Mimarlık Çalışmaları Undergraduate Pathways

Mimarlık Çalışmaları 2 Undergraduate Pathways Araştır

Mimarlık Çalışmaları

Bir lisans derecesi genellikle, lise diplomasını aldıktan sonra öğrenciler tarafından elde edilen ilk akademik ödüldür. Lisans yolunu takip etmek, öğrencilere önlisans veya lisans diploması alma şansı verebilir. Bu genellikle öğrencilerin yüksek lisans programına girmeleri için kapılarını açar ve onlara çalışma alanlarında ilerlemek için daha fazla olanak tanır.

Mimarlık çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu eğitim programı, mimarlık ile ilgilenen öğrencilerin, istedikleri disiplinlerden iki veya daha fazla dersi birleştirmelerine izin verir. Alanlarıyla ilgili akademik, sanatsal veya bilimsel derslerden seçim yapabilirler. Öğrenciler seçtikleri kariyere doğru ilerlemek için çalışma yollarını özelleştirebilirler. Mimarlık dersleri, kentsel yapıların tasarlanmasını, planlanmasını ve geliştirilmesini içerebilir. Dış ve iç yapıların oluşturulmasını ve teknik çizim becerilerinin geliştirilmesini içerebilir.

Mimarlık lisans mezunları daha iyi organizatörler olmayı öğrenebilirler. Ayrıca, sunum becerilerini edinebilir, tasarımlarını ve iletişimini nasıl sunacaklarını öğrenebilirler, mühendislik ve teknik özellikleri diğer insanlara aktarma konusunda kesin bir hal alırlar. Bu beceriler, öğrencilerin yalnızca kariyerlerine yönelik yeterlilikle ilerlemelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda günlük sorumlulukları ile güvenli bir şekilde performans göstermelerine yardımcı olabilir.

Çevrimiçi bir yol için harcanmanın maliyeti, genellikle öğrencilerin kampüsteki tüm derslere veya bazılarına katılmaları gereken programlardan farklılık gösterecektir. Üniversitenin bulunduğu yere ve programın ne kadar sürede tamamlanması gerektiğine bağlı olabilir.

Mimarlık alanında lisans derecesi alan öğrenciler, ticari ya da mesken sörveyörü, mimari teknoloji uzmanı, tarihi bina müfettişi, koruma görevlisi ve iç mimarlık gibi çeşitli mesleklere hitap edebilirler. Diğer kariyer olanakları arasında şehir plancısı, yüksek öğrenim okutmanı, tiyatro veya film yapım tasarımcısı ve inşaat yöneticisi sayılabilir. Görme ve teknik becerileri sayesinde, mezunlar genellikle geniş oldukları kadar çeşitli iş fırsatlarına sahiptir.

Çevrimiçi kurslara kayıt yapmak, yoğun bir öğrencinin programı için eğitimi uygun ve uyarlanabilir hale getirebilir. Sınıflar genellikle esnektir ve öğrencilerin dünyanın her yerinden akademik derecelerine ulaşmalarına izin verir. Sizin için uygun olan okulu bulmak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Newcastle University
Kampüs Tam zamanlı 9 - 12 ay September 2018 Birleşik Krallık Newcastle upon Tyne

[+]

Beni nereye götürecek?

[-]

University of Portsmouth - International College Portsmouth
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Açık Kayıt Birleşik Krallık Portsmouth

Temel giriş [+]

Temel giriş

Başlangıç ​​tarihleri: Eylül ve Ocak

Süre: İki yarıyıl

Ücretler: £ 12,400

ModüllerŞirket yönetimiTasarım KavramlarıBilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişim 3Yeni Medya ve Dijital KültürlerPortföy Geliştirme 1Araştırma Yöntemleri, Eleştirel Düşünme ve İfadePortföy Geliştirme 2ICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi

[-]


    topobzor.info/xiaomi-redmi-4-pro/