruz.

Londra Bölgesindeki Yükseköğretim moda ve tekstil kursları ile mükemmel bağlantıları size başarılı bir moda ders uygulama hazırlamak yardımcı anlamına gelir.

Öğrencilerimizin birçoğu başarılı küçük işletmeler kurmak, Yükseköğretim üzerine ilerledi, ya da moda endüstrisi içinde çalışmak için gitti. Biz üretilen işin yüksek standartta bir üne sahip ve bizim derslere giriş genellikle rekabetçi.

Biz bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olduğunca esnek olmayı hedefleyen, çok deneyimli kadar yeni başlayanlar için hitap. Tüm moda kursları üzerine kabul bireysel görüşme gereğidir. Uygun olan yerlerde senin çalışmalarından örnekler getirmek istenecektir. mülakatında biz mevcut hesaba mevcut beceri ve zaman ayırdığınız kişisel çalışma programı oluşturabilirsiniz.... [-]


The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2019 Birleşik Krallık Manchester

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır. [+]

Makyaj Sanatı & hakkında Etkileri (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) ders nedir?

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır.

Tabii daha temel becerileri, nitelikleri genişletmek ve makyaj dönüşüm sanatında teknik yetenek ilerlemek için tasarlanan çekirdek modüller bir dizi oluşur. Bu modüller daha fazla moda ve medya uzman modülleri ile tamamlanmaktadır.

Elbette uyum ve makyaj endüstrisinin zorlu taleplerine yanıt vermek için tüm becerileri ile donatılmış profesyonel makyaj sanatçıları üretmeyi hedeflemektedir. ... [-]


The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2019 Birleşik Krallık Manchester

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. [+]

Makyaj Sanatı hakkında (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) Hazırlık Derecesi ders nedir?

Moda ve medya programı ile makyaj sanatı Öreniciyi doğrudan istihdam veya daha fazla çalışma için hazırlık bir makyaj sanatçısı olarak çalışma deneyimi ve bilgi zenginliği kazanmak için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Elbette temel becerileri geliştirme çekirdek modüller bir dizi oluşur ve başarılı bir makyaj sanatçısı olmak için bağlıyor. Bu modüller daha moda ve medya konusu uzman yolunun modülleri tarafından tamamlanmıştır.

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. Dersin içeriği, görsel imge yenilikçi fikirler üretmek medya makyaj endüstrisinin ihtiyaçlarına yaratıcılık ve bağlantı keşfetmek için öğrencileri teşvik eder. Elbette meşgul ve bağımsız bir uygulayıcısı / sanatçı olmak onları hazırlayan yanı sıra, TV ve medya ortamları, tiyatro ve fotoğraf sektörlerinde çeşitli dahil olmak üzere sanatsal makyaj geniş bir yelpazede sanat uygulayıcıları olarak çalışmaya hazırlayacaktır. ... [-]    https://seotexts.com

    www.ry-diplomer.com/diplomy-v-chite

    agroxy.com