Enerji Bilimi Undergraduate Pathways

Enerji Bilimi Undergraduate Pathways Bul

Enerji Bilimi

Pathway programları, uluslararası öğrencilerin belirli bir kariyere odaklanmalarını sağlarken aynı zamanda dil anlama becerilerini geliştirmektedir. Bu programlar nispeten hızlı bir şekilde tamamlanabilir ve öğrencilerin bir lisans derecesini hemen takip etmelerini sağlayabilir.

Enerji çalışmalarında lisans yolu nedir? Bu, büyüyen, değişen enerji alanında bir kariyere ilgi duyan lisans öğrencileri için bir seçenektir. Öğrenciler konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek için çalışırken, aynı zamanda matematik ve fen derslerinin yanı sıra ekonomi ve sosyal bilimler üzerine giriş dersleri de alabilirler. Birçok program kariyer hedefleri ile daha spesifik olarak ilgili sınıflara geçmeden önce okumaya ve yazmaya odaklanır. Bazı öğrenciler, sınıfın dil bölümünün bir parçası olarak seçmeli dersler verilebilir.

Bir yol programını tamamlamanın önemli bir yaşam aşamasının yanı sıra önemli yaşam becerileri geliştirme aracı da vardır. Öğrenciler genellikle okuduğunu anlama becerilerini geliştirirken, aynı zamanda açık bir şekilde iletişim kurmayı ve araştırma ve analiz ile daha ustalık kazanmayı öğreniyorlar.

Birçok lisans programı belirli üniversitelerde lisans programlarına bağlanır. Bu nedenle, maliyet bir öğrencinin nerede çalıştığına ve programın odak noktasına bağlı olacaktır. Fiyat hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için doğrudan bir kabul ofisi ile iletişime geçmeniz en iyisidir.

Enerji çalışmalarında bir lisans yolunun tamamlanması, çeşitli eğitim ve kariyer seçeneklerine yol açabilir. Pek çok öğrenci, enerji geliştirme, kaynak yönetimi ve yenilenebilir kaynak çalışmaları dahil olmak üzere, enerji ile ilgili alanlarda herhangi bir sayıda lisans derecesi alabilecektir. Enerji uzmanları, petrol, kereste ve doğal gaz gibi endüstrilerde heyecan verici saha çalışmaları yürüten araştırmacıları ve bilim insanlarını ve aynı zamanda enerji gelişimi ve üretimini ele alan kuruluşların yöneticileri ve yöneticileri olarak rollerini içerebilir.

 

Dil becerilerini geliştirirken ve potansiyel kariyerlere odaklanırken, öğrenciler enerji çalışmalarında bir yol programı düşünmek konusunda akıllıca davranırlar. Daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve talep formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurunuz.

Devamını oku

University of Portsmouth - International College Portsmouth
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem Açık Kayıt Birleşik Krallık Portsmouth

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi [+]

Temel ve Birinci Yıl Derece Girişi

Başlangıç ​​tarihleri: Eylül ve Ocak (yalnızca kuruluş)

Süre: İki yarıyıl

Ücretler: 13.400 £

Temel ModüllerKimya 1 (Sadece Petrol Mühendisliği)Tasarım Kavramları (sadece İnşaat Mühendisliği)Bilişim Becerileriİnteraktif Öğrenme Becerileri ve İletişim 3Sayısal Teknikler 1Sayısal Teknikler 3Mühendislik İlkeleri 1Mühendislik İlkeleri 2Programlama Kavramları (İnşaat Mühendisliği dışı)Araştırma Yöntemleri, Eleştirel Düşünme ve İfadeBirinci Yıl Derece ModülleriPetrol Mühendisliğine GirişPetrol Mühendisliği PrensipleriPetrol Mühendisliği KimyasıDünya Süreçleriİletişim ve Mühendislik Teknolojileri TakdiriMatematiksel İlkelerICP HakkındaICS'de kursunuzun başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla University of Portsmouth'a garantili ilerleme -% 96 oranında ilerleme oranlarıÇalışmalarınızın tam süresi için tek vize2009'dan beri 2.100'den fazla öğrenci ICP'den Portsmouth Üniversitesine başarıyla ilerledi... [-]


    ry-diplomer.com/attestat-9-klasov

    раскрутка сайта харьков

    https://agroxy.com