Makine Mühendisliği Undergraduate Pathways

Makine Mühendisliği 2 Undergraduate Pathways Araştır

Makine Mühendisliği

Lisans yolları ESL öğrencileri için yüksek öğrenime alternatif bir girişi temsil etmektedir. Bu programlar, İngilizce dil ve kültür çalışmaları ile akademik kursları tamamlar ve ev sahibi üniversitede tam bir lisans derecesine yol açar.

Makine mühendisliğinde bir lisans yolu nedir? İngilizce konuşulan bir ülkede bir üniversiteye girmek isteyen yerli olmayan öğrenciler için tasarlanan bu program, İngilizce iletişim ile birlikte makine mühendisliğinde temel dersleri sunmaktadır. Bölümde lisans diplomasına sahip ilk yarıyıl olarak dersler, fizik, matematik, mekaniği ve dinamiği, tasarım ve mühendislik ilkeleri, araştırma yöntemleri vb.

Makine mühendisliği alanında lisans derecesi alan öğrenciler, kredi kazanarak ve İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirerek daha fazla eğitime hazırlanırlar. Mühendislik dersi, öğrencilerin araştırma, eleştirel düşünme ve teknik yazı konusunda da yetkinlik geliştirmelerine yardımcı olabilir.

Makine mühendisliğindeki bir lisans yolu tipik olarak bir ila üç sömestr içerisinde tamamlanır ve harç masrafları bunu yansıtmaktadır. Oda ve yönetim kurulu ve ek ücretler de faktörü etkileyebilir ve öğrenciler bu bilgiyi üniversiteden talep ettiler.

Makine mühendisliğinde bir lisans programının tamamlanmasını takiben, öğrenciler iş piyasasına girmek için tam bir lisans derecesi kazanabilirler. Makine mühendisliği becerileri çeşitli endüstrilerle ilgilidir: havacılık, otomotiv, metaller ve plastikler, elektronikler ve daha fazlası. Olası pozisyonlar imalatçı firmalarda veya akademik kurumlarda danışmanları, teknisyenleri veya araştırmacıları içerir. Bu arka plan, daha az teknik veya mühendislik dışı kariyer için de geçerli olabilir: örneğin imalatta muhasebe ve satış müdürleri, hatta inşaat ve altyapı gibi alanlarda uzmanlaşmış patent avukatları.

İngilizce konuşulan üniversitelerde makine mühendisliğindeki bir lisans yolu takip edilebilir. Çevrimiçi öğrenim seçenekleri mevcut olabilir, çünkü hedef öğrenciler genellikle denizaşırıdır. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

University of Portsmouth - International College Portsmouth
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Açık Kayıt Birleşik Krallık Portsmouth

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi [+]

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi

Başlangıç ​​tarihleri: Eylül ve Ocak (yalnızca kuruluş)

Süre: İki yarıyıl

Ücretler: 13.400 £

Temel ModüllerKimya 1 (Sadece Petrol Mühendisliği)Tasarım Kavramları (sadece İnşaat Mühendisliği)Bilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişim 3Sayısal Teknikler 1Sayısal Teknikler 3Mühendislik İlkeleri 1Mühendislik İlkeleri 2Programlama Kavramları (İnşaat Mühendisliği dışı)Araştırma Yöntemleri, Eleştirel Düşünme ve İfadeBirinci Yıl Derece Modülleriİletişim ve Mühendislik Teknolojileri TakdiriElektrik ve Elektronik İlkelerTasarıma GirişMatematiksel İlkelerMakine Mühendisliği İlkeleriKatı Mekaniğe ve Dinamiklere GirişICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi... [-]

Marshall University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem January 2019 Amerika Birleşik Devletleri Huntington

Marshall Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği alanında lisans eğitimi [+]

Birleşik Devletler'de lisans eğitimi almak istiyor musunuz, ancak İngilizce dil becerilerini veya test puanlarını artırmanız mı gerekiyor? Bir Pathway programı, bir ABD üniversitesinde başarılı olmak için akademik, dil ve kültürel destek sağlamaktadır. Öğrenciler, kredi kazandıran derslerden oluşan bir müfredat ile lisans derecesi programına ilerlemeyi garantilemektedir. Yüksek eğitimli üniversite eğitmenlerinden ve eğitmenlerden kampüste yerli ve yabancı öğrencilere tam entegrasyon sağlarken program boyunca akademik destek sağlıyoruz.

Kariyer yolları

Marshall Üniversitesi'ndeki mühendislik lisans programından mezun olduktan sonra aşağıdaki gibi bir çalışma bulabilirsiniz:... [-]