Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Liberal Sanatlar Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Uluslararası iş piyasası rekabetçi olabilir, ancak bir lisans programı alarak, öğrencilere rekabete ayak bastırabilir. Bu yol programı, bir üniversitede yüksek öğrenime girmek için bireyleri hazırlar. Öğrenciler üniversite giriş koşullarını karşılarken ikinci bir dil öğrenebilirler.

Liberal sanatlarda lisans yolu nedir? Bireylerin felsefe, edebiyat, matematik, fiziki bilimler ve sosyal bilimler üzerinde çalışmasına izin veren bir yoldur. Teknik veya profesyonel konular yerine, liberal sanatlar eleştirel düşünceyi teşvik eder ve birçok seçeneği göz önünde bulundurur. Liberal sanatlar trafiği, siyah ve beyazdan ziyade gri tonları gibi bilgileri göz önünde bulundurarak. Bu disiplindeki çoğu öğrenci, cebir, Aydınlanma, Amerikan edebiyatı, sosyolojiye giriş, anormal psikoloji, Varoluşçu felsefe ve daha pek çok konuda dersler alır.

Liberal bir sanat lisansı yolu, öğrencilerine gelecekte kullanacakları zengin becerileri sağlar. Birincisi, onlara eleştirel düşünme sanatı ve analiz armağanını öğretir. Öğrenciler çevrelerindeki dünyayı analiz edebilmekte ve kendi fikirleri ve anlayışları ile ortaya çıkabilmektedirler. Ayrıca, liberal sanatlar katılımcılara kendi insanları için derin bir empati duygusu aşılayabilir.

Her zaman bir lisans programının maliyetini başvurmadan önce araştırın. Ne kadar çok araştırma gerçekleştirirseniz o kadar iyidir, çünkü kurumlar programları için farklı miktarlarda ücret alırlar.

Liberal sanatlardaki bir lisans yolu, insanları neredeyse istedikleri kariyer için ayarlayabilir. Liberal sanatları araştıranlar genellikle iletişimden eğlenceye ve akademik çevreye kadar geniş bir yelpazede kariyerlere iş veriyorlar. Bu pozisyonlar arasında gazeteci, yönetmen, tarihçi, danışman, teknik yazar, avukat, muhabir, blog yazarı, film editörü, halkla ilişkiler müdürü, fotoğrafçı, sanatçı, filozof, müzisyen ve daha birçoğu sayılabilir.

Ne tür bir yaşam sürdürdüğünüz önemli değil, dünyanın her yerindeki lisans programları için yüzlerce fırsat var. Birçok üniversite bu programları sunar ve yakınınızda biri yoksa çevrimiçi kurslara bakmaktan çekinmeyin. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Liberal Sanatlar

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Sunway University

Amerikan Derece Aktarımı Programı (ADTP), öğrencilerin Sunway Üniversitesi'ndeki Amerikan diplomalarının ilk bölümünde eğitim almalarını sağlamak için özel olarak gel ... [+]

Amerikan Derece Aktarımı Programı (ADTP), öğrencilerin Sunway Üniversitesi'ndeki Amerikan diplomalarının ilk bölümünde eğitim almalarını sağlamak için özel olarak geliştirildi. Program, öğrencilerin çalışmalarını tamamlamak için Amerika'ya sorunsuz şekilde geçmesini sağlamak için Amerikan üniversiteleri ile istişarede bulunularak tasarlandı.

Sunway Üniversitesi American Degree Transfer Programı (ADTP), öğrencilerin Amerikan eğitimini yerel olarak deneyimleyebilmelerini sağlamaktadır. Amerikan sistemindeki derecesi ders teklifleri, Genel Eğitim (Liberya Sanatları gereksinimleri), Binbaşı / Küçük Hükümler ve Seçmeli dersler olarak ikiye ayrılabilir. Sunway'in Amerikan eğitimine benzeyen ADTP esnektir; bir öğrenciyi çok yönlü bir hale getirir. Bir lisans derecesinin seçilmesinin yanısıra, birkaç ABD üniversitesi, çeşitli alanlarda çift ana dallar veya büyük-küçük kombinasyon yapma seçenekleri sunar. Öğrenciler ilgi alanlarını keşfedebilir ve keşfedebilir ve buna göre büyük veya büyük-küçük kombinasyonlarını takip edebilir.... [-]

Malezya Shah Alam
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs

    HT
    https://agroxy.com

    http://agroxy.com