Fransızca Undergraduate Pathways

Fransızca Undergraduate Pathways Hepsini İncele

Fransızca

Bir yol programı, öğrencilerin ikinci dil becerilerini geliştirirken, seçtikleri çalışma alanına yönelik krediler kazanmak için dersler alırken bir programdır. Çoğu yol programları bir yıl uzunluktadır.

Fransızca'da bir lisans yolu nedir? Bu program, katılımcıların Fransız kültürünü anlamalarını geliştirmeye ve derinleştirmeye yöneliktir. Program boyunca ele alınabilecek bazı konular arasında Fransız sanatı, edebiyatı, tarihi, hükümeti ve ekonomisi bulunmaktadır. Programın sonunda, öğrencilerin dil yeterliliklerini yazılı ve sözlü sınav yoluyla göstermeleri istenebilir. Bazı kurslar, akademisyenlerin Fransız kültürüne tam olarak dahil olmaları için yurtdışında bir sınıf almalarını gerektirebilir.

Bu programı tamamlayan kişiler, güçlü iletişim becerileri, seçkin diplomatik beceriler ve çok görevli olma yetenekleri de dahil olmak üzere birçok istenen beceri ve özelliğe sahip olma eğilimindedir. Bu niteliklerin her biri çok sayıda kariyer alanında kullanışlı olabilir.

Bir yol programının maliyeti her okulda farklıdır ve kurumun yeri ve programın süresi gibi faktörler toplam eğitim maliyetini etkileyebilir. Bireyler uygulamadan önce araştırmalarını yapmaya teşvik edilir.

Bu programdan başarıyla mezun olan birçok kişi daha yüksek bir dereceye kadar devam etse de, bazıları doğrudan çalışma dünyasına girmeyi tercih edebilir. Bu kişiler, hükümet ve özel sektörde diplomatlar, çevirmenler, öğretmen yardımcıları, yabancı muhabirler ve pazarlama uzmanları olarak başarılı olabilirler. Ancak, eğer öğrenciler öğretmenler, uluslararası yetkililer, avukatlar veya yabancı danışmanlar olmayı ümit ediyorlarsa, en azından bir lisans programını tamamlamalıdırlar.

Birkaç öğrenim kurumu Fransızca olarak yol programları sunmaktadır, ancak hangi öğrencinin kayıt yaptıracağı hangi okulun bulunduğu yere, finansmana ve programına bağlıdır. Çevrimiçi kurslar, bazıları için en uygun seçenek olabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Jean Moulin Lyon 3 University
Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 dönem August 2018 Fransa Lyon

DEUF'ye kayıt yaptıran öğrenciler, derslerini seçiminde ve doğrulamasında onlara yardımcı olan ve öğrencilerin disiplinlerine uygun olarak eğitim sorularını cevaplayan eğitim öğretmenleriyle bir araya geldikleri bir eğitim öğretmeninden (okudukları konulardan) yararlanırlar. [+]

Eğitim düzeyi: Bütün çalışma seviyeleri

Seçmeli dersler: Bütün fakültelerde seçilecek dersler. Mevcut kurslar hakkında daha fazla bilgi için kurs kataloğuna bakınız..

Varış tarihi:

Güz dönemi: Eylül ayı başlarında tüm çalışma alanları için Bahar dönemi: Erken Ocak [-]


    www.bestseller.reviews

    topobzor.info/ulefone-tiger/

    читать далее agroxy.com