Filter
Lisans Hazırlık
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fransızca 2 Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Bir yol programı, öğrencilerin ikinci dil becerilerini geliştirirken, seçtikleri çalışma alanına yönelik krediler kazanmak için dersler alırken bir programdır. Çoğu yol programları bir yıl uzunluktadır.

Fransızca'da bir lisans yolu nedir? Bu program, katılımcıların Fransız kültürünü anlamalarını geliştirmeye ve derinleştirmeye yöneliktir. Program boyunca ele alınabilecek bazı konular arasında Fransız sanatı, edebiyatı, tarihi, hükümeti ve ekonomisi bulunmaktadır. Programın sonunda, öğrencilerin dil yeterliliklerini yazılı ve sözlü sınav yoluyla göstermeleri istenebilir. Bazı kurslar, akademisyenlerin Fransız kültürüne tam olarak dahil olmaları için yurtdışında bir sınıf almalarını gerektirebilir.

Bu programı tamamlayan kişiler, güçlü iletişim becerileri, seçkin diplomatik beceriler ve çok görevli olma yetenekleri de dahil olmak üzere birçok istenen beceri ve özelliğe sahip olma eğilimindedir. Bu niteliklerin her biri çok sayıda kariyer alanında kullanışlı olabilir.

Bir yol programının maliyeti her okulda farklıdır ve kurumun yeri ve programın süresi gibi faktörler toplam eğitim maliyetini etkileyebilir. Bireyler uygulamadan önce araştırmalarını yapmaya teşvik edilir.

Bu programdan başarıyla mezun olan birçok kişi daha yüksek bir dereceye kadar devam etse de, bazıları doğrudan çalışma dünyasına girmeyi tercih edebilir. Bu kişiler, hükümet ve özel sektörde diplomatlar, çevirmenler, öğretmen yardımcıları, yabancı muhabirler ve pazarlama uzmanları olarak başarılı olabilirler. Ancak, eğer öğrenciler öğretmenler, uluslararası yetkililer, avukatlar veya yabancı danışmanlar olmayı ümit ediyorlarsa, en azından bir lisans programını tamamlamalıdırlar.

Birkaç öğrenim kurumu Fransızca olarak yol programları sunmaktadır, ancak hangi öğrencinin kayıt yaptıracağı hangi okulun bulunduğu yere, finansmana ve programına bağlıdır. Çevrimiçi kurslar, bazıları için en uygun seçenek olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |

2 Sonuçlar Fransızca

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
Colorado State University

Uluslararası Edebiyat, Edebiyat ve Kültür Birincisi, sizi Colorado State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak. International Year One'ın başa ... [+]

Uluslararası Edebiyat, Edebiyat ve Kültür Birincisi, sizi Colorado State University lisans programınızın bir sonraki dönemine hazırlayacak.

International Year One'ın başarılı bir şekilde tamamlanması ve lisans kabulü için üniversite koşullarının karşılanması üzerine, Colorado State University sonraki lisans dönemine girebilirsiniz. INTO Uluslararası Yıl Bir programından bir üniversite diplomasına geçiş bu aşamaya ilerliyor.

Derecesi Program Bileşenleri

120 kredi saatlik program8-32 kredi saat itibaren uygulanır Pathway88-112 kredi bir dereceye kadar kaldıKurs özellikleriDoğrudan giriş için akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamıyor olsanız bile derecenize doğru kredi kazanmaya başlayın.Bir ABD üniversitesinde ilk yılın boyunca başarılı bir şekilde sizi hareket ettirmek için ek destek alın.Mezun öğrencilerle aynı sürede mezun olurlar.Daha küçük sınıf boyutları, öğretmenlerinizle daha fazla zaman geçirmenizi sağlar.Seçtiğiniz Pathway dereceniz için bilgi ve beceri geliştirin.Temel ders bilgileriKurs Süresi: 1-3 DönemBaşlangıç ​​tarihleri: 2019: Ocak, Mayıs, Ağustos; 2020: Ocak, MayısÜcretler: 18,510 USD'denDers saatleri: Haftada 12-16 saatSınıf boyutu: 14Ödül: Bu program, Yabancı Diller ve Edebiyatlar Bölümünde Colorado State University aşağıdaki lisans programlarına yol açar: İspanyolca, BA veya Fransızca, BA.Kurs seçenekleri:1 Yarıyıl Pathway2 Yarıyıl Pathway3-Yarıyıl PathwayGiriş koşullarıAkademik gereksinimler: Lise diploması; 2.3 GPA.İngilizce dil gereksinimleri: IELTS 5.0 veya TOEFL 50 veya eşdeğeriYaş gereksinimleri: 16 yaş ve üstü.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Fort Collins
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 3 dönem
Kampüs
Jean Moulin Lyon 3 University

DEUF'ye kayıt yaptıran öğrenciler, derslerini seçiminde ve doğrulamasında onlara yardımcı olan ve öğrencilerin disiplinlerine uygun olarak eğitim sorularını cevaplayan eğ ... [+]

Eğitim düzeyi: Bütün çalışma seviyeleri

Seçmeli dersler: Bütün fakültelerde seçilecek dersler. Mevcut kurslar hakkında daha fazla bilgi için kurs kataloğuna bakınız..

Varış tarihi:

Güz dönemi: Eylül ayı başlarında tüm çalışma alanları için Bahar dönemi: Erken Ocak [-]
Fransa Lyon
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs

    HT
    best films 2017

    topobzor.info/ulefone-tiger/

    www.agroxy.com