Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Undergraduate Pathways

Gazetecilik ve Kitlesel İletişim 3 Undergraduate Pathways Karşılaştır

Gazetecilik ve Kitlesel İletişim

Yurtdışında öğrenim görmek isteyen öğrenciler bir lisans programı almaktan yararlanabilirler. Bu programlar, başka bir ülkedeki öğrencileri üniversiteye dönüştürmek için tasarlanmıştır, hem bir konuda ön çalışmalar hem de yeni bir dilde yazılı ve sözlü yeterlilik için dil çalışmaları sunar.

Gazetecilik ve kitle iletişiminde lisans yolu nedir? Bu disiplinlerarası program genellikle çeşitli kitle iletişim biçimlerini (gazetecilik, film, multimedya ve sosyal medya) ve bunların etkili kullanımını içerir. Öğrenciler, kitle iletişiminin hem teknik hem de iş yönüne odaklanan, medya üretiminde kullanılan teknolojilerin anlaşılmasının ve günümüzde nasıl istihdam edildiğinin yanı sıra kitle iletişiminde yasal ve etik iş uygulamalarına odaklanan dersler alabilirler.

Bu yol programını tamamlarken, öğrenciler hem bireysel hem de kitlesel ölçekte iletişimde yetkinlik geliştirir, daha geniş kitlelere ulaşma konusunda etkili araçlar öğrenirler. Video, ses ve grafiksel üretim becerilerini geliştirebilir ve bunları genellikle belirli teknolojilere odaklanan bir multimedya projesine dahil edebilirler.

Kitle iletişiminde lisansüstü yollara yönelik harç ve kayıt ücretleri, diğer programlar için yapılan harçlarla olduğu gibi, okullar arasında değişmektedir. İlgili taraflar, seçenekleri karşılaştırmak için bu tür bilgiler için birden fazla kurumdan istifade edebilirler.

Bir patika programı ve kitle iletişiminde tam diplomadan sonra, mezunlar çeşitli medya türleri ile ilgili meslekler bulabilirler. Bir noktada, basım, yayın, elektronik ve diğer yayın organlarına yönelik gazeteciler, bu medya kuruluşlarındaki yönetim pozisyonları gibi, akademik bir arka plandan yararlanmaktadır. Diğer taraftan, şirketler için çalışan reklamcılar ve halkla ilişkiler yöneticileri hedef kitlelere ulaşmak için kitle iletişim anlayışını kullanıyor. Kitle iletişim araçları çeşitli eğlence biçimlerini de içerir - bu, yazarlar, fotoğrafçılar, kostüm tasarımcıları ve daha fazlası için rolleri açar.

Lisans yolları dünya çapındaki çeşitli ülkelerdeki okullarda mevcuttur ve hem internet tabanlı hem de kampüs tabanlı seçenekler sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl August 2018 Birleşik Krallık Manchester

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. [+]

Makyaj Sanatı hakkında (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) Hazırlık Derecesi ders nedir?

Moda ve medya programı ile makyaj sanatı Öreniciyi doğrudan istihdam veya daha fazla çalışma için hazırlık bir makyaj sanatçısı olarak çalışma deneyimi ve bilgi zenginliği kazanmak için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Elbette temel becerileri geliştirme çekirdek modüller bir dizi oluşur ve başarılı bir makyaj sanatçısı olmak için bağlıyor. Bu modüller daha moda ve medya konusu uzman yolunun modülleri tarafından tamamlanmıştır.

Elbette medya makyaj sanayi içinde çalışmak için gerekli yaratıcı becerilere sahip öğrencileri hazırlamaktır. Dersin içeriği, görsel imge yenilikçi fikirler üretmek medya makyaj endüstrisinin ihtiyaçlarına yaratıcılık ve bağlantı keşfetmek için öğrencileri teşvik eder. Elbette meşgul ve bağımsız bir uygulayıcısı / sanatçı olmak onları hazırlayan yanı sıra, TV ve medya ortamları, tiyatro ve fotoğraf sektörlerinde çeşitli dahil olmak üzere sanatsal makyaj geniş bir yelpazede sanat uygulayıcıları olarak çalışmaya hazırlayacaktır. ... [-]


The Manchester College
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl August 2018 Birleşik Krallık Manchester

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır. [+]

Makyaj Sanatı & hakkında Etkileri (Special Effects yolu ve Moda ve Medya yolu) ders nedir?

Programı başarıyla vakıf derecesi, ya da makyaj benzer bir ders, bir onur derecesi ödül alabilmek için fırsat tamamlayan öğrencilere sunmak için tasarlanmıştır.

Tabii daha temel becerileri, nitelikleri genişletmek ve makyaj dönüşüm sanatında teknik yetenek ilerlemek için tasarlanan çekirdek modüller bir dizi oluşur. Bu modüller daha fazla moda ve medya uzman modülleri ile tamamlanmaktadır.

Elbette uyum ve makyaj endüstrisinin zorlu taleplerine yanıt vermek için tüm becerileri ile donatılmış profesyonel makyaj sanatçıları üretmeyi hedeflemektedir. ... [-]


Sunway University
Kampüs Tam zamanlı 12 ay January 2019 Malezya Shah Alam

Sunway Sanat Vakfı (FIA), öğrencilerin sorunsuz bir şekilde Sunway Üniversitesi'nde yüksek lisans düzeyindeki çalışmalara ya da seçtikleri yerli ve yabancı üniversitelere geçiş için bir akademik yol oluşturur. Sunway Üniversitesi hazırlık programı olan FIA, öğrencilerin Sunway Üniversitesi'ne girmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sunulan lisans programının zorunlu en az üniversiteye giriş şartı aranması durumunda, FIA öğrencileri Sunway Üniversitesi'nde bir yer garantilidir [+]

Sunway Sanat Vakfı (FIA), öğrencilerin sorunsuz bir şekilde Sunway Üniversitesi'nde yüksek lisans düzeyindeki çalışmalara ya da seçtikleri yerli ve yabancı üniversitelere geçiş için bir akademik yol oluşturur. Sunway Üniversitesi hazırlık programı olan FIA, öğrencilerin Sunway Üniversitesi'ne girmelerini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Sunulan lisans programının zorunlu en az üniversiteye giriş şartı aranması durumunda, FIA öğrencileri Sunway Üniversitesi'nde bir yer garantilidir

Program, FIA ve Sunway Üniversitesi'nden akademisyenlere, uzmanlık ve tecrübelerine katkıda bulunarak, entelektüel, duygusal ve sosyal açıdan gelişen öğrencilerin temel unsurlarını içeren geliştirildi. Kuruluş yılından başlayıp lisans yıllarına kadar kesintisiz bir yol olduğundan emin olun. FIA yeterliliği, sağladığı hizmet kalitesi ve müfredatının kapsamı nedeniyle, seçilen yerli ve yabancı kurumlar tarafından da kabul görür.... [-]    agroxy.com/prodat/kukuruza-141/zaporozhskaya-obl

    ссылка agroxy.com