Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Makine Mühendisliği Undergraduate Pathways Araştır

Lisans yolları ESL öğrencileri için yüksek öğrenime alternatif bir girişi temsil etmektedir. Bu programlar, İngilizce dil ve kültür çalışmaları ile akademik kursları tamamlar ve ev sahibi üniversitede tam bir lisans derecesine yol açar.

Makine mühendisliğinde bir lisans yolu nedir? İngilizce konuşulan bir ülkede bir üniversiteye girmek isteyen yerli olmayan öğrenciler için tasarlanan bu program, İngilizce iletişim ile birlikte makine mühendisliğinde temel dersleri sunmaktadır. Bölümde lisans diplomasına sahip ilk yarıyıl olarak dersler, fizik, matematik, mekaniği ve dinamiği, tasarım ve mühendislik ilkeleri, araştırma yöntemleri vb.

Makine mühendisliği alanında lisans derecesi alan öğrenciler, kredi kazanarak ve İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirerek daha fazla eğitime hazırlanırlar. Mühendislik dersi, öğrencilerin araştırma, eleştirel düşünme ve teknik yazı konusunda da yetkinlik geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Makine mühendisliğindeki bir lisans yolu tipik olarak bir ila üç sömestr içerisinde tamamlanır ve harç masrafları bunu yansıtmaktadır. Oda ve yönetim kurulu ve ek ücretler de faktörü etkileyebilir ve öğrenciler bu bilgiyi üniversiteden talep ettiler.

Makine mühendisliğinde bir lisans programının tamamlanmasını takiben, öğrenciler iş piyasasına girmek için tam bir lisans derecesi kazanabilirler. Makine mühendisliği becerileri çeşitli endüstrilerle ilgilidir: havacılık, otomotiv, metaller ve plastikler, elektronikler ve daha fazlası. Olası pozisyonlar imalatçı firmalarda veya akademik kurumlarda danışmanları, teknisyenleri veya araştırmacıları içerir. Bu arka plan, daha az teknik veya mühendislik dışı kariyer için de geçerli olabilir: örneğin imalatta muhasebe ve satış müdürleri, hatta inşaat ve altyapı gibi alanlarda uzmanlaşmış patent avukatları.

İngilizce konuşulan üniversitelerde makine mühendisliğindeki bir lisans yolu takip edilebilir. Çevrimiçi öğrenim seçenekleri mevcut olabilir, çünkü hedef öğrenciler genellikle denizaşırıdır. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in Makine Mühendisliği

Marshall University

Marshall Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği alanında lisans eğitimi ... [+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazandıran derslerden oluşan bir müfredat ile lisans derecesi programına ilerlemeyi garantilemektedir. Yüksek eğitimli üniversite eğitmenlerinden ve eğitmenlerden kampüste yerli ve yabancı öğrencilere tam entegrasyon sağlarken program boyunca akademik destek sağlıyoruz.

Kariyer yolları

Marshall Üniversitesi'ndeki mühendislik lisans programından mezun olduktan sonra aşağıdaki gibi bir çalışma bulabilirsiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Huntington
January 2020
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku