Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Mimarlık Çalışmaları 2 Undergraduate Pathways Araştır

Bir lisans derecesi genellikle, lise diplomasını aldıktan sonra öğrenciler tarafından elde edilen ilk akademik ödüldür. Lisans yolunu takip etmek, öğrencilere önlisans veya lisans diploması alma şansı verebilir. Bu genellikle öğrencilerin yüksek lisans programına girmeleri için kapılarını açar ve onlara çalışma alanlarında ilerlemek için daha fazla olanak tanır.

Mimarlık çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu eğitim programı, mimarlık ile ilgilenen öğrencilerin, istedikleri disiplinlerden iki veya daha fazla dersi birleştirmelerine izin verir. Alanlarıyla ilgili akademik, sanatsal veya bilimsel derslerden seçim yapabilirler. Öğrenciler seçtikleri kariyere doğru ilerlemek için çalışma yollarını özelleştirebilirler. Mimarlık dersleri, kentsel yapıların tasarlanmasını, planlanmasını ve geliştirilmesini içerebilir. Dış ve iç yapıların oluşturulmasını ve teknik çizim becerilerinin geliştirilmesini içerebilir.

Mimarlık lisans mezunları daha iyi organizatörler olmayı öğrenebilirler. Ayrıca, sunum becerilerini edinebilir, tasarımlarını ve iletişimini nasıl sunacaklarını öğrenebilirler, mühendislik ve teknik özellikleri diğer insanlara aktarma konusunda kesin bir hal alırlar. Bu beceriler, öğrencilerin yalnızca kariyerlerine yönelik yeterlilikle ilerlemelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda günlük sorumlulukları ile güvenli bir şekilde performans göstermelerine yardımcı olabilir.

Çevrimiçi bir yol için harcanmanın maliyeti, genellikle öğrencilerin kampüsteki tüm derslere veya bazılarına katılmaları gereken programlardan farklılık gösterecektir. Üniversitenin bulunduğu yere ve programın ne kadar sürede tamamlanması gerektiğine bağlı olabilir.

Mimarlık alanında lisans derecesi alan öğrenciler, ticari ya da mesken sörveyörü, mimari teknoloji uzmanı, tarihi bina müfettişi, koruma görevlisi ve iç mimarlık gibi çeşitli mesleklere hitap edebilirler. Diğer kariyer olanakları arasında şehir plancısı, yüksek öğrenim okutmanı, tiyatro veya film yapım tasarımcısı ve inşaat yöneticisi sayılabilir. Görme ve teknik becerileri sayesinde, mezunlar genellikle geniş oldukları kadar çeşitli iş fırsatlarına sahiptir.

Çevrimiçi kurslara kayıt yapmak, yoğun bir öğrencinin programı için eğitimi uygun ve uyarlanabilir hale getirebilir. Sınıflar genellikle esnektir ve öğrencilerin dünyanın her yerinden akademik derecelerine ulaşmalarına izin verir. Sizin için uygun olan okulu bulmak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

2 Sonuçlar Mimarlık Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Newcastle University

Newcastle University profesyonel olarak akredite bir lisans mimarlık derecesinin ikinci yılına giriş için hazırlanın. ... [+]

Newcastle University profesyonel olarak akredite bir lisans mimarlık derecesinin ikinci yılına giriş için hazırlanın.

Kurs özellikleriBir uzman aracılığıyla seçtiğiniz derecesi için bilgi ve becerilerini geliştirin Pathway .Seçtiğiniz derecenin ilk yılını yansıtan akademik modülleri inceleyin.Tüm başarılı öğrenciler için garantili üniversite yerleşimi.Üniversiteden daha küçük sınıf boyutlarından yararlanın, yani öğretmenlerinizle daha fazla zamanınız olacaktır.Konu bazlı modüller için üniversite tarzı öğretimi sayesinde İngiltere'de eğitim almaya uyum sağlayın.Üniversite başvurunuzla ilgili rehberlik, sizin için en iyi dereceyi seçmenizi sağlamak.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 3-4 TerimlerBaşlangıç ​​tarihleri: 2018: Eylül; 2019: Ocak, Haziran, Eylül; 2020: Ocak, HaziranÜcretler: 19,500 SterlinDers saatleri: Haftada 21 saatSınıf boyutu: 16Ders süresi: Pazartesiden cumaya normalde resmi tatil günleri hariç olmak üzere 08.00 - 19.00 saatleri arasında yapılır. Ancak, öngörülmeyen koşullar nedeniyle bu zamanların dışında sınıfların yapılması gereken durumlar olabilir.Ödül: Newcastle University Yüksek Öğretim Sertifikası (FHEQ Seviye 4).Kurs seçenekleri:Standart (3 dönem, 9 aylık program)Genişletilmiş (İngilizce dilin ek bir terimini içerir.)Giriş koşulları... [-]
Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 12 aylar
Kampüs
Washington State University

Uluslararası Mimarlık Birincisi sizi Washington State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak. Uluslararası Yıl Birinin başarılı bir şekilde tam ... [+]

Uluslararası Mimarlık Birincisi sizi Washington State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak. Uluslararası Yıl Birinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından ve lisans kabulü için üniversite şartlarını yerine getirdikten sonra, Washington State University sonraki lisans dönemine girebilirsiniz. Bir INTO WSU programından bir üniversite derecesi programına geçiş bu ilerlemeye denir.

Derece Program Bileşenleri:

2-Dönem:

120 kredi saatlik programPathway 26 kredi saati uygulanırBir dereceye kadar 94 kredi saati kaldı

1-Dönem:

120 kredi saatlik programPathway 15 kredi saati geçerlidirBir derece doğru 105 kredi saat kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-2 YarıyılBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Ağustos; 2020: OcakÜcretler: 16.500 $ 'danDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 15Ödül: Bu yol Washington State University Mimari Çalışmalar, Sanat, Güzel Sanatlar, İç Mekan Tasarımı veya Peyzaj Mimarlığı gibi çeşitli lisans derecelerine Pathway .Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl PathwayGiriş koşulları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pullman
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs

    HT
    topobzor.info/xiaomi-redmi-4-pro/

    http://a-dlplomus.com

    http://techno-centre.niko.ua